Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υποκειμενικότητες. Οι φίλοι μου με κοροιδεύουν ότι πήρα παποδίστικο αμάξι  (daddy's car) αλλά ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ. 

 

γενικά υπάρχουν πολύ πιο ευχάριστα αμάξια στην οδήγηση, η με απείρως καλύτερες επιδόσεις. είναι θέμα επιλογής να μην μου αρέσει να στριμώχνομαι πχ. τώρα καλοκαιράκι μόλις πάρω το σπίτι θα χτυπήσω και μια μηχανή να γουστάρω τον ήλιο. 

 

Νταξ προφανώς και είναι γούστα! προφανώς και υπάρχουν καλύτερες επιλογές με άλλα λεφτά βέβαια. Μέχρι στιγμής είναι κανένα 5-10 αμάξια που δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να πληρώσει κάποιος για να τα πάρει αλλά το ψάχνω το θέμα :P ένα είναι το νέο cactus και το multipla.... 

 

Δεν θέλω να γίνω αδιάκριτος αλλά τι δουλειά κάνεις? Καναδά δεν είσαι? 

 

Προσωπικά κυνηγάω κανένα evo, 350z, rx-8, golf tdi και άλλα.. αλλά δεν το κόβω σύντομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε μας και μοντέλο, χαρακτηριστικά κλπ, δεν είμαστε όλοι τρελαμένοι να τα ξέρουμε όλα απ'έξω! :P

Porsche Cayman 2007-8 ... 6 κυλινδρο σε σειρα 2,7 L με αποδοση 275 αλογα ατμοσφαιρικο.

0-100 5,4 το χειροκινητο 5,1 το pdk :)...

 

Ας μας πει ο ιδιοκτητης περισσοτερα.Επισης να ξεκινησει να φοραει τα 19αρια απο το s και τα φρενα :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Porsche Cayman 2007-8 ... 6 κυλινδρο σε σειρα 2,7 L με αποδοση 275 αλογα ατμοσφαιρικο.

0-100 5,4 το χειροκινητο 5,1 το pdk :)...

 

Ας μας πει ο ιδιοκτητης περισσοτερα.Επισης να ξεκινησει να φοραει τα 19αρια απο το s και τα φρενα :)

 

Τα είπες όλα τι άλλο να προσθέσω; Είσαι αρχηγός! 

 

Link απο 207 για τον φίλο που ζήτησε. Το peugeot το δίνω δυστηχώς γιατι δεν γίνεται να τα κυκλοφορώ και τα 2!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το bmw που ειναι ενα ταπεινο ε36 1800cc που ηταν το καθημερινο μου παρεδωσε πινακιδες πριν κανα μηνα και αντικατασταθηκε απ την πουνταρα 1.240cc που πηρα μεσα φεβρουαριου. Το 8αρι αμαξι για σ/κ βγαινει μια-δυο φορες το μηνα.

 

 

Edit. Η πουνταρα μαλλον θα μπει για φρεσκαρισμα του χρωματος,και θα μπει φουλ λουκ gt απο αμαξι φιλου που κατεβασε μοτερ. :P

Επεξ/σία από thanosrx8
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είπες όλα τι άλλο να προσθέσω; Είσαι αρχηγός! 

 

Link απο 207 για τον φίλο που ζήτησε. Το peugeot το δίνω δυστηχώς γιατι δεν γίνεται να τα κυκλοφορώ και τα 2!

 

Πφφφ τα μισά των μισών έχω μέχρι στιγμής :P

 

RX-8  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τα είπες όλα τι άλλο να προσθέσω; Είσαι αρχηγός!

 

Link απο 207 για τον φίλο που ζήτησε. Το peugeot το δίνω δυστηχώς γιατι δεν γίνεται να τα κυκλοφορώ και τα 2!

 

Πφφφ τα μισά των μισών έχω μέχρι στιγμής :P

 

RX-8 :wub:

Κάνουμε και δόσεις με προνομιακά πακέτα!! Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...