Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγνώμη που πεταγομαι έτσι xd αλλά Να ρωτήσω κάτι για στοιχημάτιζα με τον αδερφό μου και δν έχω δει απο τα προηγούμενα post τι αμάξι έχεις?

 

εγώ από οτι κρίνω από το ταμπλό λέω vw golf η polo

 

ο αδερφός μου audi

 

Όπως και να έχει

 

καλορίζικο !

Τον κέρδισες! Golf

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το νεο οπλο φτανει απο τελος αυγουστου. κουρδισμενο κ ετοιμο για μεγαλα καγκουριλικια.  :-D

θα κυκλοφορει με βουλγαρικες πινακιδες τα σαββατοκυριακα σε αττικη & καλαματα.  :X

 

image.jpgimage upload no compression

Φοβερό! Αν μπορείς βάλε και καμιά φωτογραφία από μέσα και γράψε κανένα στοιχείο παραπάνω (κυβικά, άλογα κλπ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το νεο οπλο φτανει απο τελος αυγουστου. κουρδισμενο κ ετοιμο για μεγαλα καγκουριλικια.  :-D

θα κυκλοφορει με βουλγαρικες πινακιδες τα σαββατοκυριακα σε αττικη & καλαματα.  :X

 

image.jpgimage upload no compression

AMANNN μια κουκλαρα δωω!! Γιαα δωσε info! :confused: :confused: :-) :shock: :shifty: :shifty: :shifty: :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό! Αν μπορείς βάλε και καμιά φωτογραφία από μέσα και γράψε κανένα στοιχείο παραπάνω (κυβικά, άλογα κλπ).

 

θα μπουν καποιες φωτο οταν παραλαβω. B)

 

κυβικα 2500 γι αυτο κ οι πινακιδες βουλγαριας κ οχι μπανανιας. :X

ιπποδυναμη καπου 300 :-D

 

κόστος αγοράς ~25.000$   :eek:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

New kid on the block.... (not mine ofc)

 

Lambo Centenario Roadster (V12, 770HP, 0-100 σε 2.9sec, 2.000.000 euros)

 

'ντάξει, για τα δύο μύρια zbutsam, για tip τα 'χω στον παρκαδόρο τού πολιτιστικού κέντρου πού μεταλαμπαδεύει κουλτούρα ο Ζαζόπουλος, αλλά...

 

...ούτε 800 στρογγυλά άλογα το τριμπούρδελο; Πες τους να το βάλουν εκεί που φαντάζονται ότι εννοώ...

 

(...ευτυχώς, διευκρίνισες ότι δεν είναι δικό σου και γλίτωσες το κράξιμο...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το νεο οπλο φτανει απο τελος αυγουστου. κουρδισμενο κ ετοιμο για μεγαλα καγκουριλικια.  :-D

θα κυκλοφορει με βουλγαρικες πινακιδες τα σαββατοκυριακα σε αττικη & καλαματα.  :X

 

 

 

Ωραιο χρωματακι, και το δικο μου ετσι ειναι περιπου, ειπα να φυγω απο το darkness του προηγουμενου.....  :-D  Well done.

 

 

'ντάξει, για τα δύο μύρια zbutsam, για tip τα 'χω στον παρκαδόρο τού πολιτιστικού κέντρου πού μεταλαμπαδεύει κουλτούρα ο Ζαζόπουλος, αλλά...

 

...ούτε 800 στρογγυλά άλογα το τριμπούρδελο; Πες τους να το βάλουν εκεί που φαντάζονται ότι εννοώ...

 

(...ευτυχώς, διευκρίνισες ότι δεν είναι δικό σου και γλίτωσες το κράξιμο...)

 

 

:-D

 

(αν δεν ειχα παρει το τωρινο, θα το σκεφτομουν.... :P Not.... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ειχα παρει το τωρινο, θα το σκεφτομουν.... :P Not....

 

Θα μας πεις τουλάχιστον τι είναι το καινούργιο, ή θα μας στείλεις για καισαρική; Άμα είναι να σού τα βγάζουμε με το τσιγκέλι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο χρωματακι, και το δικο μου ετσι ειναι περιπου, ειπα να φυγω απο το darkness του προηγουμενου.....  :-D  Well done.

