Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για πιο λογο ενω μου βγαζει ολα αυτα τα update οταν κανω αναζητηση για update στα windows δε μου βρισκει καποιο update?

 

Μηπως φταιει αυτο το προβλημα που εντοπησε στον εντοπισμο προβληματων και ξερετε αν θα ηταν καλο να το κανω ή για να μη φαω 1 ζωη να περιμενω μπορω να χρησιμοποιησω αυτη μεθοδο που προτεινει η ms σε παρομοιο προβλημα ή αυτη

 

 

Και για να μην ανοιγω δευτερο θεμα θα κανω και αλλη μια ερωτηση εδω, στην επιλογη ρυθμησεις εγκαταστασης υλικου εχω επιλεξει ''οχι'' για ευνοητους λογους, αν τωρα εχει γινει καποια λαθος εγκατασταση των driver του επεξεργαστη ή της μητρικης πχ για παραδειγμα θα πρεπει να απεγκαταστησω τον παλιο driver και να κανω ενημερωση εκ νεου μεσα απ το site της intel ή το αντιστοιχο της asus oπως κανουμε και με τη gpu?

 

Θα εκτιμουσα πολυ τη βοηθεια σας γιατι εχω μπερδευτει.

post-391493-0-08799700-1507004125_thumb.png

post-391493-0-47689000-1507004211_thumb.png

post-391493-0-19940100-1507004684_thumb.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοεις θεμα που να ειναι φτιαγμενο για τα windows 10, δεν μπορεις προφανως. Αν εννοεις θεμα που θα τα κανει να μοιαζουν με windows 10, ρωτα καλυτερα στο θεμα των 7 οπως λεει και ο απο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγήκε η RTM, build 16299.15 RS3.

 

- No Watermark

- No Expiration Date

 

https://forums.mydigitallife.net/threads/discussion-windows-10-insider-preview-build-16299-15-pc-rs3_release.75255/

 

Idcmi7k.jpg

 

DLMj8-GXcAATV7L.jpg

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάτσε να βγουν επίσημα σαν update. Ελπίζω μη τα *αμησουν ολα όπως στο περασμένο μεγάλο update που μου ειχε αλλάξει ρυθμίσεις και καθόμουν σαν *αλακας 2 ωρες να τα ξαναφτιαχνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το build, όλα δουλεύουν ρολόι(Ακόμα και οι drivers της Creative). Παιχνίδι δεν δοκίμασα ακόμη.

Σου άλλαξε τίποτα απο τις ρυθμίσεις σου κλπ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα φορματ με το media creation tool, πατησα εγκατασταση των windows αφου φορτωσε κτλπ και επειτα εκανα διατηρηση αρχειων και εφαρμογών οποτε λογικα δε θα χρειαζετε να περασω παλι drivers gpu, mobo, display κτλπ κτλπ σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...