Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο από σήμερα το iOS 8 με σημαντικές αλλαγές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

F*ck.

 

Δεν πειράζει, θα το παίξω γενναίος, κάποιος πρέπει να το κάνει.  :ph34r:  B)

 

Μετά την αναβάθμιση πόσες μέρες σου δίνει για να πας πίσω στο 7;

Καποιος το εχει ηδη κανει.

Διαβασε το review που εδωσα πιο πριν και εστιασε στο 4s. Δεν ξερω ακομα εαν υπαρχει επισημος τροπος για να επανελθεις στην 7.

Κυκλοφορησε ηδη η φημη πως θα υπαρξει hack για τις 32bit συσκευες που θα επιτρεπει την επιστροφη, αλλα ακομα τιποτα δεν ειναι επιβεβαιωμενο,

You ve been warned ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τρέχω GM σε 4s που πρακτικά είναι ίδια. Δεν βάζει και φωτιά αλλά ρε παιδιά δεν είναι και αργό μη τρελενόμαστε. Άσε που μου κόψανε τα sms relay στη τελευταία beta και έχω πάθει στερητικό σύνδρομο.

 

Δεν γυρίζω πίσω σε 7 με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο 4s δεν είδα κάποιο τρελό κόλλημα σε σχέση με πριν.

 

Και δεν έκανα setup as new.

 

Θα δείξει τώρα τις επόμενες μέρες με εντατική χρήση.

 

Πάντως για τον φίλο που ανέφερε προηγουμένως για τα shsh blobs, νομίζω από 4s κ μετά δεν παίζει downgrade. Εγώ καλού κακού τα έχω κρατημένα κι από το iOS 6 ακόμα, αλλά δεν ξέρω αν θα χρησιμέυσουν ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι στο ταμπλετ μου το μέγεθος είναι 1,1 gb θέλει ελεύθερο χώρο 5,7 gb που σημαίνει οτι τα πιάσαμε τα λεφτά μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι εξαιρετικο, πραγματικα. δεν χρειαζοταν να περασουν τοσα χρονια για να δουμε καποια πραγματα που ειδαμε σημερα, αλλα καλυτερα αργα παρα ποτε!

το 5ρι μου μολις αρχισε να δειχνει την ηλικια του... ενα τακ βαρυνε, αλλα χαλαλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μπηκε σε ipad3 , μπορω να πω οτι βελτιωθηκε η κατασταση αρκετα...για αυτο το λογο εχω και σπασμενη οθονη, λογω ios 7 . Οποιαδηποτε παρουσια lag γινεται εμφανη περισσοτερο κατα την εκκινηση εφαρμογων που δεν ειναι ανοιχτες στο backround. το Lag που παρουσιασει ειναι τυπου windows phone(ανοιγει το app βλεπεις ασπρη οθονη για καποια δευτερα και μετα εμφανιζεται) . O safari βελτιωθηκε αρκετα ειδικα με τα gestures που πηγαινεις στην προηγουμενη σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>μπορει σε features να μενει πισω μπροστα στο android αλλα απο σταθεροτητα και συνεργασια με το hardware ειναι αρκετα μποστα. Μπραβο στην apple μακαρι να της φυγει αυτο το ψωνισμα και να φτιαξει και αξιολογα κινητα.</p>

 

Ναι, μακάρι η apple να φτιάξει κάποτε αξιόλογα κινητα γιατι μέχρι τωρα ολα είναι μάπα.

 

Ζεις σε αυτόν το κόσμο φίλε, η σε κάποιον άλλον; Τζαστ τρατζικ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...