Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλευονται κ μπορείς να τα βρεις σε πολυ καλή τιμή, ασε που η μπαταρία τους μπορεί να κρατήσει 3-4 φορές παραπανω απο ένα λάπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

α, και απορία:

αυτά τα μικρά λαπτόπια, τα νέτμπουκ ξερωγώ πώς τα λένε, με οθόνη 10 - 11 ιντσών, παλεύονται καθόλου ή είναι παντελώς κουραστικά στην χρήση; Ας πούμε ότι αυτός που θα το χρησιμοποιεί θα σερφάρει καμιά ωρίτσα, ούτε καν καθημερινά, θα μαλακίζεται λίγο στο φέησμπουκ, θα βλέπει καναδυοτρία βίντεο στο γιουτιούμπ, να διαβάσει και καναδυό εφημερίδες ξερωγώ. Τίποτα άλλο.

 

 

Προτιμησε ενα φθηνο ταμπλετακι απο Κινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά τα μικρά λαπτόπια, τα νέτμπουκ ξερωγώ πώς τα λένε, με οθόνη 10 - 11 ιντσών, παλεύονται καθόλου ή είναι παντελώς κουραστικά στην χρήση; Ας πούμε ότι αυτός που θα το χρησιμοποιεί θα σερφάρει καμιά ωρίτσα, ούτε καν καθημερινά, θα μαλακίζεται λίγο στο φέησμπουκ, θα βλέπει καναδυοτρία βίντεο στο γιουτιούμπ, να διαβάσει και καναδυό εφημερίδες ξερωγώ. Τίποτα άλλο.

 

Γιατί όχι iPad για τέτοια χρήση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση

 

τα μπιμπικια στην επιφανεια του ξυλο μετα απο το βαψιμο με πριστολι βαφης γιατι γινονται?

δλδ παιζει να φταιει το πιστολι...?

 

T.HANKS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση

 

τα μπιμπικια στην επιφανεια του ξυλο μετα απο το βαψιμο με πριστολι βαφης γιατι γινονται?

δλδ παιζει να φταιει το πιστολι...?

 

T.HANKS

Πρώτα πρέπει να είσαι σίγουρος πως όλα τα παράθυρα και οι πόρτες στο χώρο που δουλεύεις είναι κλειστά. Και αιρκοντισιον επίσης, την έχω πατήσει έτσι. Το ξύλο πρέπει να είναι καθαρισμένο τέλεια και ο χώρος χωρίς σκόνη γύρω γύρω. Αν τα έχεις κάνει όλαυτά και πάλι μπιμπικιάζει μάλλον είναι το πιστόλι, είτε κακή ποιότητα η δεν έχει καθαριστεί καλά. Τι περνάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα πρέπει να είσαι σίγουρος πως όλα τα παράθυρα και οι πόρτες στο χώρο που δουλεύεις είναι κλειστά. Και αιρκοντισιον επίσης, την έχω πατήσει έτσι. Το ξύλο πρέπει να είναι καθαρισμένο τέλεια και ο χώρος χωρίς σκόνη γύρω γύρω. Αν τα έχεις κάνει όλαυτά και πάλι μπιμπικιάζει μάλλον είναι το πιστόλι, είτε κακή ποιότητα η δεν έχει καθαριστεί καλά. Τι περνάς;

 

ειμαι σε εξωτερικο χωρο και βαφω κατι mdf

:-)

 

Ίσως δεν είναι καλή η μπογιά. Δεν την σούρωσες;

 

με τι να την σουρωσω...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι σε εξωτερικο χωρο και βαφω κατι mdf

 

Άμα είσαι έξω θα μπιμπικιάσουν ακόμη και με ρολό. Δεν γίνεται όλα θα κολλάνε επάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φίλτρο εννοεί.

Εμ σε εξωτερικό χώρο μη περιμένεις και πολλά...

 

wait

ανοιγεις το καινουργιο χρωμα

του ριχνεις νατριο

ανακατευεις

και μετα σουρωνεις?

γιατι?

 

Άμα είσαι έξω θα μπιμπικιάσουν ακόμη και με ρολό. Δεν γίνεται όλα θα κολλάνε επάνω.

 

χμμ

 

ερωτηση

το πιστολι πεταει μπαλες χρωματος...

γιατι?

[ηλεκτρικο πιστολι]

 

επισης

μην μου πειτε οτι θα πρεπει να σουρωσω το χρωμα με καλτσον...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε δε ζουμε στο 1950 που εφτιαχναν το χρώμα με τσίγκο. Για το πιστόλι δεν μπορώ να σου πω αν δε το δω, το πιο πιθανό είναι πως έχει στεγνώσει χρώμα μέσα, λύσε το και μούλιασέ το στο διαλυτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...