Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ουτε και εγω καταλαβαινω, γιατι ζηταει λογαριασμο για κατεβασμα "δωρεαν" apps αλλα τι να κανουμε...

μπλεξαμε με αμερικανους ιμπεριαλιστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως βαθμολογώ κάποιον που αγόρασα απο αυτόν ; Εχωντας βάλει εγω αγγελία ΖΗΤΗΣΗΣ ομως !

Δηλαδη εχω βαλει εγω αγγελια ζητησης , μου εστειλε pm κανονισαμε και θελω να τον βαθμολογησω εκεινον ως πωλητη! (γιατι πατησα στην αγγελια μου στο link που εχει και θα αυτοξιολογηθω ως πωλητης ενω ειμαι αγοραστης!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως βαθμολογώ κάποιον που αγόρασα απο αυτόν ; Εχωντας βάλει εγω αγγελία ΖΗΤΗΣΗΣ ομως !

Δηλαδη εχω βαλει εγω αγγελια ζητησης , μου εστειλε pm κανονισαμε και θελω να τον βαθμολογησω εκεινον ως πωλητη! (γιατι πατησα στην αγγελια μου στο link που εχει και θα αυτοξιολογηθω ως πωλητης ενω ειμαι αγοραστης!)

Περίμενε να σε αξιολογήσει σαν αγοραστή και στην αξιολόγησή του κάτω απ την αγγελία σου θα δεις το σχετικό κομβίο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα πας σε ένα γραφείο για να σου βρει ένα σπίτι, τότε θα πληρώσεις. Έτσι είχαμε δώσει κανα 200σάρι νομίζω(αν και μπορεί να θυμάμαι λάθος).

 

Δεν ξέρω αν είναι ίδια περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν νοικιάσεις σπίτι μέσω αγγελίας μεσιτικού πληρώνεις εσύ ή ο ιδιοκτήτης;

 

Η αμοιβή του μεσητικού γραφείου ισούται με ένα ενοίκιο και την πληρώνουν από μισή και οι δύο. Έτσι, αν νοίκιασες ένα σπίτι με ενοίκιο π.χ. 400 ευρώ, πρέπει να πληρώσεις 200 εσύ και 200 ο ιδιοκτήτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηλεκτρικο θερμοσιφωνο οταν ειναι ανοικτο δουλευει συνεχεια?ή μονο οταν χρησιμοποιουμε το ζεστο νερο?Δηλαδη καιει ρευμα  κανονικα οσο ειναι ανοικτο(ή αυτο δεν ειναι ισχυει)?Με λιγα λογια  τι συμφερει ανοικτο να το εχουμε ανοικτο ή κλειστο οταν δεν το χρησιμοποιουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηλεκτρικο θερμοσιφωνο οταν ειναι ανοικτο δουλευει συνεχεια?ή μονο οταν χρησιμοποιουμε το ζεστο νερο?Δηλαδη καιει ρευμα  κανονικα οσο ειναι ανοικτο(ή αυτο δεν ειναι ισχυει)?Με λιγα λογια  τι συμφερει ανοικτο να το εχουμε ανοικτο ή κλειστο οταν δεν το χρησιμοποιουμε..

 

Έχει θερμοστάτη. Όταν το νερό ζεσταθεί, η λειτουργία του σταματά, άρα και η κατανάλωση, ασχέτως του αν ο διακόπτης είναι στο on.

 

Προφανώς δε, όταν χρησιμοποιούμε το ζεστό νερό, δεν καταναλώνει. Αρχίζει να δουλεύει πάλι - εφόσον είναι αναμένο - όταν η θερμοκρασία του νερού που περιέχει πέσει.

 

Η κατανάλωση ρεύματος κατά τη διάρκεια τής χρήσης, ισχύει στους ηλεκτρικούς ταχυθερμαντήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λέω να πάω εγώ σε μεσιτικό για να βρω σπίτι , αλλά να δω αγγελία που έχει μπει απο μεσιτικό.

Θέλω να δω το μεσίτη που θα σου δώσει χύμα τηλέφωνα να συννεοηθείς εσύ με τον ιδιοκτήτη.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρατηρησει τις τελευταιας 2 βδομαδες 'βουλωνει' το αριστερο αυτι μου κατι που ειναι αρκετα ενοχλητικο και δεν ξερω γιατι,δεν παω να το κανω με παντονετες τιποτα,ειναι αυτο το βουλωμαι που συνηθως γινεται στο αεροπλανο λογω της καθοδου ή της ανοδου,πρεπει να ανησυχω?και καμια λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...