Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άν και ποτέ δέν συμπάθισα/χώνεψα αυτήν την εταιρία (mercedes) η καινούρια cla πραγματικά με ενθουσίασε. πρίν 4 μήνες που ήμουν στα ψάξιμο για αυτοκίνητο και δέν είχα κατασταλάξει σε τί κατηγορία θα πάω είπα άν πάω σε sedan θα είναι σίγουρα αυτό. τελικά με κέρδισε ένα suv βρετανικής καταγωγής...

 

φιλαράκι πολύ όμορφο καλοτάξιδο να είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ θα ανεβάσω φωτό και απο την παράδοση-παραλαβή του αυτοκινήτου. 5 εννοείται ποιός ο λόγος να πάρω 7θέσιο. μόνος μου είμαι άσε που η διαφορά στο κόστος ήταν πε΄ρι τα 5.000 ευρώ(γιατί επιλέγοντας το 7θέσιο έπερνες "προίκα" ένα πακέτο εξοπλισμού για την δεύτερη και την τρίτη σειρά καθισμάτων που εμένε δέν με ενδιέφερε, οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναί φίλε μου αλλά μία σειρά απο ατυχείς (για μένα τυχερές συμπτώσεις) με έκαναν να καθιστερύσω στην απόφαση της αγοράς και όταν πήγα πλέον για το 3 ραντεβού ενημερώθικα οτι ήταν διαθέσιμοι και οι νέοι 2λιτροι ingenium κινητήρες.

 

το μοντέλο είναι το td4 2.0lt με trim level pure se εξωτρερικό χρώμα dark gun metal με contrast σταθερή πανοραμική οροφή και διχρωμία στο επάνω μέρος σε μαύρο santorini black. απο εξτρά δέν έβαλα σχεδόν τίποτα, μόνο προβολείς ομίχλης κάτι έξτρα θύρες usb για τους πίσω οθόνη 8άρα με βυθόμετρο και περιμετρικές κάμερες και απο 18άρες πήγα σε 17άρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εκανες με τις ζαντες σε 17" θα μπορεις να βαζεις και ενα ποιο χωματινο ελαστικο να καποτε θελησεις

Ωραίος.... με έπιασες αμέσως! χώρια τα κόστη για αλλαγή ελαστικών σε 18-19 ίντσες. όσο νά'ναι το 17άρι είναι ποιό χαλαρές οι τιμές.

και άλλο πάτημα έχει εκτός δρόμου το 17άρι με μεγάλο λάστιχο (σε ύψος) άλλο το 19άρι με 35άρι προφίλ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...