Προς το περιεχόμενο

Canon mg7150.να το παρω;;


stelios18120

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω και λιγο καιρο ειμαι στην αναζητηση για ενα καλο πολυμηχανημα με καλο σκανερ και καλη αναλυση στην εκτυπωση φωτογραφιας.απ οτι ειδα το συγκεκριμενο εχει 6 ανεξαρτητα και πολυ καλη αναλυση σκανερ.εχει και wifi και ethernet και usb οποτε ειναι πληρης πιστευω σε συνδεσιμοτητα.σε αυτο τον τομεα με πολυμηχανηματα κτλπ ειμαι αρκετο καιρο εκτος και θα ηθελα την γνωμη σας.το εχω βρει σε προσφορα στον κωτσο στα 112,50€ λιγα κομματια ακομα εχει και ειναι πολυ καλη τιμη πιστευω.το κοστος των μελανιων σκεφτομαι ειναι μεγαλο;;βγαζουν αρκετες εκτυπωσεις;;και αν αφηνω καιρο το πολυμηχανημα να κανω καμια εκτυπωση που και που ωστε να μην ξεραθουν τα μελανια και οι κεφαλες;;ετσι εχω διαβασει δεν ξερω βεβαια αν ισχυει κατι τετοιο στο συγκεκριμενο οποιος ξερει ας μου πει.ενδιαφερομαι αμεσα να κανω την αγορα.οποιος βεβαια εχει και καμια αλλη προταση μεχρι 120€ ας μου πει.ευχαριστω.

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτο..παρτο....και μην στεναχωριεσαι για τα μελανια

http://www.skroutz.gr/c/925/compatible-inkjet-symvata.html?keyphrase=Canon+Pixma+MG7150

αν δεν ειχα παρει το ΗΡ8600 προσφατα, θα το χτυπαγα και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραιος.γιατι το σκεφτομουν εδω και μερικες μερες.αλλα απ οτι βλεπω καλο εργαλειο ειναι.εχει απ ολα και πολυ καλη τιμη.μαλλον αυριο το πρωι θα παω να παραλλαβω απο το καταστημα :-) τα μελανια βγαινουν ολα μαζι 24€ ;;;;; αν ειδα και καταλαβα καλα...

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ζησει δυο χρόνια. Κάποιο πρωί ...δεν θα ξυπνήσει. Όλα τα canon πεθαινουν απο πλακέτα, μέχρι τοτε δουλεύουν σαν σκυλια, δεν μασανε χαρτιά και αν πάρεις επαναγεμιζομενα cartridges απο ebay ή απο skroutz (ναι αρχισαν να φέρνουν και ελληνικά μαγαζιά) θα σου έρχεται κάθε μελανοδοχείο κάτω απο μισό ευρώ...

Το κόλπο με τους canon είναι να τους δουλευεις σαν laser , να μην τους σβηνεις ΠΟΤΕ γιατί έχουν μετρητή on/off στην πλακέτα τους που καθορίζει το προσδόκιμο ζωής τους. Ξέρω φωτογραφείο που τυπώνει φωτογραφιες γάμων έτσι...

 

Αν είναι να τυπωνεις 1-2 φωτο το μήνα, δεν θα κανεις ποτε απόσβεση, καλυτερα πάνε στο ΦΩΤΟΤΥΠΕΙA του goldendeals βγάζουν κάτι προσφορές 100φωτο για 12 εωρω και δωρω μια μεγέθυνση.

 

Πάντως και για εκτυπωτές εγγράφων με απλα γραφικά word excel είναι ασυναγώνιστοι οι canon , καμια σχέση με τα hp, epson.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...