Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό έκανα, τα πέταξα μέσα και τα έκανε cda. 

 

 

Ναι, στον υπολογιστή τελικά παίζουν με το GOM player, είχα δοκιμάσει VLC και winamp και δεν έπαιζαν. 

Thanks πάντως, οπότε είναι και θέμα τύχης όπως καταλαβαίνω :P

 

Έτσι για την ιστορία, το cd έπαιζε στο στέρεο (αν και έχανε καμιά φορά 1-2 σεκ αλλά λεπτομέριες).

Ευχαριστώ και πάλι όλους για τις απαντήσεις (όχι όλους όλους, αυτους που απάντησαν όλους :P αλλά οκ, και αυτούς που το διάβασαν και είτε ήθελαν να βοηθήσουν αλλά δεν είχαν χρόνο είτε δε γνώριζαν οπότε δεν ήθελαν να το ρισκάρουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εαν μου επιστρεψουν χρηματα (refund) μεσω Paypal, τα χρηματα αυτα πανε στην καρτα με την οποια εχω συνδεδεμενο το paypal (δηλαδη μπορω να κανω αγορες με αυτην την καρτα χωρις Paypal) ή πρεπει να τα χρησιμοποιησω αναγκαστικά μεσω Paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγξε το λογαριασμό paypal να δεις αν μείνανε εκεί τα λεφτά ή αν μπήκαν στο τραπεζικό λογαριασμό. Αν όχι κάντο εσύ, πατώντας withdraw.

Δεν είσαι υποχρεωμένος να τα χρησιμοποιήσεις από εκεί.

Το amazon δέχεται τη eurobank κάρτα σου; Αν ναι θα κάνεις αυτό και μέσω της κάρτας θα κάνεις την αγορά.

Περιττό  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ,αν εγκαταστησω σπασμενες εφραμογες android (απο bay κτλ) σε android τηλεφωνο ΝΟΝ rooted,υπαρχει κινδυνος?πχ μπλοκαρισμα λογαριασμου ή κατι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως ακούγεται τον έχει κάνει φορματ.

κατέβασε το recuva και κάνε επαναφορά αρχείων

 

Δικό μου λάθος, δεν θέλω να ανακτήσω τα αρχεία (σε δεύτερη φάση ίσως) αυτό που θέλω είναι να μπορώ να χρησιμοποιήσω πάλι τον σκληρό.

Αυτή τη στιγμή συνδέεται/αποσυνδέεται κανονικά όμως δεν τον εμφανίζει μαζί με τα άλλα μέσα αποθήκευσης παρά μόνο κάτω δεξιά δίπλα στην ώρα και μέσα στις ρυθμίσεις συσκευών.

 

Ούτε το πρόγραμμα που είπες τον εμφανίζει, το ίδιο και το defraggler

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργαλεία συστήματος -> διαχείριση υπολογιστή -> διαχείριση δίσκων.

 

Δες τι παίζει εκεί και πώς τον βλέπει. Αν τραβήξει κι άλλο το θέμα πας σε άλλο σαμπφόρουμ ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ,αν εγκαταστησω σπασμενες εφραμογες android (απο bay κτλ) σε android τηλεφωνο ΝΟΝ rooted,υπαρχει κινδυνος?πχ μπλοκαρισμα λογαριασμου ή κατι τέτοιο?

 

Σε Jelly Bean δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ!

Το έκανα μόλις, δεν εμφανίζει όνομα στο "τόμος" και "σύστημα αρχείων" οι άλλες στήλες φαίνονται οκ: διάταξη απλή, τύπος βασικός, κατάσταση σε καλή κατάσταση (πρωτεύον διαμέρισμα) χωρητικότητα//ελεύθερα 465,75gb

 

Η μόνη επιλογή που μπορώ να διαλέξω είναι "διαγραφή τόμου" όλα τα άλλα είναι γκρίζα.

Καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξέρετε ποιο είναι αυτο το τραγούδι που λέει "ΑΑngel, aaangeeeel..." δε θυμάμαι άλλα Lyrics αλλά είναι παλιο, δεν ξέρω του πότε υπολογίζω γύρω στο 78

 

είναι πολύ γνωστό τραγούδι, μπαλάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ ναι ρε!!!! σε ευχαριστώ πολύ..

 

 

άσχετο αλλά... πώς θα θελα να με λέγαν Αngel...

 

θυμάμαι μια ταινία με μια πιτσιρίκα στα 15 που την ρώτησε ένα αγόρι...

"πώς σε λένε"

"Angel, αλλά μην μπερδεύσαι από το όνομα"

 

πόσο θα θελα να ήμουν πάλι 15 και να με λένε Angel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...