Προς το περιεχόμενο

προταση αγορας ΑΜΕΣΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα. Λοιπον αναζητω φωτογραφικη μηχανη ΕΩΣ 200 Ευρω ταβανι!!

 

Με ενδιαφερουν τα παντα ΕΚΤΟΣ απο compact .Δεν τις μπορω τις μικρες.

 

Περιμενω προτασεις...


Μολις βρηκα αυτη...τι λετε ;;

 

 

http://www.e-shop.gr/samsung-nx2000-20-50mm-kit-white-p-PER.565168

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

200 ευρω ταβανι ειπες πηγες 250 :lol:

Ειναι πολυ καλη μηχανη θα μεινεις ευχαριστημενος

Ανεβηκα λιγο για να δειξω περιπου τι θελω...υπαρχει κατι τετοιο στα 200 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού δεν μπορείς τις μικρές κάνε κράτει και ανέβασε το ταβάνι στα 300 περίπου και πήγαινε για dslr όπως nikon D3100 να το ευχαριστηθείς

Σωστο αλλα δεν γινεται να ανεβω αλλο και ουτε γινεται να κρατησω χρημα διοτι μου τα τρωνε σπιτι ,χαχα! Αμα εχεις παιδι ξερεις ...

 

Οποτε κατι ενδιαμεσο στα 200 ευρω δεν υπαρχει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμμερίζομαι απόλυτα το οικονομικό στρίμωγμα και δεν μου αρέσει να βάζω φωτιές αλλά το φυτίλι θα το ανάψω...

Μιας και έχεις μικρό παιδί επιβάλλεται να αγοράσεις ΑΜΕΣΑ μια dslr ώστε να το απαθανατίσεις στην καλύτερη δυνατή ποιότητα (raw+jepg)! Χρησιμοποίησε τέτοια γλυκόλογα στην γυναίκα και δε νομίζω να σου φέρει αντίρρηση.

Αξίζει να δανειστείς από γονείς, γιαγιάδες, παπούδες, φίλους, γνωστούς για να τσοντάρεις ένα κατοστάρικο ακόμη μέχρι τα 300

 

Το πιο φτηνό και ποιοτικό που μπορείς να βρεις είναι Samsung NX1000 και Samsung NX2000

Επεξ/σία από udroxoos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμμερίζομαι απόλυτα το οικονομικό στρίμωγμα και δεν μου αρέσει να βάζω φωτιές αλλά το φυτίλι θα το ανάψω...

Μιας και έχεις μικρό παιδί επιβάλλεται να αγοράσεις ΑΜΕΣΑ μια dslr ώστε να το απαθανατίσεις στην καλύτερη δυνατή ποιότητα (raw+jepg)! Χρησιμοποίησε τέτοια γλυκόλογα στην γυναίκα και δε νομίζω να σου φέρει αντίρρηση.

Αξίζει να δανειστείς από γονείς, γιαγιάδες, παπούδες, φίλους, γνωστούς για να τσοντάρεις ένα κατοστάρικο ακόμη μέχρι τα 300

 

Το πιο φτηνό και ποιοτικό που μπορείς να βρεις είναι Samsung NX1000 και Samsung NX2000

Σωστος...αλλα δεν παιζουν δανεικα,μεγαλωνουμε μονοι μας το παιδι οποτε δεν ζηταμε :))

 

Αυτες τις 2 που προτεινεις ειναι καλες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'αυτά τα λεφτά είναι ότι πιο καλό μπορείς να πάρεις νομίζω. Η διαφορά τους είναι ότι η 2000 έχει οθόνη αφής ενώ η 1000 περισσότερα κουμπάκια. Από ποιότητα φωτογραφίας είναι ακριβώς ίδιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'αυτά τα λεφτά είναι ότι πιο καλό μπορείς να πάρεις νομίζω. Η διαφορά τους είναι ότι η 2000 έχει οθόνη αφής ενώ η 1000 περισσότερα κουμπάκια. Από ποιότητα φωτογραφίας είναι ακριβώς ίδιες

ωραιες και οι 2 ειδα καποια review . Δυσκολευομαι να διαλεξω διοτι με 299 παιρνω και dlsr .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιες και οι 2 ειδα καποια review . Δυσκολευομαι να διαλεξω διοτι με 299 παιρνω και dlsr .

Οι nx κανουν 239 και 249 για την 1000 και την 2000 αντιστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε μια bridge αν σε ενοχλεί το μικρό μέγεθος της compact.

 

ΜΗΝ πάρεις DSLR αν θες μόνο να πατάς το κουμπάκι και να βγαίνει η φωτογραφία. Τζάμπα λεφτά θα δώσεις. Θα έχεις ένα ογκώδες πολύπλοκο μηχανάκι του οποίου θα εκμεταλλεύεσαι μόλις το 1% των δυνατοτήτων του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε μια bridge αν σε ενοχλεί το μικρό μέγεθος της compact.

 

ΜΗΝ πάρεις DSLR αν θες μόνο να πατάς το κουμπάκι και να βγαίνει η φωτογραφία. Τζάμπα λεφτά θα δώσεις. Θα έχεις ένα ογκώδες πολύπλοκο μηχανάκι του οποίου θα εκμεταλλεύεσαι μόλις το 1% των δυνατοτήτων του.

προτασεις δεν βλεπω...ελά δειξε κανα link :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...