Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυ ομορφο φιλε, να το χαιρεσαι. Μεχρι πριν μερικα χρονια, περα απο μερικες εξαιρεσεις, εβρισκα το συνολο των merc αγευστα, αοσμα, ανεμπνευστα εξωτερικα. Τωρα τελευταια εχουν δωσει βαση στην εξωτερικη σχεδιαση και εχουν παρουσιασει μερικα πανεμορφα αμαξια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξαναπώ γιατί δεν είμαστε όλοι ειδικοί να ξέρουμε όλα τα μοντέλα απ'εξω...:) Γράψτε μας μοντέλο, κυβικά, ίππους! Πανέμορφη η Mercedes και πολύ ωραία ζάντα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξαναπώ γιατί δεν είμαστε όλοι ειδικοί να ξέρουμε όλα τα μοντέλα απ'εξω... :) Γράψτε μας μοντέλο, κυβικά, ίππους! Πανέμορφη η Mercedes και πολύ ωραία ζάντα!

 

+ φίλτρα που έβαλε στην 1η φώτο με το όπλο μαζί :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ φίλτρα που έβαλε στην 1η φώτο με το όπλο μαζί :P

Λοιπον Mercedes CLA cdi200 140ps AMG exclusive pack

 

Η πρωτη φωτο ειναι παλια,απο μολις την ειχα πρωτοπαρει και την εχει τραβηξει φιλος που ασχολειται με την φωτογραφια...

 

Στην οικογενεια υπαρχει και αυτο το αμαξακι της γυναικας....

Audi A1 1,6 tdi 105ps S line με αυτοματο κιβωτιο γιατι με το χειροκινητο δυσκολευομαστε

post-183463-0-24041100-1427040382_thumb.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μουναρος ειναι το cla θεε μ. Ερχεται ενας κυριος αρκετα συχνα στο πρατηριο που δουλευω με ενα cla του κουτιου,κανα 3μηνο το πολυ το εχει, και απο κοντα ειναι πολυ πιο εντυπωσιακο. Οταν το ειχα δει απο κοντα 1η φορα επαθα πλακα

 

Edit. τα πισω φαναρια το βραδι απλα ΔΕΝ υπαρχουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακη στο χωριο!!! Ευκαιρια για ψιλοβελτιωσεις!!

 

με εκαψες.... ειναι το επομενο μου και θελω να πλησιάζει ο χρόνος να το χτυπησω (τα αυτοκινητα τα παιρνω 2-3 ετών και τα κρατάω εως τα 7-8 τους χρόνια οποτε εχει ακομα το δικο μου)

 

καλοτάξιδο! Απο προβληματα τι παίζει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μουναρος ειναι το cla θεε μ. Ερχεται ενας κυριος αρκετα συχνα στο πρατηριο που δουλευω με ενα cla του κουτιου,κανα 3μηνο το πολυ το εχει, και απο κοντα ειναι πολυ πιο εντυπωσιακο. Οταν το ειχα δει απο κοντα 1η φορα επαθα πλακα

 

Edit. τα πισω φαναρια το βραδι απλα ΔΕΝ υπαρχουν

Πολυ ομορφο αμαξι, αν και προσωπικα προτιμω την νεα C class, κυριως λογο εσωτερικου που το θεωρω απλα αλλου επιπεδου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο προβληματα τι παίζει;

Μεχρις στιγμης τιποτε απολυτως, φτου φτου να μην το ματιασω αυτο ελειπε βεβαια για ενα αμαξι που κοστισε μια περιουσια να αρχισει να εχει προβληματα. Καπου ειχα διαβασει προτου το παρω οτι εχουν αναφερθει τριγμοι στο εσωτερικο και καποια προβληματα με τα ηλεκτρικα αλλα στο δικο μου τιποτα ευτυχως Πιστευω οτι για οποιον θελει ενα πραγματικα καλο αυτοκινητο ειναι μια απο τις καλυτερες επιλογες!!!

Πολυ ομορφο αμαξι, αν και προσωπικα προτιμω την νεα C class, κυριως λογο εσωτερικου που το θεωρω απλα αλλου επιπεδου.

 

Φοβερο και το εσωτερικο της c class δεν λεω, αλλα μου κανει γενικα ολο το αμαξι πως να το πω καπως γεροντιστικο, ενω η cla πιστευω οτι απευθυνεται ως επι το πλειστον σε εμας του νεους

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ελειπε βεβαια για ενα αμαξι που κοστισε μια περιουσια να αρχισει να εχει προβληματα.

 

Αυτό πάντως δεν παίζει ρόλο.

Έχει βελτιωθεί βέβαια τα τελευταία χρόνια η Mercedes μετά από μια κοιλιά που είχε κάνει.

Φίλος μου με την τελευταία A class σε βενζίνη όμως με πάνω από 30.000 χιλιόμετρα δεν είχε κανένα θέμα μέχρι τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερο και το εσωτερικο της c class δεν λεω, αλλα μου κανει γενικα ολο το αμαξι πως να το πω καπως γεροντιστικο, ενω η cla πιστευω οτι απευθυνεται ως επι το πλειστον σε εμας του νεους

Συμφωνώ απολύτως. Όχι ακριβώς γεροντίστικο αλλά πολύ υψηλού επιπέδου που παραπέμπει σε λιμουζίνα ενώ η CLA ειναι πιο σπορ, όπως εμας τους νεους μας αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...