Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορώ να παραλαβω πληρώσωτα τελη κυκλοφοριας απο οποιαδηποτε τραπεζα; Ή μονο απο εθνική

και

αν δεν εκτυπωσα το χαρτι της ειδοποιησης(γιατι τα εφτυσε ο εκτυπωτης) μπορω να παω με τη ταυτοτητα της μαμας και να τα παραλαβω;

 

δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αλλα μπορεις να πας με την αδεια κυκλοφοριας του οχηματος και την ταυτοτητα και να πληρωσεις στο γκισε της τραπεζας. Θα σου εκτυπωσουν -λογικα- εκεινοι το χαρτακι γιατι μαζι με την αποδειξη που θα σου δωσουνε αποτελει αποδειξη πληρωμης τελων κυκλοφοριας !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αλλα μπορεις να πας με την αδεια κυκλοφοριας του οχηματος και την ταυτοτητα και να πληρωσεις στο γκισε της τραπεζας. Θα σου εκτυπωσουν -λογικα- εκεινοι το χαρτακι γιατι μαζι με την αποδειξη που θα σου δωσουνε αποτελει αποδειξη πληρωμης τελων κυκλοφοριας !

Αχά!

Ευχαριστω, αλλά σε οποιαδηποτε τράπεζα ή μόνο εθνική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχά!

Ευχαριστω, αλλά σε οποιαδηποτε τράπεζα ή μόνο εθνική;

παρακαλώ,

νομιζω σε οποιαδηποτε τράπεζα και στα ΕΛΤΑ μπορεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφ' όσον μένεις εκεί και εμπίπτεις στις κατηγορίες των δικαιούχων, ο διαχειριστής σου πρέπει να συμπεριλάβει και τα δικά σου χιλιοστά συμμετοχής.

 

Δες εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παει ενας φιλος αμερικη και σκεφτομαι να του πω να μου αγορασει το Nexus 4.Θα υπαρξει κανενα προβλημα με τα ελληνικα δικτυα;

 

Αποστολή από το U8800pro με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παει ενας φιλος αμερικη και σκεφτομαι να του πω να μου αγορασει το Nexus 4.Θα υπαρξει κανενα προβλημα με τα ελληνικα δικτυα;

 

Αποστολή από το U8800pro με τη χρήση Insomnia App

 

Αν ειναι Unlocked οχι. Κανενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα κόψιμο στο φρύδι λίγο πιο βαθύ από γρατζουνιά...υπάρχει περίπτωση να αφήσει σημάδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-germano...dCategoryId=761

 

7bdb721693844c5da3318f7.png τι ακριβως εννοεί ; Πως είναι όπως τα πιο παλαια (ειτε σε ηλικια ειτε σε χρονολογια) σταθερα τηλεφωνα που δε θελουν πριζα της ΔΕΗ για να λειτουργησουν ;

τα περισσότερα τηλέφωνα θέλουν μπαταρίες για να λειτουργήσει η αναγνώριση κλήσεων. προφανώς αυτό το κάνει χωρίς μπαταρίες (τροφοδοτικό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γουστάρουν οι γυναίκες, άλλοι το κάνουν εσκεμμένα... :P

έκανα μια και στο άλλο φρύδι να πηγαίνουν ασορτί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...