Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρώτο τουτου / αργότερα 4πετάλουδο + πολλα ακομη - ανεγκεφαλος οδηγός απο θαυμα ζει - φωτογραφια το '09, οταν πιστεψαν πως πουλώντας το θα ησυχάσει το σπίτι :)

 

DSC00484.jpg

Αναφερθηκα στο πρωτο S3 με τα 210 αλογα το οποιο καμια σχεση δεν εχει με το σημερινο wrx (φανταζομαι,δεν το εχω οδηγησει κιολας)

Οσο για το σημερινο S3 δεν ξερω αν θα ειναι καλυτερο απο το wrx αλλα ετη φωτος μπροστα δεν νομιζω να ειναι (ισως κανω κ λαθος)

 

α οκ, όντως εκεινο δεν ηταν καλυτερο αλλα και παλι το τωρινο δεν μοιαζει καν με subaru...σαν το evo κατα την 10η εκδοση...

 

ομορφο, δυνατο, στριφτερο, μα, μου, σου, του...αλλά......................!!!!!

 

=====================================================================================

 

και 2 για το ΠΑΣΟΚ - γιατι πρασινα ολα ηταν πιο ωραια !!!! καληνύχτες !!!!!

 

Untitled1.jpg Untitled2.jpg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοειται να τραβηξεις βιντεο να δουμε κ εμεις..Εχω αδυναμια με την τετρακινηση,σαφως το s3 που ειχα δεν ειχε την τετρακινηση του δικου σου αλλα οσο μπορουσα το χαρηκα..Φανταζομαι θα το εχεις ξανα αναφερει αλλα που μενεις αν επιτρεπετε ;; Καναδα;;

 

 

Ολα τα S3 ηταν/ειναι εξαιρετικα αυτοκινητα για την εποχη τους! Πολυ καλοφτιαγμενα με αρκετο γκαζι! Σιγουρα οχι αρκετα διασκεδαστικα αλλα πολυ ικανα. Ειχα φτασει πολυ κοντα στην αγορα ενος πισω στην Ελλαδα αλλα τελικα πηγα στρατο και μετα εφυγα εκτος.

 

To αμαξι ειναι στην Αμερικη!  :-D BTW, το WRX εχει εδω MSRP $ 26.595 ενω το S3 $42.500. Διαφορα που μαζι με το sales tax ειναι περιπου 17Κ.

 

ευτυχώς ή δυστυχώς, πλέον τα γρήγορα αμάξια τα έχουν οι γραβάτες & όχι τα χέρια. εξαιρέσεις υπάρχουν πάντα.

 

 

*έχοντας γράψει περισσότερα χλμ από την τελευταία φορά που μιλάγαμε, είμαι σίγουρος πως όντως έχεις κάνει τέλεια επιλογή με αυτά που ζητούσες / στα χρήματα ειδικά που τα ζητούσες. είμαι όμως σίγουρος οτι αυτο το αμαξι & οι αντιδράσεις του δεν ειναι όσο σκουμπι ήταν όταν το αποκαλούσαν impreza !!!!

 

 Δεν ειμαι 100% σιγουρος τι θες να πεις με αυτο. Το αμαξι ειναι ενα απο τα πιο απολαυστικα αυτοκινητα που να αγορασεις εδω στην Αμερικη. Aμα το ειχες οδηγησει το αμαξι θα συμφωνουσες μαζι μου!  :-)

 

αν και το s3 ειναι καθαρα ασφαλτινο τουτου, εντουτοις απο το φρεσκο wrx δεν εχει να ζηλεψει κατι.

οσο για το νεο s3, αυτο κι αν θα ειναι πολλα ετη φωτος μπροστα !!!! 

βεβαια μην ξεχναμε το βασικο : ικανοτητα, λεφτα, ηλικια, απαιτησεις κ πολλα ακομη !!!!

 

Παροτι το S3 ειναι 17Κ πιο ακριβο απο το δικο μου, εχει κατι πολυ σημαντικο να ζηλεψει: την τετρακινηση του.

 

To Subaru ειναι ενα πραγματικα τετρακινητο αμαξι με κεντρικο μηχανικο διαφορικο. Το αμαξι ειναι μονιμως τετρακινητο, και μπορει να στειλει εως 80% την ροπη μπρος-πισω.

Το Αudi ειναι ενα προσθιοκινητο με εναν ηλεκτρονικο εγκεφαλο συνδεδεμενο σε ενα συστημα συμπλεκτη που μεταφερει ροπη πισω οταν παρουσιαστει απωλεια προσφυσης.

 

H διαφορα σε αποτελεσματικοτητα, αισθηση, απολαυση υπερ του μηχανικου διαφορικου ειναι τεραστια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι που δεν έχει την τραπεζαρία για σποιλερ.

 

Η τραπεζαρια ειναι χαρακτηριστικο γνωρισμα του STI που ειναι η πιο hardcore εκδοση του δικου μου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mclein ήσουν λίγο αμαξοκαγκουρας;

 

ως τα 21-22, απλά δεν ήμουν σοβαρός γιατι δεν ειχα σκεφθει τις συνεπειες των πραξεων μου.  :X

 

παραυτα παντα ημουν λατρης των αυτοκινητων αλλα παρα την μεγαλη αγαπη δεν μπορω να κρατησω κανενα για μεγαλο διαστημα  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πολυ μιτσουμπισι εχουμε ποσταρει, ας βαλουμε κ τιποτα καλυτερο :-D :-D :-D

 

1521814_742901909054952_1311331635_n.jpg

host image online

 

Τι να ποσταρεις μα δεν υπάρχει καλύτερο απο τον γιαπωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Επισκέπτης

Έβαλα εξάτμιση στο καρο μου.

Ο αριθμός απο τα καζανακια θα παραμείνει μυστικός.

 

A2pB9s2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...