Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To cactus εμένα μου φάνηκε συμπαθητικό.... :)

 

 

Μόλις γρατσούνισα ελαφρώς το κουκλί μου παρεμπιπτόντως...γκαντεμιά :P

Το Cactus ειναι αρκετα ομορφο εξωτερικα και πανεμορφο εσωτερικα( για μενα προσωπικα τουλαχιστον). Η πρωτη μου επιλογη για δευτερο αμαξι με διαφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Cactus ειναι αρκετα ομορφο εξωτερικα και πανεμορφο εσωτερικα( για μενα προσωπικα τουλαχιστον). Η πρωτη μου επιλογη για δευτερο αμαξι με διαφορα.

 

Ξέρεις τι? ναι οκ είναι κάτι διαφορετικό, κάτι που δεν βλέπεις συχνά. Αλλά αυτό όπως και άλλα νέα μοντέλα που χάθηκε ο όρος αμάξι. Τα βλέπεις και σκεφτεσαι "επόμενος σταθμός Πλούτωνας". Είναι όπως οι ταινίες που βλέπαμε και σιχαίνομαι και φοβάμαι για αυτή την εποχή, που βλέπεις αμάξια να πετάνε ή να μην υπάρχει οδηγός. Αν και η Audi έβγαζε βγάζει και θα βγάλει πολύ ωραία μοντέλα αυτό που έβγαλαν που οδηγάει μόνο του, μου αλλάζει λίγο γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τι? ναι οκ είναι κάτι διαφορετικό, κάτι που δεν βλέπεις συχνά. Αλλά αυτό όπως και άλλα νέα μοντέλα που χάθηκε ο όρος αμάξι. Τα βλέπεις και σκεφτεσαι "επόμενος σταθμός Πλούτωνας". Είναι όπως οι ταινίες που βλέπαμε και σιχαίνομαι και φοβάμαι για αυτή την εποχή, που βλέπεις αμάξια να πετάνε ή να μην υπάρχει οδηγός. Αν και η Audi έβγαζε βγάζει και θα βγάλει πολύ ωραία μοντέλα αυτό που έβγαλαν που οδηγάει μόνο του, μου αλλάζει λίγο γνώμη.

   Δεν θεωρω οτι ειναι και τοσο παραξενο που να σου φερνει στο μυαλο οτι χαθηκε ο ορος αμαξι. Επειδη εχει wrappers προστατευτικα στις πορτες, σιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Δεν θεωρω οτι ειναι και τοσο παραξενο που να σου φερνει στο μυαλο οτι χαθηκε ο ορος αμαξι. Επειδη εχει wrappers προστατευτικα στις πορτες, σιγα...

 

Δεν είναι μόνο αυτό... Αυτό μπορώ να σου πω είναι το τελευταίο που με νοιάζει, τα φώτα κοιτάω, το εσωτερικό που πέταξαν ένα τετράγωνο τιμόνι 2 οθόνες μερικούς αεραγωγούς και τέρμα. Θα φύγω από το cactus, πάμε στα νέα lexus-bmw (i8-i3...) που πήγε το αμάξι? Ελπίζω κάποιες εταιρίες (πχ VW) να συνεχίσουν να βγάζουν αμάξια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτα κραταμε τα αμαξακια μας τα αγαπημενα και δεν τα αλλαζουμε

δε πα ναναι και 30 ετων

 

Πραγματικά όμως! ένα παλιό μπορεί να κάνει πάρα πολλά χιλιόμετρα με κάποιο πρόβλημα, ένα καινούργιο μπαταρία να μην έχεις ούτε στο αμάξι δεν μπορείς να μπεις.

 

Στο δικό μου εδώ και κανένα μήνα σε πορεία σφυρίζει το ένα φρένο και πάει κανονικότατα. Άμα ήταν καινούργιο θα μου έβγαζε error στην εκκίνηση και θα παρακάλαγα να με αφήσει να το κυκλοφορήσω. Ξέρω δεν είναι ασφαλές αυτό που κάνω αλλά προσέχω όσο μπορώ τηρώντας αποστάσεις ασφαλείας έτσι ώστε άμα γίνει κάτι να μην έχω θέμα στο φρενάρισμα (όχι ότι έχω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο αυτό... Αυτό μπορώ να σου πω είναι το τελευταίο που με νοιάζει, τα φώτα κοιτάω, το εσωτερικό που πέταξαν ένα τετράγωνο τιμόνι 2 οθόνες μερικούς αεραγωγούς και τέρμα. Θα φύγω από το cactus, πάμε στα νέα lexus-bmw (i8-i3...) που πήγε το αμάξι? Ελπίζω κάποιες εταιρίες (πχ VW) να συνεχίσουν να βγάζουν αμάξια...

Το cactus πρέπει να βολεύει πολύ στο σεξ ακόμα και στο μπροστά κάθισμα. Χρόνια έχουμε να δούμε τόση άνεση με αμάξι χωρίς γέφυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cactus πρέπει να βολεύει πολύ στο σεξ ακόμα και στο μπροστά κάθισμα. Χρόνια έχουμε να δούμε τόση άνεση με αμάξι χωρίς γέφυρα.

