Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμα παραγγειλω κατι απο ενα καταστημα και το φερουν με courrier-αντικαταβολη και αρνηθω να παραλαβω ειμαι υποχρεωμενος να πληρωσω κατι?

 

(εχω παραγγειλει κατι,και εχουν καθυστερησει παραπανω απο 2 εβδομαδες.Και στα τηλεφωνα μου εχουν πει ενα σωρο ημερομηνιες  που υποτίθεται πως θα το ειχα στα χερια μου σιγουρα κτλ,)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αμα παραγγειλω κατι απο ενα καταστημα και το φερουν με courrier-αντικαταβολη και αρνηθω να παραλαβω ειμαι υποχρεωμενος να πληρωσω κατι?

 

(εχω παραγγειλει κατι,και εχουν καθυστερησει παραπανω απο 2 εβδομαδες.Και στα τηλεφωνα μου εχουν πει ενα σωρο ημερομηνιες  που υποτίθεται πως θα το ειχα στα χερια μου σιγουρα κτλ,)

Υπάρχει περίπτωση να έχουν σφίχτη-εισπράκτορα;Αν ναι,δός μου,plz, το τηλέφωνό του,τον θέλω για κάτι επιθετικές πωλήσεις.

 

Σίγουρα όχι,ίσως μπει το όνομά σου σε μαύρη λίστα για μελλοντικές αγορές.Βρες κοντινά φιλαράκια.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε τους ένα τηλέφωνο και πες τους να παν να γαμηθούν κι να γίνουν επαγγελματίες που σέβονται τον πελάτη. Από εκεί και πέρα, προσωπικά στο ίδιο τηλεφώνημα θα ακύρωνα την αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παραγγειλω κατι απο ενα καταστημα και το φερουν με courrier-αντικαταβολη και αρνηθω να παραλαβω ειμαι υποχρεωμενος να πληρωσω κατι?

 

(εχω παραγγειλει κατι,και εχουν καθυστερησει παραπανω απο 2 εβδομαδες.Και στα τηλεφωνα μου εχουν πει ενα σωρο ημερομηνιες  που υποτίθεται πως θα το ειχα στα χερια μου σιγουρα κτλ,)

 

Δεν υπάρχει λόγος να κάνεις κάτι τέτοιο. Απλά ακύρωσε την παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηελκτρικο κατσαβιδι αξιζει? Δεν εχω χειριστει ποτε, και δεν ξερω αν σε γλιτωνει απο πολυ κοπο, αλλα εχω βρει ενα black/decker με διαφορες κεφαλες με 10 ευρω σε κατι σαν προσοφορα και αναρωτιεμαι αν αξιζει. Γνωμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηελκτρικο κατσαβιδι αξιζει? Δεν εχω χειριστει ποτε, και δεν ξερω αν σε γλιτωνει απο πολυ κοπο, αλλα εχω βρει ενα black/decker με διαφορες κεφαλες με 10 ευρω σε κατι σαν προσοφορα και αναρωτιεμαι αν αξιζει. Γνωμες?

Αξίζει ανάλογα τη χρήση που κάνεις (πόσο βιδώνεις) και τι επιλέξεις. 

Ρίξε ένα σύνδεσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Aξιζει αν θελεις να βιδώσεις καμια βιδα σε pc κλπ λογικα με αυτα τα λεφτά που δινεις δεν θα εχει τη δυναμη που θα εχει ενα τρυπάνι για να βιδώσεις πανω σε ξυλο ή κατι παρομοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
 

Εχω καμποσα subscriptions στο youtube απο ανθρωπους που γουσταρω τα καναλια και τα video που βγαζουν

και θελω να τους στηριξω οσο μπορω οικονομικα, ωστε να συνεχισουν να κανουν αυτο που με ευχαριστει.

 

Το προβλημα μου ειναι οτι βγαζουν καθημερινα αρκετο υλικο, το οποιο δεν μπορω να το παρακολουθω.

Πχ ο ενας κανει ενα Let's Play απο ενα παιχνιδι (αναμεσα σε 2-3 αλλα) που κραταει καμια ωρα και δεν μπορω να καθομαι να το βλεπω.

 

Η ερωτηση μου ειναι η εξης. Πως πληρωνονται απο τις διαφημισεις αυτοι?

Με το που κανω κλικ και αρχισει να παιζει το βιντεο μετραει για view και πληρωνονται?

Πρεπει να παταω πανω στις διαφημισεις ή να αφηνω να παιζει ολοκληρο το διαφημιστικο βιντεο που εμφανιζεται συχνα πυκνα πριν το κανονικο βιντεο?

Πρεπει να δω ολοκληρο το βιντεο που εβγαλαν για να μετρησει σαν view ή αρκει που το ανοιξα και επαιξε μερικα δευτερολεπτα?

 

Γενικοτερα ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος να τους υποστηριξω σαν viewer?

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από πάντα. Είναι τα Χριστούγεννα των παλαιοημερολογιτών...

αρα δε θα πρεπε να ναι και κανα 2 μερες ακομα κλειστα? Γιατι τετοιος ρατσισμος στους παλιοημερολογιτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...