Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμερικανοβλαχιές! Άσε το ότι, το συγκεκριμένο, δεν είναι μεγαλύτερο σαν αυτοκίνητο, από τού headbanger. Απλώς πλατυποδία έχει...

 

Ε και κάμποσους παραπάνω ίππους για να μπορέσει να τσουλήσει!

Πανέμορφο headbanger 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αμερικανοβλαχιές! Άσε το ότι, το συγκεκριμένο, δεν είναι μεγαλύτερο σαν αυτοκίνητο, από τού headbanger. Απλώς πλατυποδία έχει...

ισχύει . το θκομ είναι από τα μεγαλύτερα στην αγορά σε εσωτερικούς χώρους. μεγαύτερο είναι το expedition αλλά δεν χωρούσε στο παρκινγκ της πολυκατοικίας. ίσως το επόμενο αμάξι;;;

 

όσο για μωρό το λέω επειδή είναι νέο ακόμα. τον άλλο μήνα γινόμαστε 1 έτους.  

 

Σαν SUV είναι αρκετά ευρύχωρο αλλά και σαν πρώην κατοχος ενός daewoo matiz 2001 800cc τρικυλινδρου στην Ελλάδα, έχω να πω ότι πολυ δυσκολα θα οδηγούσα κάτι τέτοιο στην πατρίδα. δεν χωράει πουθενα με πάνω από 6 μέτρα  μήκος και αρκετό φάρδος ώστε να μην χωράει σε ελληνικές λωρίδες. 

 

 

Ε και κάμποσους παραπάνω ίππους για να μπορέσει να τσουλήσει!

Πανέμορφο headbanger 

 

 

 

εκείνο δεν έχει παραπάνω ίππους. σαν παλιό ίσως να έχει 5 λίτρα μηχανή αντί για τα 3.6 ν6 που φοράω εγώ τώρα (3.6 λίτρα είναι μικρό εδώ...) 

 

300 άλογα βγάζει το μωρό, θα έπερνα το σπορτ με 390 άλλα δεν εμπιστεύομαι το διπλό τούρμπο στους δικούς μας χειμώνες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο σε μεγάλο αμάξι μόνο. Ακόμη και σε bmw 3αρα μαύρο την χαλάει,σε 5αρα και πάνω μόνο.

 

Τόταλ μπλακ κρύβει ουσιαστικά όλη την σχεδίαση του αμαξιού, αμα το αμάξι σου ειναι μεγάλο αλλά άσχημουλικό πανε τοταλ μπλακ... Η αμα είσαι έμπορος ναρκωτικών φυσικά, τότε επιβάλετε.

 

Ενα όμορφο ασημί δεν απογοητευει ποτέ, αν και λίγο συντηρητικό. Το άσπρο πάει στα περισσότερα ίσως.

 

Αμα ειναι σπορ η πιο νεανικο σχεδιαςτικα το αμάξι πας σε λίγο πιο περίεργα χρώματα ,τα σηκώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογως το αμαξι. Θεωρητικα το ασημι "μεγαλωνει" ενα αμαξι και αναδεικνυει την σχεδιαση.

 

 

Αλλα σκεψου black total...

 

Το ασημι παει σε λιγα αυτοκινητα ή σε ταξι, αλλιως λευκο

 

 

Μαύρο σε μεγάλο αμάξι μόνο. Ακόμη και σε bmw 3αρα μαύρο την χαλάει,σε 5αρα και πάνω μόνο.

 

Τόταλ μπλακ κρύβει ουσιαστικά όλη την σχεδίαση του αμαξιού, αμα το αμάξι σου ειναι μεγάλο αλλά άσχημουλικό πανε τοταλ μπλακ... Η αμα είσαι έμπορος ναρκωτικών φυσικά, τότε επιβάλετε.

 

Ενα όμορφο ασημί δεν απογοητευει ποτέ, αν και λίγο συντηρητικό. Το άσπρο πάει στα περισσότερα ίσως.

 

Αμα ειναι σπορ η πιο νεανικο σχεδιαςτικα το αμάξι πας σε λίγο πιο περίεργα χρώματα ,τα σηκώνει.

 

 

Thanks for your responses boys.....

 

Eχω κατα νου τα extra χρωματα που ειπατε, και ευτυχως πανω κατω πεσατε μεσα.....

 

Hδη εχω δει καποια τουτου τις προηγουμενες μερες , και εχω καταληξει στην τελικη τετραδα......που θα βγει ο winner..... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks for your responses boys.....

 

Eχω κατα νου τα extra χρωματα που ειπατε, και ευτυχως πανω κατω πεσατε μεσα.....

 

Hδη εχω δει καποια τουτου τις προηγουμενες μερες , και εχω καταληξει στην τελικη τετραδα......που θα βγει ο winner..... :)

Αν πάρεις Ferrari πάρτη στο κλασσικό κόκκινο πάντως....εκτός κι αν είναι η 2η :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρεις Ferrari πάρτη στο κλασσικό κόκκινο πάντως....εκτός κι αν είναι η 2η :P

 

Χαχαχαχα, Σατανα......

 

Αν και ειχα κατα νου το ''Αλογακι'' με κερδισαν τα αλλα πιο πολυ. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα, Σατανα......

 

Αν και ειχα κατα νου το ''Αλογακι'' με κερδισαν τα αλλα πιο πολυ. :-D

Βάλε την τετράδα αν θες, έτσι να ζηλέψουμε λίγο! :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε την τετράδα αν θες, έτσι να ζηλέψουμε λίγο! :P :D

 

Mπαααα, θα κραξετε ασχημα, και δεν λεει....  :P (αντε για να μην λετε, το tip ειναι οτι ολα ειναι μεταχειρισμενα)

 

To καλο ειναι οτι εντος της αλλης εβδομαδας, 1 απο τα 4 θα κοσμει το γκαραζ μου...... :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ βάλε φωτο έστω από το ένα που θα πάρεις τότε :)

 

 

(γιατί να κράξουμε ρε συ; Προσωπικά μπράβο θα σου πω :)  )

 

Η φωτο ειναι απο το ιντερνετ, δεν ειναι το συγκεκριμενο που θα παρω αλλα παρομοιο (αν καταληξω σε αυτο)

 

 

 

2010_00033_01.jpg

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτο ειναι απο το ιντερνετ, δεν ειναι το συγκεκριμενο που θα παρω αλλα παρομοιο (αν καταληξω σε αυτο)

 

 

 

2010_00033_01.jpg

 

 

 

Εφόσον κοιτάς σε τέτοιο στυλ αυτοκινήτου δε δέχομαι κουβέντα για άλλο! Είναι αυτό που, μετά από πάάάάρα πολλά χρόνια, μ' έκανε να λατρέψω σχεδιαστικά αμερικανικό αυτοκίνητο. Άσε που είναι και ο ορισμός τού "bad-ass"!

 

Τελείωσε, ε; Αυτό θα πάρεις (Μόνο την επιλογή «ανοιχτό ή κλειστό» σού αφήνω. Μ' αρέσουν και τα δύο, οπότε 'νταξει, καλή είναι και η δημοκρατία που και που...) και μάλιστα σε χρώμα ίδιο ή σχετικό με τής φωτογραφίας. Ό,τι κι αν ακούς για τα dark χρώματα, το συγκεκριμένο ομορφαίνει 10 φορές σε τέτοιο χρώμα.

 

Μην τυχόν και το πάρεις ασημί το κουκλί, θα βρω που μένεις και θα σού στείλω μήνυμα με κάτι φιλαράκια μου, πολύ καλά παιδιά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...