Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμω τους δρόμους και τους παλιομαλάκες που τους φτιάχνουν!

Πρίν λίγο καιρό μου έσκασε το λάστιχο απο μια λακούβα, την οποία επειδη ηταν βράδυ δεν την είδα κάν!

 

Μιλάμε για λάστιχο Continental Sport Contact 3, σε 17'' ζάντα = 160€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γαμω τους δρόμους και τους παλιομαλάκες που τους φτιάχνουν!

Πρίν λίγο καιρό μου έσκασε το λάστιχο απο μια λακούβα, την οποία επειδη ηταν βράδυ δεν την είδα κάν!

 

Μιλάμε για λάστιχο Continental Sport Contact 3, σε 17'' ζάντα = 160€

Αφου τελευταια φορα που επεσε ΚΑΛΟ οδοστρωμα στην Ελλαδα που να κρατησει για χρονια ηταν επι χουντας.Στο χωριο μου και εκει γυρω οι περισσοτεροι απο τοτε ειναι και μπορω να πω μονο αλλοιωμενοι οχι με ταφους κτλ.Αντιθετα οτι φτιαχνουν οι μπομπολεοι μετα απο 2-3 χρονια περιμενεις τον πρωτο ταφο να εμφανιζεται
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλάμε για ταφους, πριν κάμποσες μέρες άνοιξε μέσα σε 1 μέρα νέος τάφος. Ξεκίνησε από μια απλή ρωγμή στο οδόστρωμα και κατέληξε να σηκώνουμε ένα cold που είχε κολλήσει. Χτες το μπάζωσαν με αυτή την άφαλτο την μαύρη που μετά από λίγους μήνες πάλι λακκούβα θα είναι. Πάλι καλά που πήγαμε εγώ και άλλοι 2 περαστικοί και με το που άνοιξε η τρύπα βάλαμε αμέσως χώμα για να κάτσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμω τους δρόμους και τους παλιομαλάκες που τους φτιάχνουν!

Πρίν λίγο καιρό μου έσκασε το λάστιχο απο μια λακούβα, την οποία επειδη ηταν βράδυ δεν την είδα κάν!

 

Μιλάμε για λάστιχο Continental Sport Contact 3, σε 17'' ζάντα = 160€

 

εχω σκισει με τους κωλοδρομους δύο runflat continental στο κουτελο μεσα σε ενα χρόνο (κοστος ~130 εκαστο)... Εαν καποια μερα γνωρίσω τον εργολαβο που εχει κανει αυτα τα εκτρώματα ευχαριστως θα του περασω τα αλλα δύο που μου εμειναν οταν αλλαξα λαστιχα κολλάρο...

 

για να μη μιλησω για τις ζαντες μου που εχουν το στραβωμα του αιωνα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω σκισει με τους κωλοδρομους δύο runflat continental στο κουτελο μεσα σε ενα χρόνο (κοστος ~130 εκαστο)... Εαν καποια μερα γνωρίσω τον εργολαβο που εχει κανει αυτα τα εκτρώματα ευχαριστως θα του περασω τα αλλα δύο που μου εμειναν οταν αλλαξα λαστιχα κολλάρο...

 

για να μη μιλησω για τις ζαντες μου που εχουν το στραβωμα του αιωνα!

 

Bitch please.

Έχω βγάλει 2 σέτ αναρτήσεων off στην γειτονιά σου.

700 ευρώ έκαστο μετα των περαστικών και των ευθυγραμμίσεων.

FML κάθε 2 χρόνια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

μετά από μια διαδρομή σε μια φάρμα είχε γεμίσει λάσπες μέχρο τον ουρανό, οπώτε το πήγα για πλύσιμο το μωρό. το στέγνωσα και με το χέρι!!!

 

 

 

20150426_155154_zpshopzog7u.jpg20150426_155202_zpsmgqust2i.jpg20150426_155916_zpsy8m0tgi6.jpg

 

 

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πινακιδα εμπρος δεν παιζει? ετσι το ειχα και εγω μεχρι που την επαθα :ph34r:

 

όχι στην δικιά μου περιφέρεια είναι μόνο πίσω υποχρεωτική. δεν μένουμε όλοι στο Οντάριο/Κεμπέκ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να γίνει κάπως έτσι! :P

 

12113-1.jpg

 

Αμερικανοβλαχιές! Άσε το ότι, το συγκεκριμένο, δεν είναι μεγαλύτερο σαν αυτοκίνητο, από τού headbanger. Απλώς πλατυποδία έχει...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...