Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξερω το αισθημα... οπως η μαναδες που λενε προσεχε το μωρο... που ειναι 10 χρονων ...

το μεγαλυτερο ρολο βεβαια παιζει η κατασταση του αυτοκινητου, αν το προσεχεις .... ειναι σαν τις μιλφ :-) σημασια εχει ποσο δειχνουν οχι ποσο ειναι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα του περνάω τα καλοκαιρινά του λάστιχα μιας και ο καιρός έφτιαξε νωρίς φέτος. 

 

θα το γυαλίσω θα ανοίξω και το double sunroof Και πάμε για τρέλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν πήραμε κανένα καινούργιο αυτοκίνητο :P

 

Χαχαχα ισχύει! :P θα ανεβάσω από το εσωτερικό κάποια στιγμή που έκανα κάποιες αλλαγούλες-διορθώσεις ;)

 

Σήμερα του περνάω τα καλοκαιρινά του λάστιχα μιας και ο καιρός έφτιαξε νωρίς φέτος. 

 

θα το γυαλίσω θα ανοίξω και το double sunroof Και πάμε για τρέλες

 

:shock:  :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τι το άνχος; όταν το είχα ποστάρει πριν ήταν λερωμένο το μαναρι ( Link.png Site: ποστ 71 στο θρεντ )

 

Δεν είναι άγχος :P απλά σε φαντάζομαι με το μανάρι σου, με φαντάζομαι με το κάρο μου και συγκρίνω διαφορές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποκειμενικότητες. Οι φίλοι μου με κοροιδεύουν ότι πήρα παποδίστικο αμάξι  (daddy's car) αλλά ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ. 

 

γενικά υπάρχουν πολύ πιο ευχάριστα αμάξια στην οδήγηση, η με απείρως καλύτερες επιδόσεις. είναι θέμα επιλογής να μην μου αρέσει να στριμώχνομαι πχ. τώρα καλοκαιράκι μόλις πάρω το σπίτι θα χτυπήσω και μια μηχανή να γουστάρω τον ήλιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...