Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

yeap

 

Επιλογή για ...τολμηρούς, λένε! Με κάθε επιφύλαξη το λέω, έτσι; Απλώς έχω ακούσει ότι το να βρεις parts δεν είναι και τόσο εύκολο (γενικά για τα rover, όχι μόνο για το συγκεκριμένο). Πάντως σαν αυτοκίνητο πάντα μού άρεσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιλογή για ...τολμηρούς, λένε! Με κάθε επιφύλαξη το λέω, έτσι; Απλώς έχω ακούσει ότι το να βρεις parts δεν είναι και τόσο εύκολο. Πάντως σαν αυτοκίνητο πάντα μού άρεσε!

Τα rover είχαν ανέκαθεν μια πολυτέλεια. Και μένα μου άρεσαν πάντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει γκαζακι μου αρεσει, και εσωτερικα δεν ειναι ασχημο, εξωτερικα χαλι, προς το παρον δουλευουν ολα οκ ακομα και το a/c (απιστευτο) , δεν προκειται να κανω κατι , ετσι και αλλιως μεχρι το καλοκαιρι θα το κρατησω , μετα θα δωθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω Ford raptor  μαυρο  αλλα επειδη δεν κυκλοφορει στην Ελλαδα,ψηνομαι και για Νavara  .Θελω χωρους και  να πηγαινει παντου .Με το δικο μου εχω  πολλους περιορισμους .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτη αν δε θες καινουριο και ψαχνεις για μεταχειρο, το land cruiser πιστευω ηταν τ απολυτο αμαξι για οφ ροαντ και χωρους και αξιοπιστια και ολα.

 

Τωρα ναβαρα αν δεν ημουν ποζεροαγροτης δε θα παιρνα :P :p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτη αν δε θες καινουριο και ψαχνεις για μεταχειρο, το land cruiser πιστευω ηταν τ απολυτο αμαξι για οφ ροαντ και χωρους και αξιοπιστια και ολα.

 

Τωρα ναβαρα αν δεν ημουν ποζεροαγροτης δε θα παιρνα :P :P

ρε οχι ειναι πολυ στην μοδα ta pick up  kammia sxesh me αγροτες .Δες εργαλειο .Μεταχειρισμενα δεν παιρνω θελω ο κωλος  μου να ειναι ο πρωτος που θα κατσει μεσα :P

 

 

post-237837-0-41438400-1452014446_thumb.jpeg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω κτήναρος!!! Καλο κ το ναβαρα,εχω οδηγησει αλλα σε εθνικη οχι σε οφ ροαντ κατασταση

Τι εχεις κ δεν εισαι ευχαριστημενος ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα εγω τα χω συνδεσει με κατι πλουσιους μπαστουνοβλαχους :P

 

Ακομα και στο ελληνικο site της nissan εχει κατι ψαθινες νταμιτζανες στο πισω μερος :P

 

Δε θα παιρνα ποτε pick up τα θεωρω τερμα ποζερια! Οχι για σενα βεβαια αλλα οσοι εχω δει να εχουν ειναι κατι παλικαρια αστα να πανε...

 

 

Κριμα που σταματησε η toyota το lc

 

Σε χοντροκομμενες αμερικανιες μ αρεσουν τα suv κατι chevrolet με τερμα φιμε τζαμι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα εγω τα χω συνδεσει με κατι πλουσιους μπαστουνοβλαχους :P

 

Ακομα και στο ελληνικο site της nissan εχει κατι ψαθινες νταμιτζανες στο πισω μερος :P

 

Δε θα παιρνα ποτε pick up τα θεωρω τερμα ποζερια! Οχι για σενα βεβαια αλλα οσοι εχω δει να εχουν ειναι κατι παλικαρια αστα να πανε...

 

 

Κριμα που σταματησε η toyota το lc

 

Σε χοντροκομμενες αμερικανιες μ αρεσουν τα suv κατι chevrolet με τερμα φιμε τζαμι :P

Εμενα θα μου πηγαινει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε οχι ειναι πολυ στην μοδα ta pick up kammia sxesh me αγροτες .Δες εργαλειο .Μεταχειρισμενα δεν παιρνω θελω ο κωλος μου να ειναι ο πρωτος που θα κατσει μεσα :P

 

 

download.jpeg

Παρε το vw amarok εδω κοντα μου εχει ενας ενα τετοιο φορντ f20 νομιζω λεει στο πλαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...