Προς το περιεχόμενο

Canon ip4600 installations CD-ROM


suspiria

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω το installations CD-ROM του εκτυπωτή Canon ip4600.

Μέχρι εχθές είχα τον ip4700 αλλά παρουσίασε πρόβλημα και στο σέρβις της canon επειδή δεν φτιαχνόταν μου πρότειναν να βγάλουν ένα ανταλλακτικό και να το τοποθετήσουν σε έναν ip4600 και να μου τον δώσουν.Τον πήρα αλλά ενώ οι drivers που κατέβασα είναι οκ τα άλλα συνοδευτικά προγράμματα που είναι απαραίτητα ειδικά για εκτύπωση σε cd-dvd δεν είναι συμβατά με τον συγκεκριμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι windows το θέλεις ; , ρωτάω μηπως μπορείς να τα βρείς απο το site της canon και αν ειναι για vista πχ και εσυ εχεις 7 να δοκιμάσεις να κανεις install με compatibility mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα τα εχω κατεβασει ηδη απο κει και φυσικα τα σωστα αλλα δεν ειναι συμβατα τα προγραμματα

windows 7-64bit

Επεξ/σία από suspiria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι κατάλαβα το CD-LabelPrint  θέλεις που εχει εκει , τι ενοείς δεν ειναι συμβατά αφου ειναι για 7 x64 και για τον συγκεκριμένο εκτυπωτή (ip4600)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευλογη η απορία σου ας μας την λυσει και η canon.Διαλεγω το συγκεκριμενο μοντελο και το λειτουργικο που εχω μου βγαζει τα καταλληλα προγραμματα & drivers αλλα τα προγραμματα ΔΕΝ ειναι συμβατα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που μπορώ να σκεφτώ ειναι οτι για καποιο λόγο δεν βλέπουν τα συγκεκριμένα προγράμματα σωστά τους drivers οτι δηλαδή πρόκειται για τον συγκεκριμένο εκτυπωτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για κατέβασε αυτο εδώ http://software.canon-europe.com/software/0025531.aspκανε το install και δες αν έφτιαξε

 

Edit : Το συγκεκριμένο δεν ειναι για 7 κατέβασε το καινούεργιο και για 7 εδω http://support-asia.canon-asia.com/contents/ASIA/EN/0100226503.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μη κατεβασω το δευτερο κατευθειαν αφου βλεπω οτι το πρωτο ειναι παλιο και υποστηριζει μεχρι τον ip4200?

Να το εγκαταστησω πανω στα ηδη υπαρχοντα ετσι, δε χρειαζεται να απεγκαταστησω κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...