Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η φωτο ειναι απο το ιντερνετ, δεν ειναι το συγκεκριμενο που θα παρω αλλα παρομοιο (αν καταληξω σε αυτο)

 

 

 

2010_00033_01.jpg

 

 

Το αμαξι απο εμφανηση και απο δυναμη ολοι γνωριζουμε οτι γα!!!...Δεν ξερω εαν εχεις μπει μεσα η εαν εχεις οδηγησει αλλα πριν 3-4χρονια ειχα μπει στο shelby gt500.ΔΕΝ στριβει και παρολα τα 4 πιστονα που φοραει δεν με εντυπωσιασαν.Τωρα δεν ξερω εαν τα ζορισε κιολας ο οδηγος ...

Κατα τα αλλα σιγουρα ειναι τερμα επιβλητικο και δυνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον κοιτάς σε τέτοιο στυλ αυτοκινήτου δε δέχομαι κουβέντα για άλλο! Είναι αυτό που, μετά από πάάάάρα πολλά χρόνια, μ' έκανε να λατρέψω σχεδιαστικά αμερικανικό αυτοκίνητο. Άσε που είναι και ο ορισμός τού "bad-ass"!

 

Τελείωσε, ε; Αυτό θα πάρεις...και μάλιστα σε χρώμα ίδιο ή σχετικό με τής φωτογραφίας. Ό,τι κι αν ακούς για τα dark χρώματα, το συγκεκριμένο ομορφαίνει 10 φορές σε τέτοιο χρώμα.

 

Μην τυχόν και το πάρεις ασημί το κουκλί, θα βρω που μένεις και θα σού στείλω μήνυμα με κάτι φιλαράκια μου, πολύ καλά παιδιά...

 

Χαχαχαχα..... we love american muscle cars..... !!!!

 

Tα υπολοιπα στην λιστα ειναι αλλα 2 αμερικανικα και ενας γιαπωνεζος..... :P

 

 

Το αμαξι απο εμφανηση και απο δυναμη ολοι γνωριζουμε οτι γα!!!...Δεν ξερω εαν εχεις μπει μεσα η εαν εχεις οδηγησει αλλα πριν 3-4χρονια ειχα μπει στο shelby gt500.ΔΕΝ στριβει και παρολα τα 4 πιστονα που φοραει δεν με εντυπωσιασαν.Τωρα δεν ξερω εαν τα ζορισε κιολας ο οδηγος ...

Κατα τα αλλα σιγουρα ειναι τερμα επιβλητικο και δυνατο.

 

Yeap, εχω ξαναοδηγησει αντιστοιχο......αν αυτο δεν στριβει, που να οδηγησεις Lambo Aventador...... (χθες το απογευμα πηγα να την φτασω στα ορια της αλλα μας τα χαλασε μια στροφη )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα..... we love american muscle cars..... !!!!

 

Tα υπολοιπα στην λιστα ειναι αλλα 2 αμερικανικα και ενας γιαπωνεζος..... :P

 

 

 

Yeap, εχω ξαναοδηγησει αντιστοιχο......αν αυτο δεν στριβει, που να οδηγησεις Lambo Aventador...... (χθες το απογευμα πηγα να την φτασω στα ορια της αλλα μας τα χαλασε μια στροφη )

Οπα...δλδ το gt500 στριβει καλυτερα απο την aventador? :P... Ελπιζω να καταλαβα λαθος γιατι αν λες αυτο καταριπτεις χρονους και χρονους :P

 

υ.γ Εξωτερικο μενεις προφανως ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπα...δλδ το gt500 στριβει καλυτερα απο την aventador? :P... Ελπιζω να καταλαβα λαθος γιατι αν λες αυτο καταριπτεις χρονους και χρονους :P

 

υ.γ Εξωτερικο μενεις προφανως ε?

