Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...άλλη φάση το Forester από το Bravo :D

 

(ελπίζω να είναι το diesel!)

Το φοβομουν να παρω δικινητο στα χιονια. 4χ4 και χειμερινα λαστιχα (χωρις καρφια ομως). Διλιτρο τουρμποντιζελ, εννοειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν τον γιαπωνεζο δεν! Με 305.000 και κατι χλμ. :P

Αυτά τα γιαπωνέζικα δεν υπάρχουν πλέον. Αυτό που έχεις είναι θρύλος της εποχής του. Έχω Carina e 1993 με 455.000 χλμ χωρίς άνοιγμα μηχανής και δεν καίει λάδι. Έχω γείτονα με Corolla 2016 πετρέλαιο 1.4 90 άλογα με 22.000 χλμ, οδηγάει σαν κότα (έχει πρόβλημα υγείας) και άρχισε να τσιμπάει λάδι. Ο άνθρωπος πήγε αντιπροσωπεία και σχεδόν λιποθύμησε από την ένταση. Μιλάμε για 22.000 € αμάξι.

 

Η περίπτωση αυτή δεν αποδεικνύει τίποτα απλά αυτή η ποιότητα πολλών προϊόντων της δεκαετίας 80 μέχρι και τα μέσα του 90 δεν υπάρχει τώρα. Είτε μιλάμε για αμάξι είτε για μία τηλεόραση για την γιαγιά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι στο αντίθετο ρεύμα με το τηλέφωνο στο χέρι για φωτογραφίες :o

 

ειμαι με gopro στο κεφαλι και βρισκομαι στο αντιθετο ρευμα γιατι ο δρομος εκανε zig zag. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δρόμος είναι ζιγκ ζαγκ είπε, δεν δικαιολογείται.

 

Εφόσον με την ταχύτητα που πηγαίνει χρειάζεται να περάσει στο αντίθετο ρεύμα ώστε να συνεχίσει την ομαλή απο αντίθετες δυνάμεις οδήγηση, τότε ας κόψει ταχύτητα. Είναι δύσκολο;

Στους αγώνες ράλλυ ισχύει η γραμμή αγώνα ΜΟΝΟ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δρόμος είναι ζιγκ ζαγκ είπε, δεν δικαιολογείται.

 

Εφόσον με την ταχύτητα που πηγαίνει χρειάζεται να περάσει στο αντίθετο ρεύμα ώστε να συνεχίσει την ομαλή απο αντίθετες δυνάμεις οδήγηση, τότε ας κόψει ταχύτητα. Είναι δύσκολο;

Στους αγώνες ράλλυ ισχύει η γραμμή αγώνα ΜΟΝΟ...

Γενικά συμφωνώ, δεν πηγαίνω ποτέ στο αντίθετο ρεύμα ακόμα και όταν ο δρόμος είναι τελείως άδειος. Απλά όπως το βλέπω νομίζω δεν είναι και τρομερά επικίνδυνο στη συγκεκριμένη περίπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν το zig zag ειχα ορατοτητα μεχρι την επομενη στροφη που φαινονται και οι 2 φιλοι μου , ειναι τουλαχιστον 200-300 μετρα και δεν υπηρχε ψυχη απο οτι βλεπεται. 

 

@sargio01 

εισαι λιγο υπερβολικος φιλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...