Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετήσιο κόστος; Είμαι ανάμεσα σε boxster κ tt

 

Και εγω ήμουν ανάμεσα στο Cayman και το TTS.

Εν τέλει πήγα σε Cayman και πιστεύω οτι ήταν απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει ποτε!!

 

Ετήσιο κόστος:

 

Μεγάλος Service = 800€

Λάστιχα = 800€

Βενζίνη Μέσος Όρος 10λτ.

Tέλη κυκλοφορίας= 860€.

 

Ότι άλλο χρειαστείς πες!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ήμουν ανάμεσα στο Cayman και το TTS.

Εν τέλει πήγα σε Cayman και πιστεύω οτι ήταν απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει ποτε!!

 

Ετήσιο κόστος:

 

Μεγάλος Service = 800€

Λάστιχα = 800€

Βενζίνη Μέσος Όρος 10λτ.

Tέλη κυκλοφορίας= 860€.

 

Ότι άλλο χρειαστείς πες!

 

 

Στα τέλη κυκλοφορίας τι βάζεις? 

Η ασφάλεια πόσο είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Ο χρήστης leonidas_fs είπε:<br />

Και εγω ήμουν ανάμεσα στο Cayman και το TTS.

Εν τέλει πήγα σε Cayman και πιστεύω οτι ήταν απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει ποτε!!<br />

 <br />

Ετήσιο κόστος:<br />

 <br />

Μεγάλος Service = 800€<br />

Λάστιχα = 800€<br />

Βενζίνη Μέσος Όρος 10λτ.<br />

Tέλη κυκλοφορίας= 860€.<br />

 <br />

Ότι άλλο χρειαστείς πες!<br />

 <br />

 <br />

Στα τέλη κυκλοφορίας τι βάζεις? <br />

Η ασφάλεια πόσο είναι?<br />

 

</p><p> </p><p>

Ειναι 2.700 cc...Δεν βαζει τιποτα..Τοσο ειναι το σημα</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς ότι λέει ο φίλος ο Expertr.

Το σήμα κυκλοφορίας έιναι 860€.

 

Η ασφάλεια είναι 540€ το εξάμηνο full μικτη. ( Το αυτοκίνητο είναι ασφαλισμένο για 25.000€)

Κοίτα στον Μέσο Όρο δεν θα βγούν και πολύ περισσότερα απο το ΤΤ. Τουλάχιστον με το TTS που το υπολόγιζα εγω, μόνο τα τέλη κυκλοφορίας ξεφεύγουν λίγο.

 

Κατανάλωση βενζίνης πάνω κάτω ίδια είναι, και το service το ίδιο όπως και τα λάστιχα και η ασφάλεια. To κανονικό service κοστίζει γύρω στα 400€.  Τόσο κοστίζει και στο ΤΤ. Μόνο το μεγάλο service της Porsche ξεφεύγει, αλλα παλι και εκει δεν ξέρω ποσο κοστίζει σε ενα ΤΤ.

 

Απλά λόγω του οτι είναι 2.700 μπορεί να καει παραπάνω βενζίνη μέσα στην πόλη. Εγω που κάνω χιλιομετρα πιο πολύ μέσα σε πολη και λίγο έξω εχω μέσο όρο κατανάλωσης 10,4 με 10,7λτρ στα 100 χλμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Ακριβώς ότι λέει ο φίλος ο Expertr.<br />

Το σήμα κυκλοφορίας έιναι 860€.<br />

 <br />

Η ασφάλεια είναι 540€ το εξάμηνο full μικτη. ( Το αυτοκίνητο είναι ασφαλισμένο για 25.000€)<br />


Κοίτα στον Μέσο Όρο δεν θα βγούν και πολύ περισσότερα απο το ΤΤ. Τουλάχιστον με το TTS που το υπολόγιζα εγω, μόνο τα τέλη κυκλοφορίας ξεφεύγουν λίγο.<br />

 <br />

Κατανάλωση βενζίνης πάνω κάτω ίδια είναι, και το service το ίδιο όπως και τα λάστιχα και η ασφάλεια. To κανονικό service κοστίζει γύρω στα 400€.  Τόσο κοστίζει και στο ΤΤ. Μόνο το μεγάλο service της Porsche ξεφεύγει, αλλα παλι και εκει δεν ξέρω ποσο κοστίζει σε ενα ΤΤ.<br />

