Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα σου κρατήσει 1,5 ευρώ.

Παίρνεις τηλ στη τράπεζα και τους λες άνοιξα λογαρισμό paypal πειτε μου το 4 ψηφιο αριθμό η περιμένεις να σου έρθει το χαρτί με τις συνναλαγές και θα δείς να γράφει paypal και ένα 4ψηφιο αριθμό.

Για να ενεργοποιηθεί ο λογαρισμός πρέπει να εισάγεις το 4ψήφιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα σου κρατήσει 1,5 ευρώ.

Παίρνεις τηλ στη τράπεζα και τους λες άνοιξα λογαρισμό paypal πειτε μου το 4 ψηφιο αριθμό η περιμένεις να σου έρθει το χαρτί με τις συνναλαγές και θα δείς να γράφει paypal και ένα 4ψηφιο αριθμό.

Για να ενεργοποιηθεί ο λογαρισμός πρέπει να εισάγεις το 4ψήφιο.

Στην Τρ. Κύπρου φαίνεται και στο e-banking για γρήγορα

 

αλλα

 

στην Alpha δεν φαίνοταν στο e-banking και μου είχαν πει ότι δε φαίνεται ούτε στο χαρτί. Μόνη λύση το τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι τα βυτιοφόρα έχουν κυλινδρικό σχήμα?

δεν θα κοραγαν περισσοτερη ποσοτητα εαν ηταν ορθογώνια?

Νομιζω εχει να κανει σχεση με την ασφαλεια,την σωστη κατανομη υγρου αλλα και και το αδειασμα..

Δεν θυμαμαι να σου πω λεπτομερειες(να σου πω την αληθεια οταν μου τα ελεγε ενας δεν με ενδιαφερε και τοσο),αλλα παντως αυτο ειναι καλυτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι τα βυτιοφόρα έχουν κυλινδρικό σχήμα?

δεν θα κοραγαν περισσοτερη ποσοτητα εαν ηταν ορθογώνια?

με τα ιδια τετραγωνικα μεταλλου εχεις το μεγαλυτερο δυνατο μεταφερομενο ογκο υγρου.

 

 

 

ερωτηση : με χρηση χρεωστικης καρτας μου δεσμευσανε λεφτα στο λογαριασμο,τι σημαινει αυτο και γιατι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση : με χρηση χρεωστικης καρτας μου δεσμευσανε λεφτα στο λογαριασμο,τι σημαινει αυτο και γιατι γινεται?

Στο paypal π.χ. σου δεσμευουν ενα ποσο το οποιο δεν μπορεις να χρησιμοποιήσεις μεχρι να ενεργοποιησεις τον λογαριασμο σου. Καπως ετσι παει και μετα στα επιστρεφουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να καθαρισω-γυαλισω τα πρωην χρυσαφι νυν μαυρα πομολα μια παλιας ντουλαπας ? Θελω καμμια ''συνταγη της νοικοκυρας ''  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να καθαρισω-γυαλισω τα πρωην χρυσαφι νυν μαυρα πομολα μια παλιας ντουλαπας ? Θελω καμμια ''συνταγη της νοικοκυρας ''  

 

 

Να ρίξω λίγες σταγόνες υγρού πλυσίματος πιάτων σε ένα μπολ με ζεστό νερό και να ανακατέψω απαλά. Για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα να χρησιμοποιήσω αφαλατισμένο νερό ή σόδα. Μετά να τα βουτήξω τα κοσμήματα στο μείγμα για 15' και να τα βουρτσίσω απαλά με μια μαλακή βούρτσα. Να ξεβγάλω μετά κάθε αντικείμενο με ζεστό καθαρό νερό και να σκουπίσω μετά με μαλακό ύφασμα.

 

Πηγή: http://www.queen.gr/KALYTERH-ZWH/H-GIAGIA-MOY-EIPE/item/14310-pws-na-katharisw-ta-chrysafika-moy#ixzz2GHbew8rf

Αυτό χρησιμοποιούσα εγώ για κάτι μανικετόκουμπα που έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί ο αλήτης ο firefox δεν με αφήνει να κάνω καμία μορφοποίηση στο ποστ μου (μπολντ κλπ, εισαγωγή λινκ, εικόνων κλπ κλπ, τα πάντα όλα, τα πάντα τίποτα μάλλον); Αντίθετα ο chrome είναι οκ. Την cache την καθάρισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τα ιδια τετραγωνικα μεταλλου εχεις το μεγαλυτερο δυνατο μεταφερομενο ογκο υγρου.

+

 

- είναι πιο εύκολο να ρολάρεις μια λαμαρίνα σε κύλινδρο από το να φτιάξεις μια δεξαμενή με ραφές.

- ο κίλυνδρος είναι πιο γερή κατασκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης αδειάζει και πιο εύκολα.

 

 

Πως να καθαρισω-γυαλισω τα πρωην χρυσαφι νυν μαυρα πομολα μια παλιας ντουλαπας ? Θελω καμμια ''συνταγη της νοικοκυρας ''  

Με κάποιο ελαφρύ οξύ, ή με το σύρμα της κατσαρόλας το λεπτό. Για καθάρισμα αυτό, για γυάλισμα δεν ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης αδειάζει και πιο εύκολα.

 

 

Με κάποιο ελαφρύ οξύ, ή με το σύρμα της κατσαρόλας το λεπτό. Για καθάρισμα αυτό, για γυάλισμα δεν ξέρω

Μπράσο κι άγιος ο θεός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εχει να κανει σχεση με την ασφαλεια,την σωστη κατανομη υγρου αλλα και και το αδειασμα..

Δεν θυμαμαι να σου πω λεπτομερειες(να σου πω την αληθεια οταν μου τα ελεγε ενας δεν με ενδιαφερε και τοσο),αλλα παντως αυτο ειναι καλυτερο..

 

 

με τα ιδια τετραγωνικα μεταλλου εχεις το μεγαλυτερο δυνατο μεταφερομενο ογκο υγρου.

 

 

+

 

- είναι πιο εύκολο να ρολάρεις μια λαμαρίνα σε κύλινδρο από το να φτιάξεις μια δεξαμενή με ραφές.

- ο κίλυνδρος είναι πιο γερή κατασκευή.

 

στωωωωωω ολους

 

ερωτηση : με χρηση χρεωστικης καρτας μου δεσμευσανε λεφτα στο λογαριασμο,τι σημαινει αυτο και γιατι γινεται?

 

 

Μεχρι να οριστοκοποιηθει η συναλλαγη τα χρηματα δεσμευονται απο την τραπεζα.

Πρακτικα δε βρισκονται ουτε στον λογαριασμο σου ουτε στον λογαριασμο του πωλητη με τον οποιο συναναστρεφεσαι.

Μολις πραγματοποιηθει η συμφωνια αποδεσμευονται και μεταφερονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...