Προς το περιεχόμενο

Aγορά πολυμηχάνημα laser εγχρωμος με Α3


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια.Ψαχνω για τον παραπανω(επικεφαλιδα) αλλα οσο γινεται οικονομικο κ΄καλο.Με ενδιαφερει βασικα να τυπωνει εγχρωμες αφισες και φωτογραφιες και τελος να σκαναρει. Δεν με νοιαζει να εχει fax,ethernet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν συναδει Α3,εγχρωμο και πολυμηχανημα λέιζερ ........και οικονομικο!Αν δεν εχεις σκοπο για μεγαλο ογκο εκτυπωσεων...παρε καλυτερα ενα πολυμηχανημα ψεκασμου με δυνατοτητα εκτυπωσης Α3+(μεχρι 200€) και με φθηνα συμβατα μελανια ή συνεχες συστημα ροης μελανης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν συναδει Α3,εγχρωμο και πολυμηχανημα λέιζερ ........και οικονομικο!Αν δεν εχεις σκοπο για μεγαλο ογκο εκτυπωσεων...παρε καλυτερα ενα πολυμηχανημα ψεκασμου με δυνατοτητα εκτυπωσης Α3+(μεχρι 200€) και με φθηνα συμβατα μελανια ή συνεχες συστημα ροης μελανης

Ευχαριστω φιλε, αλλα πως το ψαχνω στο google; Ειμαι και ασχετος με εκτυπωτες κτλ.Εχεις να προτεινεις εσυ κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε, αλλα πως το ψαχνω στο google; Ειμαι και ασχετος με εκτυπωτες κτλ.Εχεις να προτεινεις εσυ κατι;

Εαν θες βα ψαξεις για A3 πολυμηχανημα laser εχγρωμο γραφεις Color Laser A3 MFP

Εαν θες βα ψαξεις για A3 πολυμηχανημα inκjet εχγρωμο γραφεις Color Inkjet A3 MFP

 

 

Εγχρωμο πολυμηχανημα A3 laser θα σου παει πανω απο χιλιαρικο βεβαια μπορει να σε συμφερει σε σχεση με inkjet αναλογα τον ογκο των εκτυπωσεων.Για ποσες εκτυπωσεις τον μηνα μιλαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν θες βα ψαξεις για A3 πολυμηχανημα laser εχγρωμο γραφεις Color Laser A3 MFP

Εαν θες βα ψαξεις για A3 πολυμηχανημα inκjet εχγρωμο γραφεις Color Inkjet A3 MFP

 

 

Εγχρωμο πολυμηχανημα A3 laser θα σου παει πανω απο χιλιαρικο βεβαια μπορει να σε συμφερει σε σχεση με inkjet αναλογα τον ογκο των εκτυπωσεων.Για ποσες εκτυπωσεις τον μηνα μιλαμε?

Μπα αραια κανω εκτυπωσεις...Συνηθως το καλοκαιρι κανα 2-3 φορες για εκδηλωσεις.Περιπου 150 αφισες.Δεν ξερω εαν συμφερει.Το σκεφτομαι...Πεστε μου και εσεις τη γνωμη σας.Και αυτος http://www.plaisio.gr/periferiaka-othones/ektipotes/polimixanima/Epson-Stylus-WF7515-A3-and-Inkjet-Multifanction-C11CB58304.htm τι λεει;

Επεξ/σία από giorgos1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα αραια κανω εκτυπωσεις...Συνηθως το καλοκαιρι κανα 2-3 φορες για εκδηλωσεις.Περιπου 150 αφισες.Δεν ξερω εαν συμφερει.Το σκεφτομαι...Πεστε μου και εσεις τη γνωμη σας.Και αυτος http://www.plaisio.gr/periferiaka-othones/ektipotes/polimixanima/Epson-Stylus-WF7515-A3-and-Inkjet-Multifanction-C11CB58304.htm τι λεει;

Για την χρηση που τον θελεις μια χαρα μου φαινεται.βεβαια δες και το κοστος των μελανιων για καλυψη σε α3 σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην πας σε epson....εχουν θεμα με τα μελανια τους.πηγαινε σε HP καλυτερα.

Κανα μοντελο εχεις να μου προτεινεις;Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φιλε μου αυτος που μου προτεινεις φαινεται καλος!Να σε ρωτησω ομως:ποσο θα μου κοστιζουν συνολικα τα μελανια οταν θα θελουν αλλαγη;Ειναι φθηνα σε σχεση με αλλα;Εκει μπερδευομαι γιατι ειδα 2,99...

Επεξ/σία από giorgos1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν πατησεις : συνδιασε το με

θα δεις και τα υπολοιπα εγχρωμα....δλδ συνολο 4*2,99=11,96€ (παντα μιλαμε για συμβατα)

το αυθεντικο HP 920XL Black

κανει 22€+ και λενε οτι εκτυπωνει γυρω στις 1200 σελιδες

 

το σετ περιλαμβανει ΑΝ δεν βαριεσαι τις ενεσεις να τα γεμιζεις..............υπαρχει και η λυση ebay να ψαξεις(ισως και πιο φθηνα)

Μελάνι PIGMENT BLACK 100ml. Μελάνι Anti-UV DYE SET 3x100ml (CY/MA/YE).

 

ενα τηλεφωνο σ'αυτους και θα σου λυσουν οποια απορια αλλη εχεις!

Επεξ/σία από dobro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πατησεις : συνδιασε το με

θα δεις και τα υπολοιπα εγχρωμα....δλδ συνολο 4*2,99=11,96€ (παντα μιλαμε για συμβατα)

το αυθεντικο HP 920XL Black

κανει 22€+ και λενε οτι εκτυπωνει γυρω στις 1200 σελιδες

 

το σετ περιλαμβανει ΑΝ δεν βαριεσαι τις ενεσεις να τα γεμιζεις..............υπαρχει και η λυση ebay να ψαξεις(ισως και πιο φθηνα)

Μελάνι PIGMENT BLACK 100ml. Μελάνι Anti-UV DYE SET 3x100ml (CY/MA/YE).

 

ενα τηλεφωνο σ'αυτους και θα σου λυσουν οποια απορια αλλη εχεις!

Σε ευχαριστω φιλε για την βοηθεια σου.Μαλλον αυτον θα παρω.Για να μην μου ξεραθουν τα μελανια καθε ποσο πρεπει να τυπωνω κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειναι καινουργιο ,εστω και μια γραμμη με εγχρωμα γραμματα καθε βδομαδα και λιγοτερο..................εγω που την εχω πατησει,ανα 2 μερες λογω παλαιοτητας του ενος πολυμηχανηματος μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...