Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω παρατηρησει τις τελευταιας 2 βδομαδες 'βουλωνει' το αριστερο αυτι μου κατι που ειναι αρκετα ενοχλητικο και δεν ξερω γιατι,δεν παω να το κανω με παντονετες τιποτα,ειναι αυτο το βουλωμαι που συνηθως γινεται στο αεροπλανο λογω της καθοδου ή της ανοδου,πρεπει να ανησυχω?και καμια λυση?

θα εχει στουμπωσει απο το κερι και εσυ με την μπατονετα το κανεις χειροτερα..........αμα το πεις σε φαρμακοποιο θα σου δωσει κατι.....απο δικη μου εμπειρια θα σου πω να ριξεις 2 σταγονες ελαιολαδο.και σε 2 μερες θα ειναι ολα οκ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα εχει στουμπωσει απο το κερι και εσυ με την μπατονετα το κανεις χειροτερα..........αμα το πεις σε φαρμακοποιο θα σου δωσει κατι.....απο δικη μου εμπειρια θα σου πω να ριξεις 2 σταγονες ελαιολαδο.και σε 2 μερες θα ειναι ολα οκ.....

δεν το εχω συνεχεια συμβαινει ανα διαστηματα,απο οτι φενεται αμα ξαναγινει θα παω σε γιατρο :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ εχουμε τωρα σιγα σιγα το ψηφιακο σινεμα, δηλ οι αιθουσες αλλαζουν τις μηχανες με φιλμ και τις αντικαθιστουν με πανακριβες ψηφιακες μηχανες.Αυτες οι μηχανες τι υλικο παιζουν;Φανταζομαι για να υπαρχει ποιοτητα ακομα και το blu-ray σε τοσο μεγαλη οθονη δεν φτανει την ποιοτητα του φιλμ.Αρα τι;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρατηρησει τις τελευταιας 2 βδομαδες 'βουλωνει' το αριστερο αυτι μου κατι που ειναι αρκετα ενοχλητικο και δεν ξερω γιατι,δεν παω να το κανω με παντονετες τιποτα,ειναι αυτο το βουλωμαι που συνηθως γινεται στο αεροπλανο λογω της καθοδου ή της ανοδου,πρεπει να ανησυχω?και καμια λυση?

http://coolweb.gr/giati-voulonoun-autia/   Δες εδώ. είτε είσαι κρυωμένος είτε απλά φυσιολογικός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το εχω συνεχεια συμβαινει ανα διαστηματα,απο οτι φενεται αμα ξαναγινει θα παω σε γιατρο :S

Αν είναι πάντως φάση ότι μάζεψε κερί (στον καθαρισμό συχνά κάνουμε τη μκλ να βάζουμε τη παντονέτα πολύ βαθειά και έχει αντίστροφο αποτέλεσμα, σπρώχνει το κερί πίσω κ συσσωρεύεται), κάποια στιγμή η αίσθηση του βουλώματος θα γίνει μόνιμη. Μην χαλιέσαι πάντως σε αυτή την περίπτωση, με διαφορά χρόνων μεταξύ τους το έχω πάθει 2 φορές, 1 λεπτάκι στον ΩΡΛ καθάρισμα με τσιγκελάκι (ντιπ ανώδυνο είναι, απλά μια λίγο περίεργη αίσθηση, σαν να σου τραβάνε σκουλικάκι είναι LOL) κ είσαι τζετ. Το μόνο γμτ σε αυτή την περίπτωση είναι τα χρήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε tg585v8 της φορθνετ έχουμε un/pass για το web interface;

Θεωρητικά ερχονται χωρις κωδικο, στην πραξη πολλοι χρήστες που χρησιμοποιουν τον οδηγο μπερδευονται και βαζουν οτι να ναι...

 

Eρ.1. Υπάρχει κάποιος καλος viewer για .chm αρχεία ή καποιοα επεκταση στο chrome?

 

Ερ.2. Mου εστειλαν ενα δέμα με royal mail, βαζω τον κωδικο που μου εστειλαν και γράφει πλεον Your item, posted on 17/01/13 with reference xxxxxx has been passed to the overseas postal service for delivery in GREECE. Υπάρχει καποια υπηρεσία να το κανω track ή ειμαι στα χέρια του ταχυδρομείου;

Επεξ/σία από Chrisxxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ισχύει αυτό, συνειρμικά , η έκφραση "μου πήρε μιαμιση ώρα" θα πρέπει να γίνει "μου πήρε μιαμιση ώρες"  για να είναι σωστή. επίσης δεν ξέρω και αν αυτό στέκει γραμματικά, να πεις δηλαδή μιαμιση + πληθυντικός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...