Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η καυλαντα πληρωνεται και προφανως εξαρταται τι ζητας + τι μπορεις να παρεις με τις ικανοτητες σου.

(και τι μπορεις να πληρωσεις απο ζημιες αρα ποσο ρισκαρεις) !

 

αν προφανως δεν ανεβαινεις / κατεβαινεις βουνα, δεν εχει νοημα να παρεις coilover...

ουτε καν τα φθηνα των 600€ γιατι σου ειναι αχρηστα !

 

υποψιν, κανε test drive στο fiesta st..γιατι δεν πιστευω να δεις μεγαλες διαφορες !!! εκτος αν θες να στριβεις τρενο...οπως οι τυποι με τα σιροκο κ τα γκολφ/πολο gti που νομιζουν πανε γρηγορα σε στροφες :-D

Εγω επειδη ειμαι απο βολο και εχουμε το πηλιο πανω ανεβαινουμε συχνα για βολτα/μπανια κτλ αλλα ομως δεν το παω ταπα για λογους καταναλωσης οποτε ενταξει δεν κανω και ανάβαση :P

Χαχαχα σιγουρα οταν ερθει η στιγμη να παρω θα το οδηγησω κιόλας... Παντως στα review λενε οτι ειναι το rally της εποχης μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με 25.000, φορδ ;;;; ε, οχι !

 

Οχι ρε, 19.500 εχει και με καμια αποσυρση μπορει να πηγαινει και 18k. 25 αποκλειεται αφου 29 εχει το βασικο του focus rs...

Καλα ειναι επειδη ειναι μοντελο του 13 να περιμενεις λιγο να το παρεις μεταχειρισμενο, αλλα τωρα κατω απο 16k δεν παιζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε, 19.500 εχει και με καμια αποσυρση μπορει να πηγαινει και 18k. 25 αποκλειεται αφου 29 εχει το βασικο του focus rs...

Καλα ειναι επειδη ειναι μοντελο του 13 να περιμενεις λιγο να το παρεις μεταχειρισμενο, αλλα τωρα κατω απο 16k δεν παιζει..

 

19.5 εχει χωρις κανενα φορο...στις διαφημισεις !

 

μεταχ τετοιο αμαξι 16Κ ? και δεν αγοραζω τον ερωτα μου απο τσεχια το εβο 5 ή 6 ;;;;  :wub:  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα αμάξια τα θεωρώ λαχείο μεταχείρα.

 

Ή που θα πέσεις σε άτομο που του έχει πιεί το αίμα με μπουρί της σόμπας ή θα πέσεις σε άτομο (που του έχει πιεί το αίμα) αλλά το είχε και σαν "παιδί" του και το πρόσεχε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα αμάξια τα θεωρώ λαχείο μεταχείρα.

 

Ή που θα πέσεις σε άτομο που του έχει πιεί το αίμα με μπουρί της σόμπας ή θα πέσεις σε άτομο (που του έχει πιεί το αίμα) αλλά το είχε και σαν "παιδί" του και το πρόσεχε.

 

Αυτα διαβαζω και πλεον ειμαι σιγουρος οτι δεν προκειται να βρω καλοσυντηρημενο μεταχειρισμενο turbo. Ειναι ο μεγαλος μου φοβος γιαυτο ακομα μετα απο μηνες στο ψαξιμο δεν εχω προχωρησει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω οτι πολλοι ειναι ψειρες και δεν τα γαμανε στην κυριολεξια.

 

Απλα οι μειοψηφια που δεν εχει μυαλο και με πατινι τα ιδια θα καναν, παιρνουν στο λαιμο τους κιαλλους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα αμάξια τα θεωρώ λαχείο μεταχείρα.

 

Ή που θα πέσεις σε άτομο που του έχει πιεί το αίμα με μπουρί της σόμπας ή θα πέσεις σε άτομο (που του έχει πιεί το αίμα) αλλά το είχε και σαν "παιδί" του και το πρόσεχε.

 

 

Εγω λεω οτι πολλοι ειναι ψειρες και δεν τα γαμανε στην κυριολεξια.

 

Απλα οι μειοψηφια που δεν εχει μυαλο και με πατινι τα ιδια θα καναν, παιρνουν στο λαιμο τους κιαλλους

 

 

Σχωράτε με, δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με αμάξια, την δουλειά μου κάνω καθημερινά με το αμαξάκι μου, δεν τρέχω σε πίστες και λοιπά αλλά

 

Η λογική μου λέει οτι όποιος δώσει 20-30-40κ για συγκεκριμένο αμάξι, γιατί τα ST, RS, GT, Evo κλπ δεν είναι το καθημερινό audi ή vw turbo που θα πάρει ο καθένας, θα τα δώσει για να το τρέξει, για να το ζορίσει και για να κάνει την κάβλα του.

