Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μωρε όταν θές...παντού χωράς!

Δεν τίθεται όμως θέμα πώλησης.....λυπάμαι..

Το αγαπώ κ δεν το αποχωρίζομαι .. :wub:

 

επειδη εχω προσπαθησει διαφορα μεσα στο κορσακι..ο μονος τροπος να χωρεσει η κατασταση..ειναι να ριξεις τα πισω καθισματα..να ανοιξεις το πορτ παγκαζ..και να ριξεις καμμια κουρτινα στο πισω μερος :)

 

Αλλιως...δεν χωρας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το καλό στο καλύτερο πάει το δικό μου :P. Και λακουβα,μπροστά στη μάσκα, από κουτσαδουρα το πιθανότερο... Τύχη βουνό. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερός είσαι φίλε μου.. Εγω το εχω 10 μήνες.. Απλα αν δεν έχεις παρκινγκ, κάπου θα στο φανε..

 

Και να έχεις πάρκινγκ κλειστό βασικά, δε θα το βγάλεις κάπου έξω να το παρκάρεις; Ε εκεί θα γίνει το κακό όπως και να χει..

 

Πρόσφατο παράδειγμα: Πήγα σε μια βάφτιση μαζί με τον πατέρα μου και οταν τελείωσε και γυρίσαμε στο αμάξι παρατηρήσαμε πως είχαν πάρει το γράμμα Τ απ τη λέξη Turbo του Astra του.. και τώρα γράφει URBO  :-(   πέρα απ το γεγονός πως κάθε χρόνο καμιά 10ρια γρατζουνιές με κλειδιά τις τρώει.

 

Ο αδερφός μου απ την άλλη.. γρατζουνιές, μικροτρακαρίσματα στα φτερο, κλεμμένη τάπα βανζίνης 2 φορές, σπασμένος καθρέφτης και αλλα που δε θυμάμαι αυτή τη στιγμή..

 

Εγώ την έχω γλυτώσει προς το παρόν μόνο με βαλβίδες απ τα λάστιχα.  :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικοί Ελληναράδες να χαράζουν αυτοκίνητα και να κλεβουν σηματα από το ΚΟΜΠΛΕΞ τους. 

 

Εδω αμέρικα που είναι οι πιο βλάκες οδηγοί σε γενικές γραμμές, σέβονται ρε την περιουσία του άλλου. πιο πιθανό είναι να σου γράψουν κάτι αν έχεις να το πλύνεις από τότε που το πήρες με το δάκτυλο παρά να σου προκαλέσουν ζημιά ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΟΥΝ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικοί Ελληναράδες να χαράζουν αυτοκίνητα και να κλεβουν σηματα από το ΚΟΜΠΛΕΞ τους. 

 

Εδω αμέρικα που είναι οι πιο βλάκες οδηγοί σε γενικές γραμμές, σέβονται ρε την περιουσία του άλλου. πιο πιθανό είναι να σου γράψουν κάτι αν έχεις να το πλύνεις από τότε που το πήρες με το δάκτυλο παρά να σου προκαλέσουν ζημιά ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΟΥΝ.

yeap..

apistoi-pou-eniwsan-orgi-prwin-06.jpg

apistoi-pou-eniwsan-orgi-prwin-04.jpg

apistoi-pou-eniwsan-orgi-prwin-17.jpg

 

:-D :-D :-D :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...