Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πανεμορφο φιλε,υπαρχει ενα απεναντι απο το σπιτι μ κ το χαζευω,ιδιο χρωμα αλλα αλλη ζαντα ,πρωτη φορα που κανω ετσι για οπελ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε ευχαριστω φιλε μου! Ναι οντως, τα πισω φωτιστικα σωματα απο το πλαι θυμιζουν αρκετα bmw. :-)

Πολυ ομορφο, αληθεια και γω στη αρχη μπερδεύτηκα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος φιλε, να τον χαιρεσαι τον Ιαπωνα !! Φανταζομαι θα τα βγαζει περα με τοσο χιονι ( με το σωστο λαστιχο παντα )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος φιλε, να τον χαιρεσαι τον Ιαπωνα !! Φανταζομαι θα τα βγαζει περα με τοσο χιονι ( με το σωστο λαστιχο παντα )

 

Το αμαξι απο την μανα του ηρθε με 17αρια Dunlop summer/performance λαστιχα. Του εκανα ακριβως 62 χλμ και του εβαλα χιονολαστιχα blizzaks ws80 18αρια. To αμαξι κανει παπαδες στο χιονι εντος πραγματικοτητας παντα, η ζωη δεν ειναι need for speed.

 

Πολυ ρυθμισιμο και θα ελεγα σχετικα "ευκολο", σιγουρα αρκετα απολαυστικο! Την επομενη φορα που θα παω χιονια θα τραβηξω video.  :-)

 

το legacy ειναι?

 

2016 WRX. Η Subaru σταματησε να το φωναζει Impreza καθοτι πλεον ειναι διαφορετικο αυτοκινητο/πλατφορμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται να τραβηξεις βιντεο να δουμε κ εμεις..Εχω αδυναμια με την τετρακινηση,σαφως το s3 που ειχα δεν ειχε την τετρακινηση του δικου σου αλλα οσο μπορουσα το χαρηκα..Φανταζομαι θα το εχεις ξανα αναφερει αλλα που μενεις αν επιτρεπετε ;; Καναδα;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2016 WRX. Η Subaru σταματησε να το φωναζει Impreza καθοτι πλεον ειναι διαφορετικο αυτοκινητο/πλατφορμα.

 

ευτυχώς ή δυστυχώς, πλέον τα γρήγορα αμάξια τα έχουν οι γραβάτες & όχι τα χέρια. εξαιρέσεις υπάρχουν πάντα.

 

*έχοντας γράψει περισσότερα χλμ από την τελευταία φορά που μιλάγαμε, είμαι σίγουρος πως όντως έχεις κάνει τέλεια επιλογή με αυτά που ζητούσες / στα χρήματα ειδικά που τα ζητούσες. είμαι όμως σίγουρος οτι αυτο το αμαξι & οι αντιδράσεις του δεν ειναι όσο σκουμπι ήταν όταν το αποκαλούσαν impreza !!!!

Εννοειται να τραβηξεις βιντεο να δουμε κ εμεις..Εχω αδυναμια με την τετρακινηση,σαφως το s3 που ειχα δεν ειχε την τετρακινηση του δικου σου αλλα οσο μπορουσα το χαρηκα..Φανταζομαι θα το εχεις ξανα αναφερει αλλα που μενεις αν επιτρεπετε ;; Καναδα;;

 

αν και το s3 ειναι καθαρα ασφαλτινο τουτου, εντουτοις απο το φρεσκο wrx δεν εχει να ζηλεψει κατι.

οσο για το νεο s3, αυτο κι αν θα ειναι πολλα ετη φωτος μπροστα !!!! 

βεβαια μην ξεχναμε το βασικο : ικανοτητα, λεφτα, ηλικια, απαιτησεις κ πολλα ακομη !!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφερθηκα στο πρωτο S3 με τα 210 αλογα το οποιο καμια σχεση δεν εχει με το σημερινο wrx (φανταζομαι,δεν το εχω οδηγησει κιολας)

Οσο για το σημερινο S3 δεν ξερω αν θα ειναι καλυτερο απο το wrx αλλα ετη φωτος μπροστα δεν νομιζω να ειναι (ισως κανω κ λαθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...