Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ, την είδα κι αυτή αλλά δεν είχε καλές κριτικές και δεν ασχολήθηκα καν.

Και το k9 mail είναι ελαφρύ και δέχεται όλους τους λογαριασμούς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΝ!  :lol:

 

Ρε παιδιά προκύπτει και δεύτερη σύντομη απορία τώρα: αυτές ^ ειρωνεύονται κάποιο σκηνικό; Υπάρχει κάποια αναφορά σε κάτι που δεν ξέρω ή κάποια αλληγορία ή το εννοούν, σε φάση αυτό που κάνουμε είναι sexy nowadays;

αν και έχει βγει εδώ και χρόνια, είναι προφητικό εκτός από σαρκαστικό :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς κατάστημα Lego στην Αθήνα με ανταγωνιστικές τιμές; Έχω βρει μερικά πολύ καλά στη Θεσσαλονίκη, αλλά στην Αθήνα ή θα έχουν ελάχιστους κωδικούς ή τιμές στα ύψη.

 

Ευχαριστώ.

Έχει αντιπροσωπεία στο golden hall
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το 'κανε τις προάλλες, το άφησα λίγο να μπαφάρει (αούα) και ίσιωσε. Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο ή.

Και συνεχίζει να το κάνει σε μένα όσο και να το αφήσω να μπαφάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχει αντιπροσωπεία στο golden hall

 

Το κατάστημα Lego εκεί το "τρέχει" η αλυσίδα Μουστάκας, η οποία διαθέτει και τη μεγαλύτερη γκάμα κωδικών σε απόθεμα αλλά, δυστυχώς, και ορισμένες από τις λιγότερο δελεαστικές τιμές.

 

Φαντάζομαι για τη σειρά exclusives ή για δυσεύρετους κωδικούς είναι μια λύση, αλλά δεν μπορώ να δίνω +20 με +30 ευρώ στον κάθε κωδικό, είναι δυσβάσταχτη η διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος με σχετική βεβαιότητα να μου πει πότε λήγει η προθεσμία για την αίτηση επιδόματος πετρελαίου θέρμανσης;

 

Ήξερα για 30 μαίου, χθες κάποιος μου είπε ότι λήγει τέλος φλεβάρη. Τι ισχύει τελικά;

 

edit

Q&A μόνος μου, πάλι 30 μαίου βρήκα, όποιος δεν έχει κάνει και δικαιούται προλαβαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω πιστωτική με όριο 1500. Έστω πως χρωστάς τα 1000 και έχεις ακόμα 500 να φεσώσεις.

Έστω κάτι με κόστος 600 πχ, παραπάνω απ' όσο αέρα έχεις.

 

α) Αν είναι σε 6 δόσεις, μπορείς να το πάρεις ή πρέπει να υπάρχει διαθέσιμο τη στιγμή της αγοράς όλο το ποσό;

β) Έστω ότι δίνεις 100 στο χρέος της κάρτας. Πόσο άμεσα πάει το υπόλοιπο 900 από 1000 ώστε να έχεις 600;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α) πρέπει να υπάρχει διαθέσιμο

Β) Web banking, επόμενη εργάσιμη. Μηχάνημα πληρωμών (αυτά που έχει μέσα η τράπεζα) : από λεπτά ως ώρες. Γκισέ: τι είναι αυτό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω πιστωτική με όριο 1500. Έστω πως χρωστάς τα 1000 και έχεις ακόμα 500 να φεσώσεις.

Έστω κάτι με κόστος 600 πχ, παραπάνω απ' όσο αέρα έχεις.

 

α) Αν είναι σε 6 δόσεις, μπορείς να το πάρεις ή πρέπει να υπάρχει διαθέσιμο τη στιγμή της αγοράς όλο το ποσό;

β) Έστω ότι δίνεις 100 στο χρέος της κάρτας. Πόσο άμεσα πάει το υπόλοιπο 900 από 1000 ώστε να έχεις 600;

Πρέπει να έχεις όλο το ποσό.

 

Στην citi που είμαι, μπαίνει την ίδια στιγμή. (από ατμ πληρώνω) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Guyz θελω να φτιαξω ενα audio cd. Ο υπολογιστης ειναι απο format και δεν εχει Nero που χρησιμοποιουσα και δεν ψηνομαι να το βαλω atm. Ποιος ειναι ο πιο απλος τροπος σε freeware φαση να κανω αυτο που θελω και αν ειναι δυνατον να μην ειναι βαρυ κι ασηκωτο το προγραμμα? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...