Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορω να καθαρισω τον υπολογιστη(ανεμιστηρακι κτλ) απο σκονη με αυτο εδω?

http://images.e-shop...ANA.HAM0318.jpg

ΣΠΡΕΥ ΠΕΠΙΕΣΜΕΝΟΥ ΑΕΡΑ

ή ειναι μονο για πληκτρολογια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεις αλλά δεν κανει και πολύ καλη δουλεια, ασε που θα το τελειωσεις ολο. Θα προτεινα να δώσεις καποια στιγμη ενα 15ευρω για ενα τετοιο TLS.230001.jpg αλλιως σκουπα ή πιστολακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια και τα 3 με προσοχη, το πεπιεσμενο αερα μη τον εχεις αναποδα γιατι θα βγαλει το αζωτο και θα παγωσει την μητρική σου, δεν ξερω τις επιπτώσεις απο αυτο, οπως και με το πιστολακι μη το λιωσεις, για τη σκουπα μη ρουφήξεις κανα εξαρτημα (βγαλε ακρη), εγω προτεινω να πας σε κανα βενζιναδικο να το φυσήξεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να πάω απ τον κιφησό (κτελ) στον πειραιά. τι βολευει καλυτερα?

ταρίφα μέχρι ελαιώνα (μετρό) > μοναστηράκι > ηλεκτρικό για πειραιά ή

με λεωφορείο το 420 που βλέπω έχει καθε 20 λεπτά? πόση ώρα κάνει να παει κάτω? κανα μισάωρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να πάω απ τον κιφησό (κτελ) στον πειραιά. τι βολευει καλυτερα?

ταρίφα μέχρι ελαιώνα (μετρό) > μοναστηράκι > ηλεκτρικό για πειραιά ή

με λεωφορείο το 420 που βλέπω έχει καθε 20 λεπτά? πόση ώρα κάνει να παει κάτω? κανα μισάωρο?

 

Υπάρχει και άλλη επιλογή ιδίως αν δεν έχεις βαλίστες λεωφορείο μέσα στον Κηφισό το 051 νομίζω που περνά από στάση μετρό μεταξουργείο -> Ομόνοια -> ηλεκτρικό.

 

Το 420 δε είναι μέσα στο ΚΤΕΛ και είναι πίκρα να περάσεις απέναντι το κιφισσό με βαλίτσα για να περιμένεις ελληνικό λεωφορείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη αν κανω κατι λαθος, χρησιμοποιω για πρωτη φορα το ινσομνια απ για ανδροιντ.

Ξερει κανεις αν δικαιουσαι το επιδομα θερμανσης πληρωνοντας μονο συμμετοχη σε πολυκατοικια με κεντρικη θερμανση? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μεγάλη ταλαιπωρία οι αλλαγές ειδικά αν έχεις να πάρεις καράβι αλλιώς ντάξει. Πάντως αν ψήνεσε να πάρεις το 420 δεν είναι ιδιαίτερα ταλαιπωρία. Στην είσοδο των ΚΤΕΛ είναι η αερογέφυρα, περνάς απέναντι και η στάση είναι δίπλα. Πάλι όμως παίζει και το ενδεχόμενο να αργήσει να βιάζεσαι κτλ. Ο γυρισμός απο πειραιά όμως πάντα με το 420 με 1€ στα κτελ αρκετά γρήγορα

 

Εγώ τόσα χρόνια απο Κηφισό Πειραιά πάω με ταξί. Η ταρίφα πάει απο 10 εως 14 στην χειρότερη. Αν επιλέξεις ταξί, θα πας και θα πάρεις το πρώτο στην σειρά και όχι αυτούς που ρωτάνε που πας και ψαρεύουν. Είναι αλήτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρομοίως, εγώ πλέον στον οσε στην σαλονίκη δεν παίρνω ταξί από μέσα.Ακριβώς στην έξοδο απέναντι έχει άλλη μία πιάτσα ταξί, χωρίς τα ελεεινά αρπακτικά εντός του σταθμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία ιδέα για full face/ανοιγόμενο κράνος στη θεσσαλονίκη της προκοπής και να μη βγαίνει ο κούκος αηδόνι;

 

Έχει ένα μαγαζί με stock Ανατολικά, στην Εθνικής Αντιστάσεως. Έχει κράνη -50% -60%, αρκεί να βρεις κάτι που να ταιριάζει στο κεφάλι σου. Είναι στο ύψος της Αιγαίου στα δεξιά. Διαφορετικά fc-moto.de.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς γιατί οι αρχαίοι Ελληνες φιλόσοφοι είχαν εντάξει στα 4 στοιχεία της φύσης την φωτιά?

Τη γη, το νερό και τον αέρα το καταλαβαίνω επειδή είναι οι τρεις μορφές/καταστάσεις της ύλης (στερεά-υγρά-αέρια) και ολα τα γνωστά χημικά στοιχεία είναι κάτι απο τα τρία. Ομως τη φωτιά με ποια λογική την έβαλαν? Αφου είναι στην ουσία πυρακτωμένα αέρια ως αποτέλεσμα της καύσης.

Είναι απλά ενα λάθος που δεν γνώριζαν την εποχή εκείνη ή έχει καποια λογική με τα σημερινά δεδομένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρεις από το Πλαίσιο μετρητής ολοκληρωμένο σύστημα υπολογιστή σου κάνουν καμία έκπτωση στην τιμή ?

 

Συμβουλές για ρουχισμό και υπόδηση για "διαβίωση" στη Σουηδία; (στο ύψος της Στοκχόλμης, ενδοχώρα όμως)

 

Υποθέτω βαρύ ρουχισμό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες ερωτηση:

 

για να κανω ορθογραφικο ελεγχο σε εγγραφο word με British English και οχι με American English, τι θα πρεπει να κανω?

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...