Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ψάξεις πιο πίσω έχει βάλει φωτογραφία :)

 

μονο για τον κροκοδειλο ειδα αλλα οχι φωτο. αγαπημενο πορσικο !!! :)

 

περιμενω τη βολτα, ετοιμαζω τα χαπια αν και δυσκολευομαι να πιστεψω οτι υπαρχει ελληνας οδηγος/ιδιοκτητης που στριβει με 140+ με αυτο το αμαξι και ολα ειναι οκ. στο κλαμπ που πηγαινα ενα φεγγαρι, μονο ωραιες γυναικες ειχαν :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αλλαξα τελικο στο αμαξι, εβαλα απο alfa romeo mito 155hp το οποιο το πηρα μεταχειρισμενο απο το car. Ο ηχος αντε να εχει αλλαξει ελαχιστα (στις υψηλες στροφες) μιας και το καζανι ειναι το ιδιο απλα το εβαλα επειδη μου ειχε κολλησει στο μυαλο εδω και πολυ καιρο και μου αρεσαν οι 2πλες μπουκες...Να και μια φωτο (ανοιξτε την)

post-190741-0-16737200-1466589390_thumb.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αλλαξα τελικο στο αμαξι, εβαλα απο alfa romeo mito 155hp το οποιο το πηρα μεταχειρισμενο απο το car. Ο ηχος αντε να εχει αλλαξει ελαχιστα (στις υψηλες στροφες) μιας και το καζανι ειναι το ιδιο απλα το εβαλα επειδη μου ειχε κολλησει στο μυαλο εδω και πολυ καιρο και μου αρεσαν οι 2πλες μπουκες...Να και μια φωτο (ανοιξτε την)

 

 

ΕΡΩΤΑΣ ΤΟ ΑΜΠΑΡΘΑΚΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 9 χρόνια παρέα είπα οτι ήρθε η ώρα του αποχωρισμού μιας και που ήρθε νεο μέλος στην οικογένεια...

20rttt3.jpg

 

 

 

την ημέρα που έφυγε... κύλησε ενα δάκρυ λόγο αναμνήσεων... ταξίδια, καλες στιγμές και κακές στιγμές της ζωης

2h5tmr9.jpg

 

 

 

πήρα ενα 4πορτο Yaris για οικονομία

 

 

Εψαχνα για 2ο μετα, είδα κάποια swiftάκια που μου άρεσαν αλλα τελικα δεν έκατσε

Κάτι με έτρωγε, κάτι μου έλειπε, που για να το βρω σε άλλο αμάξι έπρεπε να πάω στα 8-9χιλ. μεταχ. και στα 1800-2000κυβικα

Οπότε βρέθηκε αυτό πριν 1 μηνα και το αγορασα ξανα σε μαύρο που το είχα και ψιλο αχτι

Ελπίζω η κορούλα να θυμάται αργότερα τα ταξίδια που θα κάνουμε με το 106

 

2v31svn.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρύλια δεν υπάρχει (δεν ξέρω αν ήταν έξτρα ή όλοι βάλαν aftermarket), ήταν στηριγμένη σε μια βάση που βίδωνε κάτω από τον προφυλακτήρα. Πλέον την έχω πάει επάνω, ακριβώς μπροστά στον προφυλακτήρα. Θα θελα βέβαια να μην υπήρχε καθόλου ή τουλάχιστον να βαζα μια αυτοκόλλητη αλλά τι κάνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...