Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να βαζεις σε ενα δυο το πολυ και οχι οπου δεις καλυτερη τιμη.. την πληρωνεις αλλου την διαφορα.. αν βαζεις οπου να ναι δεν ξερεις ποιος σου εβαλε τι.

 

Εγω βαζω εδω στο χωριο σε εναν. Συνεχεια τα ιδια χιλιομετρα αν και την εχει ακριβοτερη οχ 1,459 αλλου στην κωμόπολη που την εχει 1,38, οποτε και να εβαλα μου χει βγαλει λιγοτερα χιλιομετρα. Το πρωτο ειναι καοιλ, το αλλο αβιν

Τώρα είμαι σε άλλο μέρος και βάζω όπου βρω είναι αλήθεια...βέβαια κάνω ελάχιστα χιλιόμετρα οπότε δεν πειράζει και τόσο (Ζήτημα να έχω κάψει 100€ βενζίνη σε 6 μήνες για να καταλάβεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Lamborghini είναι αυτό στο βάθος αριστερά; Αν ναι ποιο μοντέλο; (κι αν όχι βασικά ισχύει η ερώτηση... :)  )

Εγώ αντιθέτως με το που είδα τη φωτογραφία κατευθείαν το μάτι μου έπεσε στο ΜΙΝΙ  ( και όχι επειδή είναι το μόνο κόκκινο χρώμα στο πάρκινγκ ) διότι είναι το κόλλημα μου, η φαντασίωση μου και η δεύτερη μεγάλη μου αγάπη!! :D   :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε ευχαριστώ πολύ!  :D

Το έχω πάρει από όταν το συζητούσαμε, απλά δεν αξιώθηκα ως τώρα να βγάλω καμία φωτογραφία... :P

 

Οι ζάντες είναι οι original Fiat 18", απλά βαμμένες μαύρες ματ. Αν ζουμάρεις στο photobucket θα διακρίνεις και το σηματάκι της Fiat πάνω τους.

Κανονικά είναι κάπως έτσι: http://imganuncios.mitula.net/fiat_bravo_usata_torino_1250112413888252100.jpg

Δείχνουν πολύ μεγαλύτερες σε ασημί, αλλά εμένα δε με ενδιαφέρει να "δείχνουν"... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ!  :D

Το έχω πάρει από όταν το συζητούσαμε, απλά δεν αξιώθηκα ως τώρα να βγάλω καμία φωτογραφία... :P

 

Οι ζάντες είναι οι original Fiat 18", απλά βαμμένες μαύρες ματ. Αν ζουμάρεις στο photobucket θα διακρίνεις και το σηματάκι της Fiat πάνω τους.

Κανονικά είναι κάπως έτσι: http://imganuncios.mitula.net/fiat_bravo_usata_torino_1250112413888252100.jpg

Δείχνουν πολύ μεγαλύτερες σε ασημί, αλλά εμένα δε με ενδιαφέρει να "δείχνουν"... :-)

Πιο ωραίες είναι σε μαύρο ματ. Πρέπει να ήταν έξτρα οι 18άρες, κανονικά με 17άρες ερχότανε αν δεν κάνω λάθος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι είναι full extra το αυτοκινητάκι, με εργοστασιακά xenon (φαίνεται στην πρώτη φωτό η τάπα από το πλυστικό κάτω απ το φανάρι), panorama κλπ κλπ.

Το Sport ερχόταν όντως με τις πανέμορφες δίχρωμες 17". :D

 

Πούλησε όμως τόσο λίγο που δεν του φαίνεται ότι είναι σχέδιο του 2007. Αρκετά φρέσκο φαίνεται ακόμα. :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι full extra το αυτοκινητάκι, με εργοστασιακά xenon (φαίνεται στην πρώτη φωτό η τάπα από το πλυστικό κάτω απ το φανάρι), panorama κλπ κλπ.

Το Sport ερχόταν όντως με τις πανέμορφες δίχρωμες 17". :D

 

Πούλησε όμως τόσο λίγο που δεν του φαίνεται ότι είναι σχέδιο του 2007. Αρκετά φρέσκο φαίνεται ακόμα. :-)

To χουν αυτό οι Ιταλοί...εδώ φαίνεται αρκετά φρέσκια η 147! Ειδικά όταν είναι καθαρό είναι πολύ ωραίο πάντως, εγώ ακόμα δεν το έχω βαρεθεί! :)

 

Καλορίζικο!

ESP έχει,έτσι; :ph34r:

Έχει ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλορίζικο!

ESP έχει,έτσι; :ph34r:

Από τη βασική έκδοση! :D

Thanks!

 

 

To χουν αυτό οι Ιταλοί...εδώ φαίνεται αρκετά φρέσκια η 147! Ειδικά όταν είναι καθαρό είναι πολύ ωραίο πάντως, εγώ ακόμα δεν το έχω βαρεθεί!  :)

Μέσα πιάνει σκόνη για πλάκα πάντως. Θέλει αρκετή περιποίηση!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άργησα αλλά τα κατάφερα! :P  (clickable for full resolution)

Η κλασική μου απορία...

 

...θα το περάσεις πάλι από όλες τις γαμιστρώνες της Πεντέλης? :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η κλασική μου απορία...

 

...θα το περάσεις πάλι από όλες τις γαμιστρώνες της Πεντέλης? :P

Έχουν ξεπέσει Χάρη, έχουν ξεπέσει...

Άσε που δεν βγαίνω Offroad καθόλου με δαύτο πλέον :P

 

 

Τους πηρε 7 χρονια να φτιαξουν την σπασμενη λαμπα? :P

 

Πολυ καλη επιλογη καλοριζικο

Όλες τις λάμπες. :D Και να ρίξουν ένα δέντρο :P

Thanks!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την καύση, η ίδια ποσότητα χρησιμοποιείται, τα έξτρα 4 πάνε στο φιλμ.

 

Από την άλλη εγώ σου λέω, με το να ψεκάζεις μέσα στον κύλινδρο μειώνεις την θερμοκρασία του αέρα, οπότε έχεις χαμηλότερες θερμοκρασίες συμπίεσης/καύσης κ.τ.λ. άρα λιγότερες πιθανότητες για προβλήματα.

μηπως ψεκαζοντας μεσα μπορεις να κανεις πιο φτωχο το μειγμα κιολας ωστε να κανεις οικονομια ετσι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...