Προς το περιεχόμενο

To Galaxy Note 4 της Samsung αποκαλύπτεται με χρήση αλουμινίου (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πες στους ανθρώπους το κινητό wp που χρησιμοποιείς και λες οτι το Note δεν είναι τηλέφωνο.

Ουτε το δικο μου ειναι τηλεφωνο φιλε.

Λογω δουλειας εχω και iphone και android.

Ειπα το note απευθυνεται σε λιγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συνεχίζει η Samsung χωρίς ραδιόφωνο. Εμείς που το χρησιμοποιούμε να κουβαλάμε 2 συσκευές δηλαδή.. Calexako πάρε το μειονέκτημα σου..

Κάτοχος ΝΟΤΕ 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α. Ενδιαφέρον κινητο αν και μεγάλο για τα γούστα μου.

Β. Ρε σεις ούτε ποσοστά να σας έδιναν οι εταιρείες με αυτά που λέτε.

Γ. Δεν ξέρω για εσάς αλλα οπότε ακούω για custom roms, μονο αρνητικά σκέφτομαι για μια συσκευή. Η λογική λέει ότι αγοράζω, βγάζω απο το κουτι και τρέχει. Αν όχι και χρειάζεται επεμβάσεις τρίτου κατασκευαστή, η συσκευή είναι σκαρτη. Και μη ξεχνάμε ότι το 99% των χρηστών δεν ξέρουν κάν τι ειναι custom rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζεις να γράφεις ψέματα σε καθε τοπικ που αφορά το Note.

 

350 δεν εφτασε το Note 3 εδω και 1 χρόνο. Μεχρι τα 400 πηγε ενα διάστημα πριν το Πασχα και ξανανεβηκε.Που το είδατε;

Δεν παιρνω ποσοστα απο καποια εταιρια για να πω ψεμματα..απλα ειμαι αντικειμενικος και δεν φοραω παροπιδες επειδη μου θιξανε το κινητο που εχω.

Και μπορει εσυ να μην καταλαβαινεις καποιο λαγκ η να ειναι σε βαθμο που να μην σε ενοχλει αλλα εγω και καποιοι αλλοι το αντιλαμβανομαστε αλλιως.

Εξαλου δεν εχουμε ολοι τις ιδιες απαιτησεις απο ενα μηχανημα   :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλουλι δεν ξετρελαθηκα ουτε στο ελαχιστο φυσικα.. μεγαλο αβολο οπως ολα της κατηγοριας αυτης. αν ισχυουν οι φημες οτι στις 9 θα βγαλει μεγαλο και η αππλε τρεχατε ποδαρακια μου στην σαμσουνγκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιρνω ποσοστα απο καποια εταιρια για να πω ψεμματα..απλα ειμαι αντικειμενικος και δεν φοραω παροπιδες επειδη μου θιξανε το κινητο που εχω.

Και μπορει εσυ να μην καταλαβαινεις καποιο λαγκ η να ειναι σε βαθμο που να μην σε ενοχλει αλλα εγω και καποιοι αλλοι το αντιλαμβανομαστε αλλιως.

Εξαλου δεν εχουμε ολοι τις ιδιες απαιτησεις απο ενα μηχανημα :)

Αν θες να είσαι αντικειμενικός γραψε οτι λαγκαρει το touchwiz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με λεγόμενα διπλανού φορουμ η τιμή για το note 4 θα είναι 800 ευρώ όπως ήταν και στο νοτε 3 όταν πρωτοβγήκε. Σε κανένα τρίμηνο θα νιώσουμε μια αισθητή διαφορά στην τιμή του νοτε 4 ενοείται  από σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατοχος note 3 εδω και αρκετους μηνες.To μονο μειον που εχει ειναι η μπαταρια του λογω της χρησης που κανω,αν και μεσα σε 2 ωρες περιπου κανει πληρη φορτιση.Το δελεαρ του note 4 που φορτιζει σε 1/2 ωρα μεχρι το 50% ισως με κανει να το αγορασω αν και θελω να δω τι ποσοστο φορτισης εχει το note 3 στον ιδιο χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα που προσωπικά μου συμπαθώ πολύ την sammy το note 4 το περίμενα καλύτερο να πω; Δεν ξέρω αν είναι αυτί η σωστή λέξη αλλά περίμενα αυτό το κάτι παραπάνω που θα έκανε την απόλυτη διαφορά! Θα δείξει όπως και να χει όταν δούμε αναλυτικά reviews και όταν με το καλό το πιάσουμε στα χέρια μας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...