Προς το περιεχόμενο

WiFi Laser Printer


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω εναν εκτυπωτη Laser με οικονομικη καταναλωση μελανης που απαραιτητα να εχει και WiFi να μην χρειαζεται να βαζω-βγαζω καλωδια.

 

Και Laser να μην ειναι αμα βγαζει πολλες εκτυπωσεις θα τον σκεφτομουνα, αλλα ειναι για γραφειο και δεν θελω να αλλαζω συνεχεια μελανια. Ας πουμε σε inkjet βλεπω τρεχει αυτος σε προσφορα αυτες τις μερες.

 

http://www.e-shop.gr/epson-expression-premium-xp-510-p-PER.404057?sid=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σιγουρα καλος αυτος? Ενας budget samsung μονοζρωμος που ειχα παρει που μου λεγαν σκυλος ειχε θεμα και ηθελα συνεχεια καθαρισμος τις κεφαλας γιατι την μια μερια μου την εβαζε ξεθωριασμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα ....ναι ,υποκειμενικα.

και να χαλασει....εχω 3 χρονια εγγυηση!δεν βρισκεις σε αλλο εκτυπωτη τοσα χρονια.

Για τα samsung εχεις δικιο....toner προβληματα.....δεν εκτυπωνουν,λιγοτερες σελιδες απο τις προβλεπομενες του κατασκευαστη(αυθεντικα) και αποτελεσμα τελικο ο καθρευτης σε αθλια κατασταση.

Επσον....ξερενονται πολυ ευκολα τα μελανια....κεφαλες....θελει συνεχεια καθαρισμο.....κουραση(δεν εχω χρονια ξανασχοληθει μ'αυτους)

Lexmark....πολυ ακριβα αναλωσιμα....σκυλια ομως στην κακια χρηση....αλλα....τα συμβατικα μελανια δεν αποδιδουν επισης(αχρηστα)

 

 

τωρα αν βρεις κατι αλλο,σε τρελη προσφορα....πασο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε η καλυτερη λυση σε λιγα χρηματα, πιστευεις ειναι αυτο που προτεινες? Δεν θελω να χαλασω και τα λιγα αυτα χρηματα αν στο μαλλον προκυψει οτι δεν αξιζει, αλλα δεν θελω να μεινω και χωρις εκτυπωτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,αν ξαναπεσει στα 119€......περιμενε μεχρι τη δευτερα.αν ομως βιαζεσαι τοτε δες και το HP CP1025NW Color Laser απο το You με το δωρακι.

http://www.skroutz.gr/s/3949482/HP-LaserJet-Pro-CP1025nw.html

ελπιζω να σε βοηθησα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω samsungκαι στο σπίτι (>5-6 χρόνια) και στη δουλειά (1 χρόνο) και εχω να δηλώσω οτι ειναι ακούραστα σκυλιά και δέχονται οτι τονερ τους βάλεις (αρκει να εχει το τσιπακι του).

 

Ουτε καθαρισμό εχω κανει ποτε ουτε τίποτα και μονο στο σπίτι βγαζω >5000 σελίδες το χρόνο.

 

Θα σου πρότεινα εναν οικονομικό samsung αλλα να εχει αυτόματη εκτύπωση διπλής οψης και να κοιτάξεις και κόστος στα αναλώσιμα του (γεμίζω τα 4 στο σπίτι με κατι λιγότερο απο 50€ - στη δουλειά παίρνουμε γνήσια που και πάλι ειναι σχετικά φθηνά)

αυτόν εχουμε http://www.skroutz.gr/s/4973434/Samsung-SL-M2835DW.html

 

Είχα και το 3600 της hp και πραγματικά με ειχε πεθάνει στα εξοδα και μου εσπασε τα νεύρα με τις λόξες του (είχε μεσα τονερ αλλα επειδη ο μετρητής επιασε το οριο σταματούσε να τυπωνει κλπ) αλλα εχουμε και τον 1018 που κοντευει δεκαετία και ειναι απιθανός (παμφθηνα τονερ, μεγάλα-αρκετες σελίδες, ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΉΡΗΣΗ, ποτε κανενα κολλημα-πρόβλημα)...

 

Γενικά ειναι λίγο ζυγαριά η όλη κατάσταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ οποτε οι προτασεις μου ειναι οι 2 samsung που ειναι στα ιδια χρηματα, απλα ο ενας ειναι και εγχρωμος, ο αλλος μονοχρωμος διπλης οψεως και εναν HP με ηχεια. Τα ηχεια δεν με νιαζουν, εχει κανενα αλλο πλεονεκτημα σε σχεση με Samsung o HP? Φθηνοτερα μελανια, λιγοτερα προβληματα κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω τελικα να παρω αυτον, να μπορω να σαρωνω κιολας και να στελνω και κανα φαξ. Εχω τον παλιοτερο 4623 και με εχει βγαλει ασπροπροσωπο.

 

http://www.e-shop.gr/samsung-sl-m2875fd-p-PER.406722?sid=1

 

Ξερει κανεις αν εχει κανα αξεσουαρ να κουμπωνει στην ethernet και να την κανει wireless ethernet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

για τον ΗΡ 

CP1025NW εχεις καποιος αποψη;

Διαβαζω πως δεν ειναι πολυ οικονομικος .. κατι εναλλακτικο μεχρι 150 ευρω laser-colour-wifi με υποστηριξη mac 10.9 + ios;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...