Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

αύριο 17/10 ή μεθαύριο είναι η παρουσίαση του νέου upgrade? πότε θα είναι stable για να το κατεβάσουμε γιατί θέλω να κάνω φορματ και θέλω να βάλω το Fall Creators Update

 

 

Αύριο λογικά το βράδυ θα ανέβουν τα iso.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να εχω το κεφαλι μου ησυχο με το που ανοιξω το pc θα κανω hide απ το γνωστο tool να μη τη παρω ποτε την ενημερωση και τελειωσε το θεμα.. δεν της εχω και τόσο εμπιστοσύνη της ms, ουτος ή αλλος κρισιμες ρνημερωσεις ασφαλειας θα παίρνω παλι αρα κανενα προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται πως θα επρεπε να ειχε ερθει αυτοματη ενημερωση? Γιατι ακομα τιποτα..

 

Η ενημέρωση γίνεται κατά κύματα και μπορεί να κάνει και μήνα να σου έρθει. Απλά από σήμερα ξεκινάει η διάθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ενημέρωση γίνεται κατά κύματα και μπορεί να κάνει και μήνα να σου έρθει. Απλά από σήμερα ξεκινάει η διάθεση.

Υπαρχει καποιος τροπος να τη κανω να μη μου ερθει? Κανω συνεχεια αναζητηση με το tool της ms "hideupdate" για να τη κρυψω αλλα δε μου τη βρίσκει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιος τροπος να τη κανω να μη μου ερθει? Κανω συνεχεια αναζητηση με το tool της ms "hideupdate" για να τη κρυψω αλλα δε μου τη βρίσκει ακομα.

 

Αν έχεις τα 10 pro μπορείς να την αναβάλλεις μέχρι και 1 έτος μέσα από τις ρυθμίσεις ενημερώσεων.

 

Επίσης στο twitter διαβάζω ότι η διάθεση ξεκινάει στις 10:00 το πρωί ώρα ειρηνικού (δηλαδή στις 20:00 για εμάς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται πως θα επρεπε να ειχε ερθει αυτοματη ενημερωση? Γιατι ακομα τιποτα..

 

Μας τρολλάρεις  τώρα ? Στο προηγούμενο update μου ήρθε ενημέρωση τέλη Ιουνιίου αν θυμάμαι καλά. Μπορεί και αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις τα 10 pro μπορείς να την αναβάλλεις μέχρι και 1 έτος μέσα από τις ρυθμίσεις ενημερώσεων.

 

Επίσης στο twitter διαβάζω ότι η διάθεση ξεκινάει στις 10:00 το πρωί ώρα ειρηνικού (δηλαδή στις 20:00 για εμάς).

Μπορεις και με τα home, και μαλιστα μονιμα αν το θελησεις, το θεμα ειναι πως πρεπει να στηθω στο pc λιγο πριν ερθει το update να το προλαβω για να μη το παρω αυτοματα.

 

Παντως εχω περιεργεια να δω θα το διορθωσουν αυτο το ηλιθιο bug που οταν μαρκαρεις ενα φακελο δε μπλεδιζει καν, ''μαρκαρετε αορατα'' και στρωνει μονο με επανεκινηση.

post-391493-0-85959100-1508251093_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...