Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε αφού ζήτησε η μαργαρίτα φωτογραφίες.. Μία από το 156 που δώσαμε για να πάρουμε το μικρούλι celerio...

 

 

post-266093-0-70183400-1487008634_thumb.jpg

 

 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και τώρα τελευταία μου έχει μπει η ιδέα να το δώσω να πάω για κάτι λίγο μεγαλύτερο(gle coupe) δεν παύω να το λατρεύω.......

 

post-183463-0-47577100-1487066189_thumb.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gle ναι, αλλα όχι κουπέ βρε αδερφέ! Κι αυτή και η χ6, εκτρώματα... αμα θες κουπέ πάρε κανονικό κουπέ όχι υπερυψωμένο..

 

Τελικά το golf φαίνεται ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gle ναι, αλλα όχι κουπέ βρε αδερφέ! Κι αυτή και η χ6, εκτρώματα... αμα θες κουπέ πάρε κανονικό κουπέ όχι υπερυψωμένο..

 

Τελικά το golf φαίνεται ή όχι;

φαίνεται φαίνεται το καμάρι σου μην ανησυχείς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gle ναι, αλλα όχι κουπέ βρε αδερφέ! Κι αυτή και η χ6, εκτρώματα... αμα θες κουπέ πάρε κανονικό κουπέ όχι υπερυψωμένο..

Τελικά το golf φαίνεται ή όχι;

Χαχαχαχα Ε όχι και έκτρωματα!! αν και αύτο πιστεύω είναι υποκειμενικό και έγκειται στο γούστο του καθενός, gle κανονικό δεν θα έπαιρνα με τίποτα ένω το coupe κατά την άποψη μου τα συνδυάζει όλα και εμφάνιση και άνεση και χώρους, αν καταφέρω να πείσω τη γυναίκα να δώσει το audaki της και να παρει την cla με κόβω να το κάνω παραγγελία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα εννοείται γούστα!!! Αλλα με χαλάνε πολυ, για μένα μακραν οι "κανονικές" εκδόσεις! Φαντάζομαι πως η γυναίκα θα χει θεμα μήκους, αυτο δε μπορω να το καταλάβω με τις συντρόφισσες...εγώ θα την έπαιρνα με χαρά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και τώρα τελευταία μου έχει μπει η ιδέα να το δώσω να πάω για κάτι λίγο μεγαλύτερο(gle coupe) δεν παύω να το λατρεύω.......

 

attachicon.gif_20170214_114511.JPG

Mε ολο το θαρρος, κανε μια χαρη στον εαυτο σου και μεινε με το συγκεκριμενο αμαξι αν σκεφτεσαι gle. Στην ομορφια δεν υπαρχει συγκριση, τωρα αν σε απασχολουν αλλα ζητηματα τυπου κι αλλο +++ σε πρεστιζ κλπ οκ, πασσο, αναγκαστικα πρεπει να ψωνισεις κατι πιο  ογκωδες και πιο ακριβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι σκέφτηκα να ανοίξω thread για βίντεο επ' ευκαιρίας αλλά δεν το 'κανα τελικά επειδή μετά μπορεί το πράγμα να πήγαινε αλλού. Έτσι το 'βαλα εδώ παρορμητικά :-)

 

Κατά τ' άλλα είναι επικίνδυνο υπο προϋποθέσεις, όταν ας πούμε το κάνει κάποιος για πρώτη φορά που δεν είναι βέβαιος για τις αντιδράσεις του αυτοκινήτου του, όταν δεν φοράει ζώνη ενώ παίζει με το αυτοκίνητο ή κυρίως όταν γίνεται η φάση σε δημόσιο δρόμο αυθαίρετα.

 

Στο βιντεάκι είμαι ξημερώματα στο terra petra, στο φεύγα πλησιάζοντας στο πάρκιν το βλέπουμε άδειο κι αρχίσαμε σχόλια του τύπου "ααα τ' αμαξάκι μας τ' άφησαν μόνο κι έρημο τα άλλα αυτοκίνητα" και "δεν το παίζει κανένας" κι άλλες μαλακίες χαχαχαχα

Πες πες πες κατέληξα να παίζω μαζί του :lol:

 

Ε ένα απο τα κολπάκια το βιντεοσκόπησε το παρεάκι μου και σήμερα που το χάζευα μου 'ρθε και το ανέβασα :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...