Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eρ.1. Υπάρχει κάποιος καλος viewer για .chm αρχεία ή καποιοα επεκταση στο chrome?

 

Ερ.2. Mου εστειλαν ενα δέμα με royal mail, βαζω τον κωδικο που μου εστειλαν και γράφει πλεον Your item, posted on 17/01/13 with reference xxxxxx has been passed to the overseas postal service for delivery in GREECE. Υπάρχει καποια υπηρεσία να το κανω track ή ειμαι στα χέρια του ταχυδρομείου;

 

 update με 3η ερώτηση (πρέπει να αρχίσετε να απαντάτε γιατι μαζευονται ομως)..

 

 Ο ελληνικός καφές ειναι καλύτερα να ψήνεται σε χαμηλή φωτιά ή δυνατη, σε ψησιμο σε ηλεκτρικό ματι κουζίνας αναφέρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για το δευτερο, δοκιμασε να το κανεις trace απο το application που εχουν τα ελτα...σε αυτους ειναι, εαν δεν παρεις αποτελεσμα δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο και απλα περιμενεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 update με 3η ερώτηση (πρέπει να αρχίσετε να απαντάτε γιατι μαζευονται ομως)..

 

 Ο ελληνικός καφές ειναι καλύτερα να ψήνεται σε χαμηλή φωτιά ή δυνατη, σε ψησιμο σε ηλεκτρικό ματι κουζίνας αναφέρομαι.

Σε χαμηλή.

Παλιά τον ψήνανε στην χόβολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,ενω μπορώ να ποστάρω, δε μπορω ουτε να πατησω στα smilies ,ουτε να πατησω στην επισύναψη εικονας ουτε τιποτα,μου τα δειχνει ολα γκρι! (Έχω απενεργοποιημένο adblock για το insomnia.gr). Επισης εκανα και εκκαθαριση προσωρινης μνημης.. ο browser ειναι ο firefox τελευταια εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μαύρα σπόρια παχαίνουν ;

 

απο χτες εφαγα σχεδον σε ογκο σποριών , 3μισι αντρικες γροθιες 

ωχ..παιζει να ακουστηκε καπως αυτο

 

Σπόρια Μαύρα

Τα 100γρ 300 Θερμίδες

 

τουλάχιστον έτσι λέει εδω, http://thermides.eu/xiroi-karpoi/153-sporia.html . Τωρα 3 αντρικες γροθιες ,εξαρταται ,αλλη γροθια θα εχει ο Σχορτιανιτης και αλλη ο Φετφατζιδης ξερω γω :P αλλα αν υπολογισεις ποσα γραμμαρια εφαγες περιπου...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς εάν τα άδεια γκαζάκια πάνε στην ανακύκλωση; Ή στα κλασικά σκουπίδια;

Στους μπλε κάδους ανακύκλωσης πάνε μόνο συσκευασίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χαρτι που μοίρασε ο δήμος σχετικά με τί ανακυκλώνεται και τί όχι, λέει λευκοσιδηρές συσκευασίες, πχ λάδι κονσέρβες κουτάκι από αναψυκτικό κλπ.  Δεν πολυ-διαφέρουν από ένα άδειο γκαζάκι.  Αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ !!! χααχαχχαχαχχα τωρα που το είπατε προσεξα οτι το κουμπάκι είχε ηταν σα να μου λεει: πατα με :P ευχαριστω !! :)

 

Καλά μη νομίζεις ... το έχω πάρει και εγώ. Το είχα κλείσει κατά λαθος στον Chrome και νόμιζα ότι φτάει αυτός (στο Firefox ήταν ΟΚ) ... το πήρα χαμπα΄ρι από παλιά σύντομη απορία άλλου μέλους.

 

Ξέρει κανείς εάν τα άδεια γκαζάκια πάνε στην ανακύκλωση; Ή στα κλασικά σκουπίδια;

 

Δε ξέρω αν ισχύει για τα γκαζάκια αλλά στα spray λέει να μην τα πετάς καν στα σκουπίδια.

 

Νομίζω λέει κάτι σαν "να αποσύρρεται κατάλληλα" ... αν και ποτέ δεν καταλαβα τι είναι αυτό το κατάλληλα

 

"Αδειο" σκαζάκι νομίζω δεν υπάρχει αφού το βουτάνιο είναι βαρύτερο από τον αέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...