Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και καλά αυτός, εσύ δε το λυπήθηκες; :mellow:

 

 

tumblr_l00te2SCDj1qat0suo1_5001.jpg

 

 

Απο τον αερα χθες επεσε ολοκληρο.Οποτε ηρθε σημερα να καθαρισει και του λεει η μανα μου αν ειναι καλο σα δεντρο και αντεχει κοψε την κορυφη για να το κανουμε σα χριστουγεννιατικο δεντρο.

Σε καμια περιπτωση δε θα εκοβα δεντρο για τετοιο σκοπό.Μεχρι τωρα παντα ψευτικα στολιζαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χμ, Υπάρχει καμιά βάση για ομπρέλα κήπου; Κανένα τρίποδο για στήριξη κανονικού χριστουγεννιάτικου; Αν και δεν καταλαβαίνω γιατί δε θα πιάσει με τα ξύλα, μικρό ακούγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγεια το στολισμα :-)

 

χμ.καλη η ιδεα για την βαση ομπρελας.Αλλά μεταξυ μας, αυτες που εχω με το ζορι κραταν την ομπρελα ορθια...

Υπαρχει ενα τριποδο απο ενα παλιο δεντρο. Αυτο ισως το στηριξει.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=61591&selectedCategoryId=761

 

7bdb721693844c5da3318f7.png τι ακριβως εννοεί ; Πως είναι όπως τα πιο παλαια (ειτε σε ηλικια ειτε σε χρονολογια) σταθερα τηλεφωνα που δε θελουν πριζα της ΔΕΗ για να λειτουργησουν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω έναν φάκελο με ένα έγγραφο από Νυρεμβέργη το οποίο στάλθηκε συστημένο Σάββατο πρωί.

Από εκεί του αποστολέα του είπαν οτι θέλει περίπου 3 μέρες

Γιατί δεν ήρθε ακόμη;Χάθηκε;

Συνήθως έτσι αργεί εδώ στο Ελλαδιστάν;

Ή να αρχίσω τις παναγίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι δέμα..

Φάκελος ειναι πήγα σήμερα μιας και το ταχυδρομείο είναι δίπλα μου,αλλά τίποτα

Από οτι μου είπε ο υπάλληλος του ΕΛΤΑ,πρώτα έρχονται αεροδρόμιο θεσ/νικης, κεντρικά ΕΛΤΑ θεσ/νικης και μετά Τρίκαλα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχω κανει μια παραγγελια και μετα το μετανιωσω αλλα το καταστημα εκοψε αποδειξη και εχει ειδη στειλει το δεμα με αντικαταβολη, γινεται την ωρα της παραλαβης απο το courier να αρνηθω να πληρωσω το δεμα ? Αν ναι με ποιες επιπτωσεις ?

 

Eιναι σιγουρο οτι αν δεν πληρωσω στον ταχυδρομο την αντικαταβολη , δλδ δεν παρω το δεμα , δεν προκειτε να γινει τπτ ακομα και αν εχουν κοψει τιμολογιο στο ονομα μου ? Η θα εχω καποιο προβλημα , παρακαλω καποιος π ξερει σιγουρα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι σιγουρο οτι αν δεν πληρωσω στον ταχυδρομο την αντικαταβολη , δλδ δεν παρω το δεμα , δεν προκειτε να γινει τπτ ακομα και αν εχουν κοψει τιμολογιο στο ονομα μου ? Η θα εχω καποιο προβλημα , παρακαλω καποιος π ξερει σιγουρα !!!

 

Την απαντηση σου θα την βρεις εδω

 

http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/faq/index_en.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να παραλαβω πληρώσωτα τελη κυκλοφοριας απο οποιαδηποτε τραπεζα; Ή μονο απο εθνική

και

αν δεν εκτυπωσα το χαρτι της ειδοποιησης(γιατι τα εφτυσε ο εκτυπωτης) μπορω να παω με τη ταυτοτητα της μαμας και να τα παραλαβω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη με feng shui? Θέλω να πάρω μια τέτοια Link.png Site: σφαίρα

 

Εκτός αν ξέρετε κάποιο άλλο μαγαζί που να πουλάει.

 

Ευχαριστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...