Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα η μεγάλη μου αγαπη ειναι αυτο ο Λευκος Fiestaros!

 

Μοντ: 2009 - Sport 1600cc . Απο αλλαγές φιμέ , κεραιούλα κοντουλα πλεον - xenon - και εισαγωγη k&n.

Εδώ οι φώτο απο την Αγ.Μαρίνα για το Club Ford. Ειχε βγεί αμάξι του μήνα Αύγουστος 2009 !

 

Πριν 2 μηνες έγινε φουλ βιλογικος - γυαλισμα - κερωμα και μετά απο 70000χλμ ειναι πάλι λες ολοκαινουριο!  Ακόμα ερωτευμένος!!! :wub: :wub: :wub:

 

Το μαύρο Scooter ειναι το καθημερινο εργαλειο για το πρωί...εδω και 4 μηνες .

 

that's all :rolleyes:

 

 

 

post-208703-0-50847300-1438626572_thumb.jpeg

post-208703-0-15255100-1438626578_thumb.jpg

post-208703-0-48096100-1438626587_thumb.jpg

post-208703-0-21423900-1438626756_thumb.jpg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίο το φιεστάκι σε άσπρο, εδώ η δική μου "αγάπη" μετά από μια ελαφριά ανανέωση (λευκές ζάντες + καινούρια λάστιχα):

 

 

 

post-61034-0-17071200-1438627724_thumb.jpg

 

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^και οταν βλεπει βενζιναδικο....στριβει μονο του;;;;;;;;

Το έκανε αυτό μέχρι που του έβαλα αέριο οπότε είναι νορμάλ πλέον (τη βγάζω με κανά 30άρι τη βδόμαδα πάνω κάτω).

 

Η συντήρηση απ'την άλλη πονάει - σε σημείο που έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι ήρθε ο καιρός του επόμενου αλλά αυτά που μ'αρέσουν είναι μάλλον χειρότερα σε συντήρηση/running cost (~1500 € σε συνεργεία για μαζέματα+λάστιχα φέτος και με περιμένει ένα 700άρι για πίσω αμορτισέρ τον Σεπτέμβρη) :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανε αυτό μέχρι που του έβαλα αέριο οπότε είναι νορμάλ πλέον (τη βγάζω με κανά 30άρι τη βδόμαδα πάνω κάτω).

 

Η συντήρηση απ'την άλλη πονάει - σε σημείο που έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι ήρθε ο καιρός του επόμενου αλλά αυτά που μ'αρέσουν είναι μάλλον χειρότερα σε συντήρηση/running cost (~1500 € σε συνεργεία για μαζέματα+λάστιχα φέτος και με περιμένει ένα 700άρι για πίσω αμορτισέρ τον Σεπτέμβρη) :mad:

τοσα πολλα? 400€ εδωσα για 4 koni red για το pajero και μιλαμε για αμαξι 2 τονων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί είναι self-leveling τα πίσω και είναι πανάκριβα - η τιμή είναι "φιλική" εκτός αντιπροσωπείας.

 

Γενικά με το Pajero είσαι ευχαριστημένος btw;

 

@mclein αν είσαι μαντράς ίσως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί είναι self-leveling τα πίσω και είναι πανάκριβα - η τιμή είναι "φιλική" εκτός αντιπροσωπείας.

 

Γενικά με το Pajero είσαι ευχαριστημένος btw;

Ετσι εξηγειται και η τιμη με απλα δεν μπορεις να τα αντικαταστησεις? για να αποφυγεις αυτο το 700αρι...

 

140κ εχει και δεν εχει βγαλει καποιο προβλημα μεχρι στιγμης, σκυλι εκτος δρομου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανε αυτό μέχρι που του έβαλα αέριο οπότε είναι νορμάλ πλέον (τη βγάζω με κανά 30άρι τη βδόμαδα πάνω κάτω).

 

Η συντήρηση απ'την άλλη πονάει - σε σημείο που έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι ήρθε ο καιρός του επόμενου αλλά αυτά που μ'αρέσουν είναι μάλλον χειρότερα σε συντήρηση/running cost (~1500 € σε συνεργεία για μαζέματα+λάστιχα φέτος και με περιμένει ένα 700άρι για πίσω αμορτισέρ τον Σεπτέμβρη) :mad:

 

Υπαρχει λυση και με 430, βαλαμε στου θειου μου ( το περνω και εγω που και που) απλα με ενα ελαφρυ ψηλωμα και παει μια χαρα. Εμας μας ειχανε πει αρκετα πανω απο χιλιαρικο για τα self-leveling. Οπλο το Forester ST αλλα αυτο που καθεται η πισω αναρτηση δεν παλευεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι υπάρχουν φθηνότερες λύσεις - αλλά προτιμώ τις εργοστασιακές με το self-leveling. Οι aftermarket self-leveling βγαίνουν κάπου στα 450-500€ το κιτ, 430€ που το έχεις δει;

 

Θα το ψάξω πάντως το θέμα λίγο μιας που το αναφέρατε, μήπως την βγάλω πιο φτηνά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι υπάρχουν φθηνότερες λύσεις - αλλά προτιμώ τις εργοστασιακές με το self-leveling. Οι aftermarket self-leveling βγαίνουν κάπου στα 450-500€ το κιτ, 430€ που το έχεις δει;

 

Θα το ψάξω πάντως το θέμα λίγο μιας που το αναφέρατε, μήπως την βγάλω πιο φτηνά. :P

Στην τελικη το χρειαζεσαι το self leveling? ποσο αποδοτικο ειναι με το βαρος?

Μπορεις να γλυτωσεις απο αυτα και να τα βαλεις καπου αλλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...