Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σου συναδελφε! Πολυ καλη επιλογη οπως θα διαπιστωσεις συντομα .Ειναι η χαρα του οδηγου .

Εχουμε ιδιο εσωτερικο και χρωμα.Εγω του εχω βαλει 19αρες απο την turbo .

Σε ευχαριστώ να είσαι καλά! Αυτό που λές με την χαρά του οδηγού πιστεύω το καταλαβαίνεις απο την πρώτη στιγμή που θα βγεις εκτός πόλης.

 

Πραγματικά δεν παίζεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερατα εχετε.... και γω θα προτιμουσα να παρω μια πορσε κατι αλλο ρε παιδι μου παρα να δωσω λεφτα για μια μερσεντες ή ενα bmw ... γιατι αν θες να δωσεις πχ πανω απο 35.000 ειναι κριμα να παρει κατι που ειναι σουπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερατα εχετε.... και γω θα προτιμουσα να παρω μια πορσε κατι αλλο ρε παιδι μου παρα να δωσω λεφτα για μια μερσεντες ή ενα bmw ... γιατι αν θες να δωσεις πχ πανω απο 35.000 ειναι κριμα να παρει κατι που ειναι σουπα...

 

Καλά σούπα e92-m6 δεν τα λες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ να είσαι καλά! Αυτό που λές με την χαρά του οδηγού πιστεύω το καταλαβαίνεις απο την πρώτη στιγμή που θα βγεις εκτός πόλης.

 

Πραγματικά δεν παίζεται!

Ναι βρες μια ωραια διαδρομη με στροφες  και πηγαινε ,η οδηγικη του συμπεριφορα ειναι υποδειγματικη.

Ελπιζω να  εχεις κλειστο γκαραζ και γενικα οπου πηγαινεις μην το  αφηνεις εξω παντα σε παρκινγκ οπου ειναι δυνατον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερατα εχετε.... και γω θα προτιμουσα να παρω μια πορσε κατι αλλο ρε παιδι μου παρα να δωσω λεφτα για μια μερσεντες ή ενα bmw ... γιατι αν θες να δωσεις πχ πανω απο 35.000 ειναι κριμα να παρει κατι που ειναι σουπα...

 

Δώσε μου μια τέτοια σούπα και δεν πειράζει! :-D

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/6160225/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ποτέ αλλάξουν το κλίμα , σφύρα μου. Δεν την μπορώ την συννεφιά ρε γαμωτο.

 

Βασικά εδώ που είμαι έχει ΠΟΛΥ ήλιο. Δεν είμαστε Βανκούβερ.

 

Στατιστικά στην λιακάδα χτυπάει τα -40 όμως και πέφτουν μύτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10678670_835116676529111_220697733727329


Να η βλακεία μας (τον γονιών μου) Brava 1.2 SX. Οι ζάντες είναι photoshop (έψαχνα την original αλλά δεν την έβρισκα) και είναι από το καλοκαίρι, στην κοιλάδα Σερρών.

Ελπίζω να το αλλάξουμε σύντομα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να η βλακεία μας (τον γονιών μου) Brava 1.2 SX. Οι ζάντες είναι photoshop (έψαχνα την original αλλά δεν την έβρισκα) και είναι από το καλοκαίρι, στην κοιλάδα Σερρών.

 

Ελπίζω να το αλλάξουμε σύντομα!

 

Χαχαχα αγάπες βλέπω :P... Όντως τι ασχήμια αυτή στα παλιά fiat? τα μόνα που μου αρέσουν είναι Punto και 500... Βλέπω Multipla και αλλάζω δρόμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εδώ που είμαι έχει ΠΟΛΥ ήλιο. Δεν είμαστε Βανκούβερ.

 

Στατιστικά στην λιακάδα χτυπάει τα -40 όμως και πέφτουν μύτες

-40 χεχε, για μένα είναι που δεν έχω φορέσει στη ζωή μου χειμώνα πουλόβερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10678670_835116676529111_220697733727329

 

 

Να η βλακεία μας (τον γονιών μου) Brava 1.2 SX. Οι ζάντες είναι photoshop (έψαχνα την original αλλά δεν την έβρισκα) και είναι από το καλοκαίρι, στην κοιλάδα Σερρών.

 

Ελπίζω να το αλλάξουμε σύντομα!

 

Κουκλί είναι φίλε! (αν και το bravo είναι λίγο καλύτερο αλλά οκ :) )  Και να το αλλάξετε πάλι ιταλικό να πάρετε! :P

Χαχαχα αγάπες βλέπω :P... Όντως τι ασχήμια αυτή στα παλιά fiat? τα μόνα που μου αρέσουν είναι Punto και 500... Βλέπω Multipla και αλλάζω δρόμο :P

 

Mόνο αυτά τα δύο;; Άλλο ένα πρέπει να σου αρέσει δεν γίνεται! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...