Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα.

Γιατί είμαι μόνιμα συνδεδεμένη στο ινσομνια-ενώ έχω κάνει αποσύνδεση.

 

Άπαξ και συνδέθηκες για πρώτη φορά, αυτό ήταν! Είναι αδύνατον πλέον να αποσυνδεθείς! Το σκοτεινό πνεύμα που διοικεί το insomnia, ξέρει που είσαι, ξέρει τι κάνεις, ξέρει τι σκέφτεσαι...

 

...INSOMNIA IS WATCHING YOU!!! :devil:  :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,κάνω αποσύνδεση κανονικά.

Κάτω-κατω η σελίδα έχει κάτι που λέει "Διαγραφή cookies". Πάτα το και μην ανησυχείς, τα μπισκότα ειναι ακομα στο ντουλάπι  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πλεον δεν υπαρχει πουθενα το old spice σε κρεμα;

110003859.jpg

Υπάρχει! Την πήρα πριν μια βδομάδα απο ενα μαγαζάκι στην μεταμόρφωση που έτυχε και περνούσα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,κάνω αποσύνδεση κανονικά.

μαλφαντα, το ινσομνια σε αφηνει απο τη στιγμη που θα βγεις για κανα 5 λεπτο online απλα σε διχνει μετα σε διχνει off, αν δεν θες να φαινεσαι οταν κανεις login πατα την επιλογη που δεν θυμαμαι τι λεει αλλα ειναι κατω απο την απομνημονευση και δεν θα σε διχνει online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλφαντα, το ινσομνια σε αφηνει απο τη στιγμη που θα βγεις για κανα 5 λεπτο online απλα σε διχνει μετα σε διχνει off, αν δεν θες να φαινεσαι οταν κανεις login πατα την επιλογη που δεν θυμαμαι τι λεει αλλα ειναι κατω απο την απομνημονευση και δεν θα σε διχνει online

Ανώνυμη σύνδεση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πλεον δεν υπαρχει πουθενα το old spice σε κρεμα;

110003859.jpg

Ειμαι σχεδον σιγουρη οτι το ειχα δει σε Hondos Center τη περασμενη βδομαδα. Τα σ/μ δεν εχουν τοοοοση ποικιλια σε αποσμητικά/σαμπουαν κλπκλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν φτιαξεις paypal θα σου ζητησει εναν 4ψηφιο κωδικο..

Αυτον που τον βρισκεις?Με ενα search που εκανα,βρηκα πως πρεπει να παρω τηλεφωνο την τραπεζα.Εχω βγαλει καρτα στην τραπεζα πειραιως,που ακριβως παιρνω τηλεφωνο?

Αμα δεν βαλω τον 4ψηφιο κωδικο θα μπορεσω να κανω αγορες κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...