 <br />

Απλά λόγω του οτι είναι 2.700 μπορεί να καει παραπάνω βενζίνη μέσα στην πόλη. Εγω που κάνω χιλιομετρα πιο πολύ μέσα σε πολη και λίγο έξω εχω μέσο όρο κατανάλωσης 10,4 με 10,7λτρ στα 100 χλμ.<br />

</p><p> </p><p>

Κανονικο service TTS 400€;;; wtf....Τοσο κανει το μεγαλο με τους ιμαντες...Στην ζυριζη το πας για service η οι αντιπροσωπιες κρατανε ακομα αυτες τις γελοιες τιμες;;</p>

<p>

<br />

Ο χρήστης leonidas_fs είπε:<br />

Ακριβώς ότι λέει ο φίλος ο Expertr.


Το σήμα κυκλοφορίας έιναι 860€.


 


Η ασφάλεια είναι 540€ το εξάμηνο full μικτη. ( Το αυτοκίνητο είναι ασφαλισμένο για 25.000€)



Κοίτα στον Μέσο Όρο δεν θα βγούν και πολύ περισσότερα απο το ΤΤ. Τουλάχιστον με το TTS που το υπολόγιζα εγω, μόνο τα τέλη κυκλοφορίας ξεφεύγουν λίγο.


 


Κατανάλωση βενζίνης πάνω κάτω ίδια είναι, και το service το ίδιο όπως και τα λάστιχα και η ασφάλεια. To κανονικό service κοστίζει γύρω στα 400€.  Τόσο κοστίζει και στο ΤΤ. Μόνο το μεγάλο service της Porsche ξεφεύγει, αλλα παλι και εκει δεν ξέρω ποσο κοστίζει σε ενα ΤΤ.


 


Απλά λόγω του οτι είναι 2.700 μπορεί να καει παραπάνω βενζίνη μέσα στην πόλη. Εγω που κάνω χιλιομετρα πιο πολύ μέσα σε πολη και λίγο έξω εχω μέσο όρο κατανάλωσης 10,4 με 10,7λτρ στα 100 χλμ.


<br />

 <br />



Κανονικο service TTS 400€;;; wtf....Τοσο κανει το μεγαλο με τους ιμαντες...Στην ζυριζη το πας για service η οι αντιπροσωπιες κρατανε ακομα αυτες τις γελοιες τιμες;;<br />

 

</p><p> </p><p>

Ζυριχη</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον κροκόδειλο η κατανάλωσή σου αδερφέ δεν είναι αντιπροσωπευτική του Μ.Ο....

 

στα χέρια μου δεν έπεφτε κάτω από 16-17lt/100 !

 

προφανώς ούτε κι εγώ είμαι ο Μ.Ο αλλά το αμαξάκι βγάζει ωραία γούστα κ κάτω απο 12 τα γούστα δεν τα βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wtf ρε μαν, σε μεξικάνικο καρτέλ κοκαϊνης δουλεύεις;

 

'ντάξει, αν εξαιρέσεις ίσως το ένα στο βάθος αριστερά, τα υπόλοιπα δεν τα λες και απλησίαστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'ντάξει, αν εξαιρέσεις ίσως το ένα στο βάθος αριστερά, τα υπόλοιπα δεν τα λες και απλησίαστα.

Lamborghini είναι αυτό στο βάθος αριστερά; Αν ναι ποιο μοντέλο; (κι αν όχι βασικά ισχύει η ερώτηση...:)  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ήμουν ανάμεσα στο Cayman και το TTS.

Εν τέλει πήγα σε Cayman και πιστεύω οτι ήταν απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει ποτε!!

 

Ετήσιο κόστος:

 

Μεγάλος Service = 800€

Λάστιχα = 800€

Βενζίνη Μέσος Όρος 10λτ.

Tέλη κυκλοφορίας= 860€.

 

Ότι άλλο χρειαστείς πες!

 

 

Τζαμπα πραμα. Σε σχεση με κατι μαλακιες που διαβαζω για 5κ ετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...