;)  ;)  ;) ... αλλά και πάλι σαν το πίσω του evo ξερωγω :P

 

Τι καλές εποχές που είχαμε κάρα και μανιβέλα για να πάρει μπρός.. :-(

Πολύ πίσω πήγες εσύ! όπα! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρεις και σπίτι και μηχανή σύντροφε;

 

Ναι σύντροφε .  το σπίτι γιατί η δόση δανείου 350κ είναι μικρότερη από το ενοίκιο για 2αρη. Γενικά το σπίτι (καινούργιο) θα βγει κοντα στο 400αρη. Καπιταλιστικότατη η κοινωνία μας. 

 

Την μηχανή because reasons. Θα επισκεφτώ και τους συντρόφους στην Dominican Republic τον Σεπτέμβριο να απολαύσω τους καρπούς της εκεί γης. 

 

 

Νταξ προφανώς και είναι γούστα! προφανώς και υπάρχουν καλύτερες επιλογές με άλλα λεφτά βέβαια. Μέχρι στιγμής είναι κανένα 5-10 αμάξια που δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να πληρώσει κάποιος για να τα πάρει αλλά το ψάχνω το θέμα :P ένα είναι το νέο cactus και το multipla.... 

 

Δεν θέλω να γίνω αδιάκριτος αλλά τι δουλειά κάνεις? Καναδά δεν είσαι? 

 

Προσωπικά κυνηγάω κανένα evo, 350z, rx-8, golf tdi και άλλα.. αλλά δεν το κόβω σύντομα!

 

 

Ναι Καναδά είμαι. Senior IT είμαι. εδώ και ένα μήνα είμαι IT Consultant στο Technology & Strategy τμήμα μιας Καναδικής εταιρείας τηλεπικοινωνιών - σαν το δικό μας ΟΤΕ χωρίς τα ρουσφέτια, πριν εργαζόμουνα σαν Senior σε  ΙΤ workstation architecture σε μια πολυεθνική. 

 

κοίτα όσο ήμουν Ελλάδα ένα ματίζ 800κεκ 3κύλινδρο οδηγούσα. 

α) γιατί δεν έπαιζε φράγκο β) δεν υπάρχει λόγος καν να αναφέρω την φορολογία όσο το α) προπορεύεται

 

εδώ στα @@ μου τι μηχανή φοράει και πόσο καίει. 70$ τέλη κυκλοφορίας έχουν ΟΛΑ τα οχήματα, και 30 σεντ οτ λίτρο φόρο. όσο καις πληρώνεις. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω πήρα!! 

:-D  :-D  :-D

 

edit: Μπήκαν Photo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γεια σου συναδελφε! Πολυ καλη επιλογη οπως θα διαπιστωσεις συντομα .Ειναι η χαρα του οδηγου .

Εχουμε ιδιο εσωτερικο και χρωμα.Εγω του εχω βαλει 19αρες απο την turbo .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σύντροφε .  το σπίτι γιατί η δόση δανείου 350κ είναι μικρότερη από το ενοίκιο για 2αρη. Γενικά το σπίτι (καινούργιο) θα βγει κοντα στο 400αρη. Καπιταλιστικότατη η κοινωνία μας. 

 

Την μηχανή because reasons. Θα επισκεφτώ και τους συντρόφους στην Dominican Republic τον Σεπτέμβριο να απολαύσω τους καρπούς της εκεί γης. 

 

 

 

 

 

Ναι Καναδά είμαι. Senior IT είμαι. εδώ και ένα μήνα είμαι IT Consultant στο Technology & Strategy τμήμα μιας Καναδικής εταιρείας τηλεπικοινωνιών - σαν το δικό μας ΟΤΕ χωρίς τα ρουσφέτια, πριν εργαζόμουνα σαν Senior σε  ΙΤ workstation architecture σε μια πολυεθνική. 

 

κοίτα όσο ήμουν Ελλάδα ένα ματίζ 800κεκ 3κύλινδρο οδηγούσα. 

α) γιατί δεν έπαιζε φράγκο β) δεν υπάρχει λόγος καν να αναφέρω την φορολογία όσο το α) προπορεύεται

 

εδώ στα @@ μου τι μηχανή φοράει και πόσο καίει. 70$ τέλη κυκλοφορίας έχουν ΟΛΑ τα οχήματα, και 30 σεντ οτ λίτρο φόρο. όσο καις πληρώνεις.

 

Κατ αρχάς να σαι καλά σύντροφε να δουλεύεις και να ζεις καλά. Δεν τα κλέβεις από κανέναν. Το σχόλιο ήταν "πειραγμα". Απλώς ζεις σε πολιτισμενο κράτος.

Αν ποτέ αλλάξουν το κλίμα , σφύρα μου. Δεν την μπορώ την συννεφιά ρε γαμωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...