 

Χαχαχαχα, οχι ρε συ, εννοουσα οτι και τα 2 εξισου δυσκολα στριβουν.... αναλογα με τι ταχυτητα πας παντα..... η Lambo χθες στα 260km/h με δυσκολεψε , Το mustang, δεν το ειχα φτασει σε τετοια ταχυτητα, αλλα και παλι ακομα και με μικροτερη ταχυτητα, δεν ηταν και οτι πιο ευκολο.... :)

 

Yeap, εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα, οχι ρε συ, εννοουσα οτι και τα 2 εξισου δυσκολα στριβουν.... αναλογα με τι ταχυτητα πας παντα..... η Lambo χθες στα 260km/h με δυσκολεψε , Το mustang, δεν το ειχα φτασει σε τετοια ταχυτητα, αλλα και παλι ακομα και με μικροτερη ταχυτητα, δεν ηταν και οτι πιο ευκολο.... :)

 

Yeap, εξωτερικο.

Οταν λεω στριψιμο δεν εννοω  στην εθνικη με 200+   :P....Εννοω και φουρκετες με αποτομες μετατοπισεις του βαρους που μπαινεις με ταχυτητες 3-4 ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λεω στριψιμο δεν εννοω  στην εθνικη με 200+   :P....Εννοω και φουρκετες με αποτομες μετατοπισεις του βαρους που μπαινεις με ταχυτητες 3-4 ....

 

Εγω ειμαι καλο παιδι, δεν κανω τετοια..... :P

 

Εν τω μεταξυ τωρα που ειπες GT500, ειδα ενα τις προηγουμενες μερες, αλλα ηταν λιγο εξω απο το budget μου, θα ξαναπροσπαθησω με τον τυπα που το εχει, μπας και καταφερω να το κατεβασει λιγο......

 

Ενα μαυρακι του 2008 ηταν....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι καλο παιδι, δεν κανω τετοια..... :P

 

Εν τω μεταξυ τωρα που ειπες GT500, ειδα ενα τις προηγουμενες μερες, αλλα ηταν λιγο εξω απο το budget μου, θα ξαναπροσπαθησω με τον τυπα που το εχει, μπας και καταφερω να το κατεβασει λιγο......

 

Ενα μαυρακι του 2008 ηταν....

Ναι....ΠΑΝΤΑ μαυρο αυτο το αμαξι...Αυτο που με εντυπωσιασε σε σχεση με τα υπολοιπα αυτοκινητα ειναι το απιστευτα ψηλο ταμπλο που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι....ΠΑΝΤΑ μαυρο αυτο το αμαξι...Αυτο που με εντυπωσιασε σε σχεση με τα υπολοιπα αυτοκινητα ειναι το απιστευτα ψηλο ταμπλο που εχει.

 

Να σε ρωτησω, μεχρι ποσα θα εδινες ? Περιπου 50.000km εχει πανω του. Δεν ειναι το απλο GT500 αλλα το Supersnake. :-D

 

Ο τυπας το ειχε στα 850 αλογατα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτησω, μεχρι ποσα θα εδινες ? Περιπου 50.000km εχει πανω του. Δεν ειναι το απλο GT500 αλλα το Supersnake. :-D

 

Ο τυπας το ειχε στα 850 αλογατα.....

πω το supersnake Γα....!!!

Η ερωτηση σου ειναι πολυ γενικη.Αλλες οι τιμες σε καθε χωρα...Ασε που στην Ελλαδα και 10 χιλιαρικα να το πουλαγαν το προβλημα του ειναι τα κυβικα.

Ποσο το δινει αυτος που λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω το supersnake Γα....!!!

Η ερωτηση σου ειναι πολυ γενικη.Αλλες οι τιμες σε καθε χωρα...Ασε που στην Ελλαδα και 10 χιλιαρικα να το πουλαγαν το προβλημα του ειναι τα κυβικα.

Ποσο το δινει αυτος που λες?

 

$ 70.000

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...