Προς το περιεχόμενο

Tinder, do you use it?


zeniath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι να το κάνω ρε αν θέλει fb acc για να συνδεθείς?

Άσε ρε Ζαφείρη τι ανάγκη έχεις εσύ από app θα έπρεπε να τις είχες βαρεθεί κάθε ταινία και μοντέλο ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγγλία που μένω γίνεται πανικός με αυτή την εφαρμογή και όντως τον ρίχνεις χωρίς πολλά πολλά. έχει πολύ πλάκα. Ιδίως λονδίνο είναι πολύ "ιν" φάση και πολλές/πολλοί ψάχνονται μέσω τις εφαρμογής.


Ελλάδα που του έκανα λίγη χρήση μην περιμένετε και πολλά. κλασικό σύνδρομο ελεινίδας που έκανε το account να δει πόσα matches θα της πέσουνε. εκεί κρά και μπούλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
 

 

@@ παίζεις σε τσόντες όντως ή ειναι απλά avatar ? :P

 

 

 

Μαζί παίζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί παίζουμε.

ε δεν αποκλείεται ο άνθρωπος μετά την δουλειά να κάθεται και λίγο στο internet και να έχει account στο insomnia ο καθένας έχει :P παιζει και ποκεράκι αποτι ξέρω οπότε παράλληλα με αυτό μπορεί στα διαλείμματα του τραπεζιού να ρίχνει κάνα ποστ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μετά από κουβέντα με gay φίλο ενός gay φίλου μου, ήρθε η κουβέντα για το Grindr που είναι app για να βρίσκεις gay κοντά εκεί που είσαι, και αν θέλει και θέλεις να το πνίξετε το κουνέλι.

 

Αφού δεν είχα, ιδέα εγώ, μου λέει ο gay φίλος του φίλου, ότι "ξέρεις υπάρχει και το Tinder που είναι πιο πολύ για straight" και μου λέει, δοκίμασέ το, δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

 

Το κατεβάζω κλπ, και εκτός του ότι βρήκα πολύ κόσμο από το fb μου να το χρησιμοποιεί, είδα και ότι πολλές τουρίστριες το έχουν με info "θα είμαι Αθήνα, από τάδε του μήνα μέχρι τάδε"

 

Στην ουσία, δεν ήξερα πόσοι το χρησιμοποιούν και την έκταση που έχει. Το thread λοιπόν, αυτό το άνοιξα, για να ακούσω απόψεις, από χρήστες του app (το οποίο απ'ότι καταλαβαίνω στο εξωτερικό κάνει θραύση με ένα μικρό search).

Aυτα τα "φιλος , φιλου μου ειπε οτι.." ειναι υποπτα να ξερεις. Και για τις τσοντες ετσι λεμε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...