Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως αλλιώς μπορείς να ενεργοποιήσεις ένα λογισμικό που πρέπει να αγοράσεις το κλειδί του, χωρίς να χρησιμοποιήσεις παράνομο τρόπο? η ερώτηση είναι ρητορική.

 

Ο μόνος τρόπος, τουλάχιστον παλιότερα, δεν ξέρω τώρα αν ισχύει, είναι να εγκαταστήσεις την έκδοση insider των windows 10 που μπορείς να χρησιμοποιείς δωρεάν, αλλά δεν είναι σταθερό λειτουργικό και μπορεί να σου δημιουργήσει προβλήματα. Στην ουσία είσαι beta tester, με ότι προβλήματα μπορεί να έχει.

 

Οπότε πάλι βλέπεις ότι δεν ενεργοποιείς το λειτουργικό ως προϊόν (και ειδικά τελικό προϊόν, όπως πωλείται στα "καταστήματα"), αλλά γίνεσαι πειραματόζωο.

Να εισαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χάνει το νόημα του το forum με απαντήσεις του στυλ σου...αυτες που κάνω εγω ειναι κ ο λόγος που υπάρχει.

 

Το ίδιο πράγμα ρώτησες πριν μερικές μέρες, σου απαντήσανε ωραιότατα. Τώρα ξαναρωτάς μήπως πάρεις άλλη απάντηση που να βολεύει. Δεν είναι κλήρωση τζόκερ τα forum και μη το παίζεις χαζούλης. :X

 

 

 

x4MazM4.png

aNrthZN.png

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,θα ήθελα την βοήθεια σας. Ενω εχω βαλει σε ενα λαπτοπ lenovo να μην κανει αναβαθμισεις των 10 αυτο συνεχιζει και κανει. Το προβλημα μου ειναι τωρα οτι μετα την τελευταια αναβαθμιση το wifi δεν δουλευει σωστα,δεν βρισκει καθολου ασυρματο δικτυο ακομα κ εαν αυτο ειναι στο 1 μετρο διπλα του,και μεχρι πριν δουλευε σωστα.

 

Τι μπορω να κανω?στο site της εταιριας δεν υπαρχουν νεοι drivers απο το 2016 μην πω κ απο το 15 :/ να τους ξαναπερασω απο πανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ενα συστημα, αντικατασταθηκε μια ati 5xxx με μια nvidia 750 και εγινε και το απαραιτητο καθαρισμα με το ddu πριν περαστει ο driver της nvidia. Στο συστημα ηταν και ειναι συνδεδεμενες 2 οθονες, μια με dvi hdmi και μια με dsub dvi. Το προβλημα ειναι πως με την nvidia δεν δειχνει πλεον εικονα στην δευτερη οθονη, αυτη με το dsub dvi, ενω αναγνωριζεται κανονικα απο τα windows και φαινεται και στις ρυθμισεις οθονης (εκει που λεει για τις αναλυσεις της καθεμιας, το ποια θα ειναι κυρια κλπ). Επισης φαινονται και στο control panel της nvidia κανονικα.

 

Τι μπορω να κανω?

Επεξ/σία από jim_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα συστημα, αντικατασταθηκε μια ati 5xxx με μια nvidia 750 και εγινε και το απαραιτητο καθαρισμα με το ddu πριν περαστει ο driver της nvidia. Στο συστημα ηταν και ειναι συνδεδεμενες 2 οθονες, μια με dvi hdmi και μια με dsub dvi. Το προβλημα ειναι πως με την nvidia δεν δειχνει πλεον εικονα στην δευτερη οθονη, αυτη με το dsub dvi, ενω αναγνωριζεται κανονικα απο τα windows και φαινεται και στις ρυθμισεις οθονης (εκει που λεει για τις αναλυσεις της καθεμιας, το ποια θα ειναι κυρια κλπ). Επισης φαινονται και στο control panel της nvidia κανονικα.

 

Τι μπορω να κανω?

 

WIN+P ---> Duplicate δοκίμασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις σε τι διαφερουν τα Windows10 υποβοηθησης με τα κανονικα Windows10?

Αυτη τη στιγμη εχω τα 7 σπασμενα και θελω να τα μετατρεψω σε 10 μεσω υποβοηθησης που ειναι και δωρεαν φυσικα εσεις τι λετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις σε τι διαφερουν τα Windows10 υποβοηθησης με τα κανονικα Windows10?

Αυτη τη στιγμη εχω τα 7 σπασμενα και θελω να τα μετατρεψω σε 10 μεσω υποβοηθησης που ειναι και δωρεαν φυσικα εσεις τι λετε..

Είναι δωρεάν ε; Μπράβο ρε τσακάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις σε τι διαφερουν τα Windows10 υποβοηθησης με τα κανονικα Windows10?

Αυτη τη στιγμη εχω τα 7 σπασμενα και θελω να τα μετατρεψω σε 10 μεσω υποβοηθησης που ειναι και δωρεαν φυσικα εσεις τι λετε..

Κάπου είχα διαβάσει ότι η ίδια η Microsoft είχε αναφέρει πως όσοι έχουν πειρατικά Windows θα μπορούν να αναβαθμίσουν σε Windows 10, αλλά θα είναι πάλι πειρατικά. Δεν κερδίζεις κάτι. Στο ebay κυκλοφορούν κλειδάκια για Windows 10 Pro με λιγότερα από 10 ευρώ, πάρε από εκεί ένα. Εγώ έχω εδώ και 4.5 μήνες αγορασμένα κλειδιά για Windows 10 Pro και Office 2016 Pro Plus συνολικής αξίας 13 ευρώ και δεν μου έχουν παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις ενεργοποίηση με το Microsoft Toolkit και είναι σαν γνήσια τα Windows, μπορείς να βρεις κλειδί με κάτω από 10 ευρώ βέβαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά εγώ στο desktop έχω κάνει fresh install windows 10 pro και τα είχα κάνει activate (χωρίς κρακς, αγοράσω key κλπ) και ψάχνω το guide που είχα βρεί αλλα δε το βρίσκω :( Γίνεται κάπως αυτό ..το έχει κάνει κανείς άλλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις ενεργοποίηση με το Microsoft Toolkit και είναι σαν γνήσια τα Windows, μπορείς να βρεις κλειδί με κάτω από 10 ευρώ βέβαια.

Αυτό trojan/malware δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό trojan/malware δεν είναι;

Όλα αυτά έτσι συμπεριφέρονται. Πειραγμενα αρχεία είναι. Πληροφοριακα, δε δουλεύει αυτό πλέον.

 

Κρίμα είναι να μιλάμε για τέτοια εδώ όμως, ένα κλειδί κοστίζει 5-10€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά έτσι συμπεριφέρονται. Πειραγμενα αρχεία είναι. Πληροφοριακα, δε δουλεύει αυτό πλέον.

 

Κρίμα είναι να μιλάμε για τέτοια εδώ όμως, ένα κλειδί κοστίζει 5-10€

Και 1 ευρώ να είχε πάλι ακριβό θα τους φαινόταν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...