Προς το περιεχόμενο

Rise of the Tomb Raider [Xbox 360][Xbox One][PS4]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι ειναι αρπαχτη που βγαινει 360?

 

Ποσα πιτσιρικια στον κοσμο δεν εχουν λεφτα για one.

 

Αλλα και προσωπικα, εχω 360, pc και ps4, και αν ημουν λιγο πιο ανετος οικονομικα θα την αγοραζα day one την παιχνιδαρα για το 360 να το ευχαριστηθω απο τωρα, δεν μπορω να περιμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι τρομερά αφραγκος και ακόμα και το Hong Kong Store το έχει στα 47 ευρώ. Θα ταπεινωθω και θα το λιωσω στο 360 μαλλον :P

 

Είμαι τρομερά αφραγκος και ακόμα και το Hong Kong Store το έχει στα 47 ευρώ. Θα ταπεινωθω και θα το λιωσω στο 360 μαλλον :P

40 ευρω για Χ1 ......digital απο ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπάνω πιο πολύ προσωπική άποψη είναι, παρά αντικειμενική κριτική για το παιχνίδι σαν παιχνίδι.

Είναι πολύ άδικο "review".

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπάνω πιο πολύ προσωπική άποψη είναι, παρά αντικειμενική κριτική για το παιχνίδι σαν παιχνίδι.

Είναι πολύ άδικο "review".

Βεβαια με βαση αυτα που εγραψες απο την γνωμη σου ουτε τα 9ρια και 10ρια απο τα αλλα site με την ''αντικειμενικη'' τους κριτικη .

 

Πιο πολυ πιστευω οτι το παιχνιδι ειναι κατι ενδιαμεσο ενα πραγμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βαθμολόγηση γενικά όντως είναι "άκυρη" μιας και πάντοτε μιλάμε για προσωπική γνώμη του κάθε reviewer. Απλά ο Σάκης καλώς ή κακώς ξέρει την σειρά χρονια τώρα και σε πολλά πράματα συμφωνώ μαζί του. Αυτό που συμφωνώ 100% είναι το ότι δεν μου αρέσει πως αλλάξανε την Lara σε αυτό το καημένο, άτυχο κοριτσάκι που γίνεται killer machine προς το τέλος. Σε αυτό τουλάχιστον φαίνεται πως είναι ακριβώς το ίδιο με το reboot.

 

Πιστεύω ότι τώρα αυτό που περνάει το Tomb Raider γενικά είναι ένα identity crisis, δεν ξέρει άμα θέλει να είναι Uncharted και δεν ξέρει άμα θέλει να είναι Tomb Raider και είναι κάπου στην μέση και προσπαθεί να κάνει και τα δυο ταυτόχρονα και στην τελική δεν είναι ούτε άρτιο Tomb Raider αλλα δεν είναι ούτε και άρτιο Uncharted.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...