Προς το περιεχόμενο

Παλιά μελάνια


Hausdorff

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

 

Θα ήθελα τη συμβουλή σας, για ένα θέμα. Έχω βρεθεί με μία ποσότητα από διάφορα παλιά μελάνια για inkjet εκτυπωτές. Μου τα έδωσε ένας φίλος από μια εταιρία που έκλεισε και είχαν ξεμείνει από παλιούς εκτυπωτές (που δεν υπάρχουν τώρα). Τα πήρα γιατί έχω 2,3 inkjet εκτυπωτές και είπα μπας και μου κάνουν, αλλά τελικά δεν ταιριάζουν τα μοντέλα. Τα μελάνια είναι τα εξής: HP 14, 11, 10, 342, 337, 339, 344, EPSON T009, T007, Canon 8, 6, 37. Έχει κάποιος καμία ιδέα τι άλλη χρήση μπορώ να τους κάνω; Μπορώ ίσως να τα μεταγγίσω σε άλλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως μπορείς μόνο να τα χαρίσεις ή να τα πουλήσεις (εάν εισαι σίγουρος οτι δεν έχουν ξεραθεί)... μεταγγιση μελανιού δεν εχω ακούσει να γίνεται και δε νομίζω οτι γίνεται δεδομένου ότι στα περισσότερα ειναι εμποτισμένο σε σφουγγάρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι αξίζει να τα πουλήσω πουθενά (όχι ότι θα τα αγόραζε και κανείς), μιας και δεν είμαι και σίγουρος όπως λες αν λειτουργούν.

 

για αυτο ακριβώς εβαλα και την εναλλακτική χαρίσεις στο παιχνίδι... Δυστυχώς δεν ειναι κλασσικά μοντέλο της ΗΡ που να εχουν χιλιοφορεθεί (π.χ. 21-22) οποτε οπως και να εχει ειναι χρησιμα μόνο για λίγους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...