Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Great White....

 

Aν οι ζάντες είναι ίσιες μήπως ήρθε η ώρα να τις δώσεις; Καθόλου δε του πάνε. Και τις παίρνω εγώ αν είναι, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα για να σε απαλλάξω. :P

Σοβαρά τώρα, που τις βρήκες και πόσο; Στις phoenix αναφέρομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστα ειναι αυτα.εμενα μαρεσει ετσι οπως ειναι σηκωμενα τα φαναρια.το πιο ασχημο fiesta ειναι αυτο που εβγαινε ως το 1999 νομιζω.

Aναλογικα με την εποχη του το καθενα απο τα δυο, θεωρω οτι αυτο του 2004 ειχε πραγματικα ξεπερασμενο στυλ και απευθυνοταν σε 60ρηδες+, καθολου νεανικο σχεδιο. Kαι του '99 ηταν αρκετα ασχημο οντως αλλα στην εποχη του πιστευω πως στεκοταν λιγο καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν οι ζάντες είναι ίσιες μήπως ήρθε η ώρα να τις δώσεις; Καθόλου δε του πάνε. Και τις παίρνω εγώ αν είναι, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα για να σε απαλλάξω. :P

Σοβαρά τώρα, που τις βρήκες και πόσο; Στις phoenix αναφέρομαι.

Οντως, απο phoenix ειναι, και απο τις ελαφροτερες που εχουν βγει για miata... Δε θυμαμαι ποσο τις πηρα, παει καιρος.... Αλλα τις πουλαω.... 1500 ευρω.... Οπως και το αυτοκινητο..... 35000 :P :P :P :P :P :P :P

Στα σοβαρα τωρα, για να μη με παρεξηγησει κανεις μια και δε με γνωριζει προσωπικα, τιποτα απο οσα ειναι πανω στον Great White δεν πωλειται... Για μενα, θα ηταν σαν να μου ζητουσε καποιος να πουλησω το συκωτι, η τον πνευμονα απο την γκομενα μου, αν με καταλαβαινετε...  :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε καταλαβαίνω. :D

Είναι πολύ ωραία η συγκεκριμένη και κατ εμέ η πιο ωραία 15αρα του MX και επειδή δε θέλω να ανέβω διάσταση έχω καταλήξει σε αυτήν. Κάποια στιγμή που θα ψάξω πιο σοβαρά ελπίζω να τη βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να οδηγησω το golf πάνω απο μήνα. Λέω μές τη βδομάδα , καθημερινή δηλαδή, να πάω προς Λαγονησίου να το βγάλω καμία ωραία με τη θάλασσα. Το ποςο μου έλειψε δε λέγεται.

 

Στις διακοπές οδηγούσα ενα καινούριο panda νοικιασμένο, πρώτο χέρι. Σαν καρτ ήταν :P

 

Asfe με το καλο να το ξανάβγάλεις ρε συ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

New kid on the block.... (not mine ofc)

 

Lambo Centenario Roadster (V12, 770HP, 0-100 σε 2.9sec, 2.000.000 euros)

 

 

 

 

 

 

 

Το σκέφτεσαι αλλά σε προβληματίζει λίγο η κατανάλωση εντός πόλης ε; :P :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...