Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατά κύματα έρχεται. Ειπώθηκε και  πιο πάνω. Εμένα κόλλησε στο 98%, για πάντα :P

Έκανα stop/start ξανά, ξεκίνησε από την αρχή.

Στο 2ο pc έχει κολλήσει στο 81%.

 

Μαντάρα από την MS κλασικά, σε άλλους πάει μπάλα, σε άλλους ότι να'ναι. Αν καταφέρω και το βάλω ελπίζω να μην έχει προβλήματα γιατί δεν υπάρχει χρόνος για καθαρή εγκατάσταση :/

Επειδή δεν έχω κουράγιο να περιμένω, αύριο θα κοιτάξω τι γίνεται.

 

Κι εμένα εδώ και ώρα στο 98%...Και η πλακα ειναι οτι ειχα κανει φορματ πριν μια βδομαδα....Θα μπορουσα να περναγα clean install αν περιμενα λιγες μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν τελικά και σε εμένα, και στα 2 pc, δίχως άλλα κουφά. Απλά για να μπουν ήθελαν 2-3 restart του Windows Update στο κάθε PC :P 

Προς το παρόν δεν έχω δει κάτι κουλό, εκτός του ότι θέλουν 1-2 εφαρμογές επανεγκατάσταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το update έσβησα περίπου 31gb απο τα old windows αλλα και πάλι βλέπω οτι έφαγε γύρω στα 10 gb , ειναι ετσι και σε άλλους μετα το update ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να σβήσω τον windows.old αλλά αδύνατον. Μου βγάζει ειδοποιήσεις περί αρχείων συστήματος, είστε σίγουροι και τέτοια, τις οποίες παρακάμπτω αλλά τίποτα!

Από 24,5Gb φτάνει 13,4Gb και τέλος, δε σβήνει άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να σβήσω τον windows.old αλλά αδύνατον. Μου βγάζει ειδοποιήσεις περί αρχείων συστήματος, είστε σίγουροι και τέτοια, τις οποίες παρακάμπτω αλλά τίποτα!

Από 24,5Gb φτάνει 13,4Gb και τέλος, δε σβήνει άλλο.

Εργαλεια διαχειρισης Εκκαθαριση δισκου Εκκαθαριση αρχειων συστηματος και εκει τα τσεκαρεις ολα.

 

Η δεξι κλικ στον δισκο ιδιοτητες και εκει εχει εκκαθαριση αλλα παλι θα πας εκκαθαριση αρχειων συστηματος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα τη μ.....ια και πατησα ενημερωση, αν μου δημιουργησει προβλημα παμε σε ubuntu αυθημερων και αγορα κονσολας για games, με κουρασαν τα windows 10.

 

Σε 1.5μιση χρονο πιστευω θα εχει κατεβει το update...

post-391493-0-35081000-1508323402_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να σβήσω τον windows.old αλλά αδύνατον. Μου βγάζει ειδοποιήσεις περί αρχείων συστήματος, είστε σίγουροι και τέτοια, τις οποίες παρακάμπτω αλλά τίποτα!

Από 24,5Gb φτάνει 13,4Gb και τέλος, δε σβήνει άλλο.

Μπορείς εύκολα να σβήσεις τον φάκελλο Windows.old μέσα από τις ρυθμίσεις των Windows.

H διαδικασία είναι;

 

Ρυθμίσεις των Windows ---> Σύστημα ---> Χώρος αποθήκευσης ( στα αριστερά ) ---> Διπλό κλίκ στο "Αυτός ο υπολογιστής" ---> κλίκ στα "Προσωρινά αρχεία" ---> τσεκάρισμα όλων ---> εκκαθάριση προσωρινών αρχείων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργαλεια διαχειρισης Εκκαθαριση δισκου Εκκαθαριση αρχειων συστηματος και εκει τα τσεκαρεις ολα.

 

Η δεξι κλικ στον δισκο ιδιοτητες και εκει εχει εκκαθαριση αλλα παλι θα πας εκκαθαριση αρχειων συστηματος

ΣΣΣσσσσσσσσωραίος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...