Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεξι κλικ και Shift σε εναν φακελο μου εμφανιζει πλεον την επιλογη << open windows powershell here >> , ενω παλια εμφανιζε το cmd. Το αλλαξαν σε αναβαθμιση στα Windows 10;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεξι κλικ και Shift σε εναν φακελο μου εμφανιζει πλεον την επιλογη << open windows powershell here >> , ενω παλια εμφανιζε το cmd. Το αλλαξαν σε αναβαθμιση στα Windows 10;

 

 

Ναι το άλλαξαν οι φωστήρες της ΜS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται και με θαύμα, αν προλάβεις καράβι για Τήνο θα το έχεις μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου το κλειδί. :P

Ο σαρκασμός ειναι δεκτός μονο αν συνοδεύεται και με απαντήσεις! Συγνώμη δεν ειμαστε όλοι Μπίληδες Γκειτς...χάνει το νόημα του το forum με απαντήσεις του στυλ σου...αυτες που κάνω εγω ειναι κ ο λόγος που υπάρχει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σαρκασμός ειναι δεκτός μονο αν συνοδεύεται και με απαντήσεις! Συγνώμη δεν ειμαστε όλοι Μπίληδες Γκειτς...χάνει το νόημα του το forum με απαντήσεις του στυλ σου...αυτες που κάνω εγω ειναι κ ο λόγος που υπάρχει.

Όχι, δεν χρειάζεται κανένα forum για να σου πει ότι χρειάζεται να πληρώσεις για να αποκτήσεις νόμιμα ένα προϊόν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν χρειάζεται κανένα forum για να σου πει ότι χρειάζεται να πληρώσεις για να αποκτήσεις νόμιμα ένα προϊόν.

Ρωτάω "μονο ετσι;" Δε λεω για παράνομα προϊόντα!

Και ρωτάω και ενα αλλο "Ειναι σημαντικό να τα ενεργοποιήσω;" Και το ρωτάω αυτο γιατι δε ξερω τις διαφορές των Ενεργοποιημένων και μη.

Εσείς είστε απασχολημένοι με τις κοροϊδίες και δε μπορείτε να απαντήσετε, αφήστε κανέναν άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτάω "μονο ετσι;" Δε λεω για παράνομα προϊόντα!

Και ρωτάω και ενα αλλο "Ειναι σημαντικό να τα ενεργοποιήσω;" Και το ρωτάω αυτο γιατι δε ξερω τις διαφορές των Ενεργοποιημένων και μη.

Εσείς είστε απασχολημένοι με τις κοροϊδίες και δε μπορείτε να απαντήσετε, αφήστε κανέναν άλλον.

Τότε δεν τα ενεργοποιείς, τα δουλεύεις έτσι και βλέπεις αν τα χαρακτηριστικά που δεν είναι διαθέσιμα σου χρειάζονται ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε δεν τα ενεργοποιείς, τα δουλεύεις έτσι και βλέπεις αν τα χαρακτηριστικά που δεν είναι διαθέσιμα σου χρειάζονται ή όχι.

Έγινε, όπως και να εχει ευχαριστώ για την απάντηση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτάω "μονο ετσι;" Δε λεω για παράνομα προϊόντα!

Και ρωτάω και ενα αλλο "Ειναι σημαντικό να τα ενεργοποιήσω;" Και το ρωτάω αυτο γιατι δε ξερω τις διαφορές των Ενεργοποιημένων και μη.

Εσείς είστε απασχολημένοι με τις κοροϊδίες και δε μπορείτε να απαντήσετε, αφήστε κανέναν άλλον.

 

Πως αλλιώς μπορείς να ενεργοποιήσεις ένα λογισμικό που πρέπει να αγοράσεις το κλειδί του, χωρίς να χρησιμοποιήσεις παράνομο τρόπο? η ερώτηση είναι ρητορική.

 

Ο μόνος τρόπος, τουλάχιστον παλιότερα, δεν ξέρω τώρα αν ισχύει, είναι να εγκαταστήσεις την έκδοση insider των windows 10 που μπορείς να χρησιμοποιείς δωρεάν, αλλά δεν είναι σταθερό λειτουργικό και μπορεί να σου δημιουργήσει προβλήματα. Στην ουσία είσαι beta tester, με ότι προβλήματα μπορεί να έχει.

 

Οπότε πάλι βλέπεις ότι δεν ενεργοποιείς το λειτουργικό ως προϊόν (και ειδικά τελικό προϊόν, όπως πωλείται στα "καταστήματα"), αλλά γίνεσαι πειραματόζωο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...