Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις ενημερώσεις τις έχεις κάνει η βγάζει σφάλμα ?

Δε βγαζει πουθενα αλλου σφαλμα, μονο οταν κανω εγω ελεγχο, η ενημερωσεις εχουν γινει ολες κανονικα και πλεον δε μου βρισκει αλλες απλα.

 

Οι τελευταιες ενημερωσεις που μου εχει κανει

 

EDIT: Νομιζω πως βρηκα τη πηγη του κακου, στις υπηρεσιες πηγα να βρω την υπηρεσια ''Background Intelligent Transfer Service'' που χωρις αυτη δεν υφιστανται ενημερωσεις και μαντεψτε, δεν υπαρχει καν!! ως δια μαγειας εξαφανιστηκε, δεν ξερω τι αλλο θα δω σε συστημα απο προσφατο φορματ με καινουρια original windows περασμενα μεσα!

post-391493-0-30074700-1507560004_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα με upgrade από 7 μην περιμένεις πολλά..Κάνε καθαρή εγκατάσταση για να 'σαι σίγουρος. Δεν υπάρχει θέμα με fps drops στα 10άρια.

Έκανες upgrade η clean install; Έχει σημασία.

Format και clean install. Αυθεντικό κλειδί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Format και clean install. Αυθεντικό κλειδί

 

Παράξενο.. Με το σύστημα που έχεις δεν θα πρεπε να υπάρχουν αυτά τα προβλήματα. Κάτι άλλο παίζει αλλά τι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράξενο είναι πως συγκεκριμένα για το YouTube όταν έχω δύο καρτέλες (YouTube και οι 2) η μία από τις δύο, η δεύτερη συνήθως λειτουργεί κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.................

Θέλω το ελληνικό ISO για να κανω upgrade το λαπτοπ. :)

 

Oh yes...σωστός!

Και πάμε για upgrade ή clean install?

 

Παιδιά θέλω να κάνω μια ξεκούδουνη ερώτηση, αλλά δεν ήξερα που να το ρωτήσω:

Στο laptop μου - ένα Lenovo Thinkpad - όταν κάνω system update της Lenovo δηλαδή, μου βγάζει ένα recommented update:

" Intel® Managment Engine Interface - 8.1/10(64)"

Του δίνω να το κάνει install, αλλά δεν....το περνάει.

Τι είναι αυτό; Είναι κάτι σημαντικό ή να το αγνοήσω;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω π εκανα upgrade και αλλαξα χειροκινητα την γλωσσα μεχρι στιγμης ολα κοιλανε ομαλα...ειμαι πανω στο πισι απο το πρωι ολα κομπλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε παιδιά δεν περιμένετε να το κατεβάσετε όταν βγει επίσημα σε λίγες ημέρες και το κατεβάζετε από όπου να ναι? Να το προλάβετε 5 μέρες πριν τι θα κερδίσετε? Μήπως θα επιφέρει καμια κοσμοιστορική αλλαγή?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειχα windows 7 γνήσια και ειπα να τα βαλω στο καινούργιο πσ με ryzen αλλα λογικα δεν το υποστηρίζει καθως δεν λειτουργουσαν ουτε το πληκτρολόγιο ουτε το ποντίκι κατα την εγκατάσταση, για αυτο αναγκάστηκα να βαλω windows 10, μήπως ξέρετε κανένα πρόγραμμα ή κάποιον τρόπο να τα ενεργοποιήσω δωρεάν τα 10αρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...