 

Αν είσαι τυχερός θα βρείς και κάτι που θα έχει μια Α συντήρηση, άν όχι θα πέσεις στον κάγκουρα που το πήρε το ξέσκισε και το πουλάει γιατί ξέρει οτι σε 5-10κ χιλιόμετρα θα του μείνει στο χέρι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις ενα δικιο αλλα επειδη στην ελλαδα ζουμε, υπαρχουν απειρες προσφορες + ευκαιριες απο ανθρωπους που δεν ηξεραν ή δεν φανταζονταν ποσο κοστιζει η συντηρηση ενος αυτοκινητου. οποτε η πωληση ειναι η μοναδικη οδος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο το βρισκω να το τρεξει, να το δωσει παραπανω, αλλωστε γι αυτο το λογο φτιαχτηκαν.

 

Αλλα δεν νομιζω να βλεπει λακουβα και να μην σταματαει, ουτε με σαραντα βαθμους να το σχιζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις καποια γνωμη να δωσει να βοηθησει την κατασταση?

Ειμαι αναμεσα σε 207 rallye / astra gtc. Ακομα κοιταζω και για golf tsi / cooper r53 αλλα δυσκολα θα φτασω λογο περιορισμενου budget, αν και το golf δεν με τρελαινει μπορω να πω, μου φαινεται αρκετα μετριο εμφανισιακα και στο εσωτερικο. Βασικα προς το 207 κλεινω..

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι, αξιζει να κοιταω τα συγκεκριμενα αυτοκινητα μεταχειρισμενα ή θα πληρωνω τα "σπασμενα" καποιου αλλου στο τελος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις καποια γνωμη να δωσει να βοηθησει την κατασταση?

Ειμαι αναμεσα σε 207 rallye / astra gtc. Ακομα κοιταζω και για golf tsi / cooper r53 αλλα δυσκολα θα φτασω λογο περιορισμενου budget, αν και το golf δεν με τρελαινει μπορω να πω, μου φαινεται αρκετα μετριο εμφανισιακα και στο εσωτερικο. Βασικα προς το 207 κλεινω..

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι, αξιζει να κοιταω τα συγκεκριμενα αυτοκινητα μεταχειρισμενα ή θα πληρωνω τα "σπασμενα" καποιου αλλου στο τελος?

 

και καινουρια, τα ιδια προβληματα βγαζουν.

 

ειναι τυχαιο που τα μισα κ πλεον αυτοκινητα στα 6-7-8 χιλιαρικα ειναι 207 ? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!

 

cooper r53, αν βρεις με αλαγμενο ψυγειο κ δισκο πλατω μπορεις να το παρεις αλλιως θα τα αλλαξεις εσυ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καινουρια, τα ιδια προβληματα βγαζουν.

 

ειναι τυχαιο που τα μισα κ πλεον αυτοκινητα στα 6-7-8 χιλιαρικα ειναι 207 ? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!

 

cooper r53, αν βρεις με αλαγμενο ψυγειο κ δισκο πλατω μπορεις να το παρεις αλλιως θα τα αλλαξεις εσυ.

Δηλαδη η γνωμη σου ειναι μακρια απο τα 207? Για cooper δυσκολα να μπορεσω να δωσω 7-8 χιλιαρικα συν οτι το ρισκο ειναι μεγαλο. Παντως 207 βρισκεις πλεον απο 5 χιλιαρικα γιαυτο και τα κοιτουσα σαν πρωτη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη η γνωμη σου ειναι μακρια απο τα 207? Για cooper δυσκολα να μπορεσω να δωσω 7-8 χιλιαρικα συν οτι το ρισκο ειναι μεγαλο. Παντως 207 βρισκεις πλεον απο 5 χιλιαρικα γιαυτο και τα κοιτουσα σαν πρωτη επιλογη.

 

εγω 207 δε θα επαιρνα γιατι σιγουρα θα πληρωσεις κατι. αν διαθετεις 5-6 χιλιαρικα, τοτε μακρια γιατι θα παρεις καποιο σκισμενο ή με πολλα χιλιομετρα που σημαινει οτι θα αγορασεις τα προβληματα του προηγουμενου 100%.

 

για cooper δε συζηταμε για κατω απο 8-9...και με περισσοτερα απο 65.000κμ. το 80αρι κ 100αρι σερβις τσουζουν πολυ ασχημα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...