 

σκουμπι χωρις να ειναι μπλε + η ζαντα χρυση (κατα προτιμηση ματ) δεν ειναι σκουμπι !  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπουν καποιες φωτο οταν παραλαβω. B)

 

κυβικα 2500 γι αυτο κ οι πινακιδες βουλγαριας κ οχι μπανανιας. :X

ιπποδυναμη καπου 300 :-D

 

κόστος αγοράς ~25.000$   :eek:

 

Ωραίο και καλορίζικο, αλλά...

 

πινακίδες Βουλγαρίας πώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο και καλορίζικο, αλλά...

 

πινακίδες Βουλγαρίας πώς?

 

μπιζνες πλαν !  :-D

 

καλοριζικο ποτέέέέέέέ ! μονο καλοταξιδο κ μετα παμε για το επομενο το επομενο ή μεθεπόμενο καλοκαίρι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπιζνες πλαν !  :-D

 

καλοριζικο ποτέέέέέέέ ! μονο καλοταξιδο κ μετα παμε για το επομενο το επομενο ή μεθεπόμενο καλοκαίρι !!!

 

Δηλαδή ίδρυσες εταιρία στη Βουλγαρία και θα το δηλώσει ως εταιρικό; Σόρρυ που ρωτάω, αλλά έχω αρχίσει να την ψάχνω κι εγώ για βουλγάρικες. Αν δεν θες να εκτεθείς, στείλε πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ίδρυσες εταιρία στη Βουλγαρία και θα το δηλώσει ως εταιρικό; Σόρρυ που ρωτάω, αλλά έχω αρχίσει να την ψάχνω κι εγώ για βουλγάρικες. Αν δεν θες να εκτεθείς, στείλε πμ.

 

Γραμμενο σε συγγενη με εδρα (κατοικια) Βουλγαρια.

Δεν υπαρχει λογος να δωσω ουτε 1€ σε λαμογια (κτεο, ασφαλεια, κρατος) στο ελλαδισταν.

Κατοικουσε μεχρι προ 2 ετων εξω απ'τις Σερρες κ πλεον μενει κοντα στο πασιγνωστο Σαντανσκι.

Το προβλημα ειναι οτι ειναι συνταξιουχος & πλεον θα ειναι το 3ο αυτοκινητο στο ονομα του και γι'αυτο υπαρχει αναμονη.

 

υγ - φυσικα θα μπορουσα να ιδρυσω εταιρεια με περιπου 600€ και να το δηλωσω εκει οπως ειπες, ως εταιρικο.

υγ2 - παιζει και η επιλογη της Ρουμανιας σαν 3η λυση αλλα ειναι πιο μακρια κ θελω να το αποφυγω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραμμενο σε συγγενη με εδρα (κατοικια) Βουλγαρια.

Δεν υπαρχει λογος να δωσω ουτε 1€ σε λαμογια (κτεο, ασφαλεια, κρατος) στο ελλαδισταν.

Κατοικουσε μεχρι προ 2 ετων εξω απ'τις Σερρες κ πλεον μενει κοντα στο πασιγνωστο Σαντανσκι.

Το προβλημα ειναι οτι ειναι συνταξιουχος & πλεον θα ειναι το 3ο αυτοκινητο στο ονομα του και γι'αυτο υπαρχει αναμονη.

 

υγ - φυσικα θα μπορουσα να ιδρυσω εταιρεια με περιπου 600€ και να το δηλωσω εκει οπως ειπες, ως εταιρικο.

υγ2 - παιζει και η επιλογη της Ρουμανιας σαν 3η λυση αλλα ειναι πιο μακρια κ θελω να το αποφυγω. 

 

Τα εταιρικα της Βουλγαριας δεν δικαιουνται 6 μηνες στην Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εταιρικα της Βουλγαριας δεν δικαιουνται 6 μηνες στην Ελλαδα?

 

αν θυμαμαι καλα, το θεμα ειναι στην αρχη πρεπει να μεινει το αμαξι 3 ή 6 μηνες εκει.

 

το μετα δεν ειναι προβλημα γιατι για βολτες ειμαστε παντα ετοιμοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...